לא עשיתי הסכם עים עורך דיני בקשר לתשלום

בהתחלה שילמתי כמה אלפים אך אחרי זה היינו בעוד 3 דיונים בבית הרבני העליון ועוד בערך 7 פעמים או פחות ועדיין לא היגענו לשום כלום חוץ מיסנקציות שהוטלו על האישה וזה לא הולך לשום מקום כי יש לנו עסק עים אישה שגם בית המישפט טען שהיא בת אדם חולה ואין לי כוח החלטתי פשוט להרפות ולסיים את התיק ולחיות את חיי כמו שאני ככה באמצע לא גרוש ולא נשוי יש לי פגישה עים העורך דין השבוע בכדיי לדעת כמה אני צריך לשלם לא וזה מכניס אותי ללחץ ופחד כי הוא לא ביקש מימני כסף על כול התהליך שעברתי ואחי שמכיר את העורך דין מהשכונה אמר לי כול הזמן שאין לי מה לדאוג והכול יהייה בסדר חוץ מההתחלה שהלכנו לרבנות ושילמתי לא כ-6 אלף לא שילמתי לא כלום ומאז במשך כ-4 שנים בערך 10 דיונים הוא לא ביקש מימני כלום רגע האמת מיתקרב ואני ממש לחוץ ואני לא יודע מימה לצפות אני זקוק לעזרה ולהכוונה שלכם אני מודע שעשיתי טעות שמהתחלה לא היתעוררתי וביקשתי לדעת כמה מגיע לא

ואם אפשר להוסיף בנושא זה: מה עמדתה של ועדת האתיקה של לשכת

עורכי הדין, לגבי הסכמי שכר טרחה שנעשו בעל פה? תודה D

יש צורך לסכם מראש ובכתב את שכר הטרחה וכך גם מקובל. אם לא נעשה כן - הכל פתוח

יחד עם זאת מאחר ועוה"ד לא ביקש ארבע שנים שכר טרחה מאז התשלום הראשון - נראה כי יש לשלם לו כעת סכום נוסף, ובמיוחד לאור העבודה שבוצעה.

אלינור היקרה השאלה כמה לשלם

על שלושה דיונים בבית הדין הרבני העליון ועוד בערך 7 דיונים בבית הדין הרבני האיזורי בערך זה עשרה אודה לך מאוד ולכול עורך דין פה בפורום על ההמלצה שלו או שלך זוהי בקשת עזרה בבקשה

בסביבות 500$ לכל דיון

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר