קיבלתי צו הרחקה ע"י חוקר במשטרה

קבלתי צו הרחקה מפרודתי עד שיתבררו פרטים בתלונה שלה . האם אני צריך לקבל את זה בכתב??? אני מתכוון ... שזה נאמר לי בע"פ ע"י החוקר שהוא קיבל את הוראה מהקצין שלו? ונאמר לי חודש אסור לי ליצור קשר איתה ו15 יום אסור לי להיות בקירבתה האם זה תופס??? אין צורך לקבל מכתב, משהו?? ועוד בהחלטת שופטת נאמר שאני יכול (והקפדתי על כך) ליצור קשר עם הילדים יום יום בשעות מוגדרות דרך הטלפון של פרודתי ונאמר לי במשטרה שעבשיו בגלל הצו אסור לי לדבר עם הילדים דרך הטלפון שלי אלא רק דרך צד שלישי, האם זה נכון ??? ו- 15 יום אסור לי להתקרב אל פרודתי האם זה אומר שאסור לי להתקרב אל הבית שלה בכדי לקחת את בילדים שיש לי זכות לראותם, האם זה נכון??? השמח לתשובה המתלבט ...

אי אפשר לענות בלי לראות את הצו שניתן על ידי בית המשפט

קצין משטרה יכול להרחיק אותך עד שבועיים בהוראה בעל פה (לא חייב בכתב). צו הרחקה מבית המשפט - בכתב. על פי האמור בצו עליך לפעול בין אם מדובר בהרחקה מגרושתך או מהבית ובין אם מדובר בסדרי ראיית הילדים.

תוספת - בלא קשר לנוסח הצו עליך להגיע לפגישת יעוץ עם עו"ד לא רק כדי

לקבל הסבר על צו ההרחקה אלא במיוחד כדי להגיש תביעה לסדרי ראייה בינך לבין הילדים, ולדון בחלוקת הרכוש. נראה כי הנישואין שלך הגיעו לקיצם לאור התלונות במשטרה כנגדך, ועליך לכלכל צעדיך בתבונה כדי לסיים את ההליך במינימום זמן, הוצאות ועוגמת נפש!!!

לא כל כך נכון

קצין משטרה יכול להחתים אותך על הסכמתך לצו הרחקה. ללא חתימה שלך איו לקצין שום סמכות להרחיק אותך. לא ידוע לי האם יש אפשרות לקבל העתק מצו ההרחקה, אבל עצם חתימתך מחייבת. אם תסרב לחתום סביר כי תעצר ותובא בהקדם המירבי בפני שופט (תוך שעות, אלה אם איתרא מזלך ונעצרת בערב שבת....), מול השופט יערך דיון בו תטען טענותיך... בסופו של הדיון תקבל החלטה שיפוטית כתובה שהיא המבהירה את תנאי שיחרורך. השופט יכול לשחרר אותך ללא תנאי או לשחרר אותך עם צו הרחקה בדומה למשטרה או החלטה אחרת... לקצין משטרה אין גמישות ושיקול דעת כמו לשופט....

קיבלתי צו הרחקה ע"י חוקר במשטרה

קבלתי צו הרחקה מפרודתי עד שיתבררו פרטים בתלונה שלה . האם אני צריך לקבל את זה בכתב??? אני מתכוון ... שזה נאמר לי בע"פ ע"י החוקר שהוא קיבל את הוראה מהקצין שלו? ונאמר לי חודש אסור לי ליצור קשר איתה ו15 יום אסור לי להיות בקירבתה האם זה תופס??? אין צורך לקבל מכתב, משהו?? ועוד בהחלטת שופטת נאמר שאני יכול (והקפדתי על כך) ליצור קשר עם הילדים יום יום בשעות מוגדרות דרך הטלפון של פרודתי ונאמר לי במשטרה שעבשיו בגלל הצו אסור לי לדבר עם הילדים דרך הטלפון שלי אלא רק דרך צד שלישי, האם זה נכון ??? ו- 15 יום אסור לי להתקרב אל פרודתי האם זה אומר שאסור לי להתקרב אל הבית שלה בכדי לקחת את בילדים שיש לי זכות לראותם, האם זה נכון??? השמח לתשובה המתלבט ...

צו ההרחקה, ע"פ כתבך, הוא בינך לבין אישתך

ואינו אמור להפר את הקשר שלך עם ילדך,אם לא מצויין זאת במפורש. משטרה יכולה להטיל צו הרחקה של לא יותר משבועיים, וגם מצריך את חתימתך ואפילו מישהו בגיר שיחתום כערב. לדעתי אתה חייב להגיש מספר תביעות לביהמ"ש, אשר בראשם תביעה הנוגעת לילדיך - תביעת משמורת עליהם או לפחות להלחם על הקרוי "הסדרי ראיה". בהצלחה

שלום, בעקבות ריב עם בעלי שכלל צעקות הזמנתי משטרה. לאחר מכן התחרטתי והתקשרתי לבטל אך השוטרים הגיעו בכל זאת והחליטו לעכב את בעלי לחקירה ולקחו גם אותי. ניסיתי להסביר שחלה טעות שכן בעלי חלילה לא הכה אותי... מפה לשם לאחר יחס משפיל גם כלפיי וגם כלפיי בעלי החליטו לתת לו צו הרחקה לשלושה ימים מהבית בלי אפשרות שנדבר כלל. למרות תחנונים שלי והסבר שהיתה כאן טעות לא היו מוכנים לשמוע. איך ניתן לבטל צו זה? בנוסף החרימו לבעלי את הטלפון ושחררו אותו. האם זה חוקי לקחת לו את הסלולרי? דרשו ממנו לא לדבר איתי אבל למה לקחת את לו הטלפון? זה טלפון של העבודה והוא זקוק לו. הוא ירצה לדבר עם הילדים ולא יוכל... במשטרה לא מוכנים לתת לי תשובה למה לקחו את הטלפון ומתי מתכוונים להשיבו.... אודה לייעוץ דחוף. תודה

ממליץ לפנות למשרד דביר רייכרט שורץ - עורך דין פלילי. מניסיון אישי הם מקצוענים יש להם המון ניסיון וידע הם עזרו לי הרבה וקיבלתי מהם מעבר לעזרה משפטית גם יחס אישי מדהים ואני יכול להמליץ בחום שהם יטפלו במקרים בהם מתמחים בדרך הטובה ביותר. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר