גבית פיצוי שלא ניגבה

כשהסכמתי להתגרש בבית הדין ניתן לי פיצוי כספי וגם ניתן פסק דין שלפיצויי פנסיות ועוד אני לא גביתי את הפיצוים האלה ולא מומשו פיסקי הדין האלה עי וגם החיב לא רצה לשלם הוא הגיש הצעה לביטול פסק הדין ניתן תאריך לדיון ,בינתים הוא לחץ לכיזוז חובו בהוצלף על חלקו בדירה בינתים הדיון לכיזוז החוב הגיע והוא בבית המשפט ,בפסקי הדין של בית הדין למתן הפיצוי כתבו כל שהפיצויים הם מחלקו בדירה,וזה בלבל את כל המערכת ועורכי הדין מהסיוע המשפטי הבינו אם זה מחלקו בדירה הרי שחלקו בדירה ניגמר כי הוא חיב לי בהוצלף יותר מחלקו בדירה כלומר העריכו את הדירה והדירה שווה 120 אלף דולר וזה הוסכם בבית המשפט החצי שלו 60 אלף ,הוא חיב לי יותר מששים אלף חוב מזונות בהוצלף לכן כולם הבינו שבית הדין בעצם נתן לי להרגיש עם ולקבל כלום {שלא נדבר על פיצןי נמוך]}אז החליטו לתת לי מינוי להגשת בג"ץ ,בינתים הגיע הדיון של בית המשפט ואז הוא הבל לחץ שהוא מוכן כבר לכזז את חובו בהוצלף על חלקו בדירה וגם בית משפט לחץ לכך כי הוא רצה לסגור את התיק מיצידו ועשינו חוזה וכיזזנו ,בינתים אנחנו מחקים לדיון שהבעל הגיש לביטול פסק הדין שבית הדין נתן לפיצוי ,בסוף היה דיון ובית הדין נישאר בשלו ולא ביטל ,עכשיו כשעוד נאותה לרוצה לכתוב את הבגץ אני התעמקתי בבפסק הדין וברק החוכמה הבריק הצלי ואני הבאנתי את פסק הדין בית הדי פסק הפיצוי ינתן מחלקו בדירה כלומר היה צריך קודם לכזז את פסק הדין של בית הדין מתוך החוב בהוצלפ,והחוב שישאר לכזז אותו גם על חלקו בדירה ולא הפוך פה נעשה עוול לזכויותיהם של הילדים שהחוב שהיה הוא חוב מזונות שכיזזו אותו על חלקו בדירה אם היו מכזזים קודם את הפיצוי ומה שנישאר מכזזים הלאה על חלקו בדירה היה נישאר כסף מהחוב עצמו אבל גם אם היינו מבינים נכון את פסק הדין והוא גם היום לא יודע שלא הבאנו את פסק הדין לא היינו יכולים לכזז את הפיצוי מהחוב כי הוא הגיש בקשה לביטול פסק הדין ועוד מחקים לדיון ,השאלה שלי מה לדעתך אני צריכה להגיש היום בקשה לרשמת? או לבית משפט? והאם הפסדתי את הפיצוי ואי אפשר לעשות ניהול של החישוב מחדש?כי היה חוזה וחתמתי שהחוב שלו בהוצלף יכוזז על חלקו בדירה מה עושים ?מסובך לא אודה לך אם תעני לי כי העורכת הדין מהסיוע לא ניראה שהיא מתעמקת או איכפת לה או מבינה והניהול עם הסיוע גם קשה ,אבל כל מה שאני אומרת לה היא מגישה אני פשוט צריכה כמעט להכתיב לה ואף אני כותבת לה היא מסגננת לכן אנה ממל תעזרי לי, מה שאני אאומרת ואמרתי לה שתסדר את פסקי הדין לפי תאריכים מתי היה פסק הדין לפיצוי מתיתי היתה ההגשה לביטול פסק הדין מתי ניקבע דיון ומתי היהתה חתימת החוזה על כיזוז החוב על חלקו בדירה שזה לטענתי טענה טובה שלא יכולנו לכזז את הפיצוי קודם החוזה שהיה בבית משפט וכל הזמן הזה שעבר ולא הגשנו בקשה שאני לא יודעת למי צריך להגיש אותה זה היה בהשמת הסיוע עד שהוא נתן לי מינו להגשת בגץ שזה טעות נכון להיום ,לאחר שהבהנתי את פסק הדין ואחר כך עוד ילדה אמא שלה חלתה בסרטן ןניפטרה אנה תיעצי לי אני אישה עם עשרה ילדים וחיה מאלפים שח
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין