פיצוי שלא ניגבה

לאלינור ואנשי מקצוע שמבינים אנה תנסי לעזור לי אני אשאל את שאלתי בצורה אחרת יותר מובנת הבעל לא שילם מזונות כל השנים חוב המזונות לאחר כל החישובים והסכמים הגיע ליותר מחלקו בדירה,לכן החליט בית המשפט לכזז לו את החוב מחלקו בדירה במקביל עקב הגירושין שנעשו בבית הדין ניתן לאישה פיצוי ונאמר שם שהפיצוי ישולם מחלקו בדירה. לכן היה צריך קודם לעשות הגדלת חוב בתיק דבר שלא נעשה כי הוא הגיש בקשה לביטול פסק הדין,בינתים הוא התעלם כניראה בחוסר תום לב לפסקי הדין של בית הדין ותשלום הפיצוי והגיש בקשה לוחצת לבית המשפט לכזז לו את החוב מחלקו בדירה ואכן כך היה הדירה הוערכה ב120000 אלף דולר וכוזז לו 60000 אלף דולר ,בינתים יצא פסק הדין של בית הדין לבקשתו לביטול פסק הדין שהם דוחים את בקשתו ,כעת נישאלת השאלה איך גובים את הפיצוי שהרי חלקו בדירה כוזז ,היתה פה טעות ניהולית ניראה לי יש למישהו תשובה והאם זכויותיהם של הילדים לא ניפגמו כי בעצם גםכוזז לו החוב על חשבןן חוב המזונות שלהם ואם היינו מגדילים את החוב ליפני כיזוז חלקו בדירה היה נישאר בתיק חוב הפיצוי שהיום הוא חיב לשלמו והיה עוזר לי ולילדים ,סליחה ואודה לכם ןלך אלינור אם תעזרי לי

יש צורך להכין תביעה להליכי ביצוע על מנת ליישם את פסק הדין שעל פיו

מקוזז חוב המזונות מחלקו של הבעל בדירה. עורכת הדין שלך מן הסתם תדע מהי תביעה להליכי ביצוע לפי סעיף 7 לחוק. שנה טובה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר