מהו העונש לאדם אשר הגיש תצהיר שקרי?

אדם מסויים תבע אותנו והגיש לבימ"ש תצהיר שקרי ובידנו יש את ההוכחות לכך שישנם בתצהיר לפחות מחצית מהסעיפים שקריים. איך ניתן לטפל באדם זה?

סליחה שאני יענה לך בזלזול ...

אתה יכול להגיש תצהיר כוזב או אך שאתה קורה לו שיקרי. אם אתה שואל מה ניתן לעשות בתציר שיקרי - כלום רבתית. עוד אוסיף ואמר לך... עו"ד דין מנצלים את זה שבית משפט לא עושה דבר בעניין וגם הם טוענים דברים שיקריים בפול טיים זמן. אני יספר לך על מקרה שלי. גרושתי העלימה פסק דין שלם של בית דין רבני ב"ש מה שכן לא ידעתי כלל על הפסק דין של בית הדין תבעתי בבית משפט למשפחה את אותם דברים שהיה בהם פסק דין שגרושתי העלימה. בבית הדין גרושתי לא אמרה דבר היא ביקשה לחייב אותי על הצואות משפט וכן ש"ט עו"ד. ובית המשפט חייב אותי. דע - תצהיר - עדות שקר - תביעת שקר- הפרת צו - וכל מה שיוצא מיזה הכל מותר בבית משפט אזרחי. אם תגיש תלונה במשטרה על תצהיר שקר באותו יום תקבל תשובה ובא יהיה כתבו נפתח תיק ביום... מס' התיק .... המשטרה לא רואה במעשה זה עברה פלילית. תגיש עירעור ליועץ המשפטי לאחר שנתיים תקבל מכתב לא מצאנו לנכון לערער על החלטת משטרת ישראל. אם חשבתה לתומך שגילתה תופעה חדשה אתה ישן בעמידה סע לשלום תגיש תצהירים שיקריים כמה שתרצה תשקר בבית משפט כמה שיותר ותן עדיות שיקריות והכל חוקי (לא במובן הכתוב) או המובן היבש. אבל פעועל הכל חוקי - היות ואיש לא עושה מיזה עניין היות ואף אחד לא חוקר , ואף אחד לא הכפת לו ממכך סליחה על ההרצאה ועל שגיאות הכתבית המהירות קבעה את הכתביה בהצלחה

אריק, אני בהלם!!!

בעצם אתה אומר שמותר לשקר חופשי? בבית משפט או ברבנות?

אדם מסויים תבע אותנו והגיש לבימ"ש תצהיר שקרי ובידנו יש את ההוכחות לכך שישנם בתצהיר לפחות מחצית מהסעיפים שקריים. איך ניתן לטפל באדם זה?

אריק, אני בהלם!!!

בעצם אתה אומר שמותר לשקר חופשי? בבית משפט או ברבנות?

כפי שציינתי גרושתי העלימה פסק דין

ובתביעות שלי בבית משפט למשפחה היא הגישה כתב הגנה כאילו לא הייתה החלטה מעולם ובבית משפט כאשר הראתי את פסק הדין של בית הדין הרבני היא הודתה אך השופט כנס אותי יותר נכון חייב אותי בהוצאות משפט ושכר טירחת עו"ד. בגדול הכל מותר בבתי משפט ובבית הדין הרבני אף אחד עוד לא נעצר על תצהיר כוזב , הפרת צו, עדות שקר או דברים דומים. גם המשטרה לא מתייחסת לזה כלל וכלל תשובת המשטרה היא סטנדרטית אין במעשה מישום עברה פלילית כאשר החוק קובע על עדות שקר מ-3 שנים עד 7 שנים הפרת צו עד 3 שנים העלמת פסק דין עד 7 שנים והרשימה ארוכה. גם עורכי הדין משקרים בבית המשפט ובבית הדין הרבני בגדול עורך דין שקרן יותר מצליח יותר ויסלחו לי עורכי הדין כאן

מותר לשקר, כולם משקרים, עורכי דין, פקידות סעד מתדיינים...זו נורמה - תפנים

גם השופטים, או הרשמים "מסבנים" ומעלימים עדויות. לפעמים השקרים אפילו נוחים לשופט או לרשם כי הם מאפשרים לתת החלטה על סמך האידאולוגיה או המצוקות הפרטיות שלהם. כך שההתייחסות לשקר היא לפי המטרה שאליה רוצה השופט להגיע, ישרת אותה, זה איננו שקר, מפריע - זהו שקר חמור. הגישה היא שיש לסייע לנשים, ולכן האישה לא משקרת, אלה היא במצוקה ופעלה מתוך דאגה לילדים.... אתה מופתע ? כדאי שתפנים, אתה רק בורג במערכת שדואגת לעצמה.

הכול חוקי, במלחמה כמו במלחמה.

העונש 3 שנות מאסר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר