למען ההגינות והאיזון, אותי מעניין מהו מצבו הכלכלי של האב? אולי נקלע לצרות צרורות,

כאלה שלא מאפשרים לו הן להתראות עם ילדיו והן לשלם חובו?

אלוהים אדירים

בחיים אני לא אביןאמהות שמשליכות את אבי הילדים לכלא זה תורם משהו לילדים שלכן? אין כאן פרטים מדוע לא שילם אולי מובטל אולי אין לו כסף או סתם מתחמק אבל בשורה התחתונה: כלא?

גיא, אז תסביר בבקשה, למה אבות

שלא משלמים דמי מזונות, כל אחד מסיבותיו הוא, מתעלמים מהבעיה, עד שהיא מתנפחת לממדים כאלה, במקום להגיע לפתרון ביחד עם האמא או מי שמייצג אותה?

האם אין זה מספיק ששנה שלמה לא משולמים מזונות לילדים?

ומה אמורה לעשות האם? ממה לפרנס את ילדיה לבד? הרי זה באמת המוצא האחרון.... נראה לך שמישהי שחיכתה שנה שלמה עושה זאת בלב קל או כדי לפגוע במישהו?

ויש שיגידו "הוא לא משלם כבר שנה, אז האם התרגלה למצב" (טוב, לא אני, אבל יש)

"עצם הקביעה האם יש חוב או איננו היא בידי האישה בלבד" - לא מדוייק. שמעת על

הקרוי:"הגדלה אוטומטית" של החוב מידי חודש? (הכוונה אינה לחוב בגין הצגת קבלות או חשבוניות)?

הגדלה אטומטית הוא הליך שהאישה יכולה להפעיל.....

ההגדלה היא ללא שום קשר לתשלום בפועל וזאת כאשר אין דרישה של החוק מהאישה לקיים את החוק ולעדכן בתשלומים בפועל.

למען ההגינות והאיזון, אותי מעניין מהו מצבו הכלכלי של האב? אולי נקלע לצרות צרורות,

אבל לא מדובר על "להתראות עם הילדים" - שלא ייתראה אם קשה לו

זה עדין לא אומר שהילדים הפסיקו לנשום/לאכול/להתלבש שייקח הלוואה מהמשפחה/מחברים וישלם.

שלא משלמים דמי מזונות, כל אחד מסיבותיו הוא, מתעלמים מהבעיה, עד שהיא מתנפחת לממדים כאלה, במקום להגיע לפתרון ביחד עם האמא או מי שמייצג אותה?

זו בדיוק הנקודה!!!!

איך מגיעים לחוב של 30 אלף ש"ח מזונות??? ומה עשו הילדים בינתיים?? ומה עשתה האם בכל אותם חודשים?? ומישהו חשב בכלל כמה חודשים של אי-תשלום מביאים אדם לחובות כאלו??? זה פשוט "לזרוק קצוץ" על העולם ועל הילדים בפרט. אין לזה הסבר אחר.

הגדלה אטומטית הוא הליך שהאישה יכולה להפעיל.....

ההגדלה היא ללא שום קשר לתשלום בפועל וזאת כאשר אין דרישה של החוק מהאישה לקיים את החוק ולעדכן בתשלומים בפועל.

אתה לא מדייק: הגדלה אוטומטית - כשמה כן היא, מגדילה את החוב ללא קשר ל"בקשה

להגדלת חוב" מטעמה של הזוכה. נכון הוא שללא בקשתה לצו מאסר, לא יאסר החייב. יום טוב

אבל לא מדובר על "להתראות עם הילדים" - שלא ייתראה אם קשה לו

זה עדין לא אומר שהילדים הפסיקו לנשום/לאכול/להתלבש שייקח הלוואה מהמשפחה/מחברים וישלם.

לב, היות ואין אנו יודעים מהן נסיבותיו של האב, אל לנו להיות כה נחרצים.

ירון - העובדות ידועות לי לאשורן!!!

אל תדאג ירון. אינו חי חיי כלב...

ירון - העובדות ידועות לי לאשורן!!!

אולי זוהי נאיביות מצידי, אך לא נראה לי שאב מתנער מילדיו, ובכל מובן, ללא כל סיבה.

תאמין לי - כולנו נאיביים

כפי שאני "נאיבית" כלפי דברים שלא הכרתי, שנראים לי מופרכים, ושלא יכול להיות.... כך גם אתה. אגב לא הייתי קוראת לזה נאיביות - ונראה לי "תקין" שלאדם קשה לקבל ולהאמין שדברים שאין להם הסבר הגיוני אכן מתרחשים.

לצערי זה קורה תקרא

גיאאא, תתיחס......

אתה לא מדייק: הגדלה אוטומטית - כשמה כן היא, מגדילה את החוב ללא קשר ל"בקשה

להגדלת חוב" מטעמה של הזוכה. נכון הוא שללא בקשתה לצו מאסר, לא יאסר החייב. יום טוב

הגדלה אוטומטית היא דרישה של המבקשת.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר