עזרה דחוף אני נשואה טריה ואני סובלת!!!

התחתנתי לפני חודשיים בערך, ופרצופו האמיתי של בעלי התגלה לי עכשיו. הוא מקלל משפיל ומזלזל בי, אני שונאת אותו ולא יכולה לסבול אותו כבר! גיליתי שגם אבא שלו התנהג ומתנהג כך לאמו, היא במקרה סיפרה לי בערב חג ואני מפחדת שהוא יהיה כמוהו.כי זה לא רחוק. אני רוצה לדעת מה הפרוצדורה להתחיל בהליכי גירושין. נכון שזה נשמע הזוי אבל לצערי זו המציאות, הכי קשה לי בגלל ההורים שלי שיתאכזבו נורא ואני חוששת שזה ישבור אותם. אבל אין לי ברירה.אני סה"כ בת 26 ואיני מוכנה לסבול כך כל החיים.ואני לא יודעת אם הוא ישתנה,אין לי תקווה כבר. משבוע אחרי החתונה לא היה יום שלא בכיתי ואני לא מוכנה להמשיך ככה את חיי. עזרה דחוף!!!!!!!!!!!!!!! בבקשה!

להעיף אותו לקיבינימט וכמה שיותר מהר. לכי להתיעץ עם עו"ד בנעמ"ת.

היי נשואה טרייה!

כדאי לך לגמור את הסיפור כמה שיותר מהר! יש גבולות שאם עוברים אותם ,זה אבוד... מניסיוני,את פשוט הולכת לעו"ד ומבקשת להתחיל תהליך גירושין. חשוב שהעו"ד שאת לוקחת יהיה אמין ומקצועי,יקצר תהליכים עד כמה שאפשר,כדי לחסוך בעליות וזמן יקר, וישיג עבורך את הטוב ביותר.אם תרצי המלצה אשמח לתת לך! בהצלחה! ויש עוד הרבה דגים בים...

אין טעם לסבול ואם את משוכנעת שהגיע הקץ לנישואין נסי קודם כל להציע לו גישור

ורק אם יסרב - פני להליכים משפטיים. אשמח לעזור במידע נוסף אם יש צורך. בברכה, עו"ד אלינור ליבוביץ leibo22@bezeqint.net www.gerushin.co.il

התחתנתי לפני חודשיים בערך, ופרצופו האמיתי של בעלי התגלה לי עכשיו. הוא מקלל משפיל ומזלזל בי, אני שונאת אותו ולא יכולה לסבול אותו כבר! גיליתי שגם אבא שלו התנהג ומתנהג כך לאמו, היא במקרה סיפרה לי בערב חג ואני מפחדת שהוא יהיה כמוהו.כי זה לא רחוק. אני רוצה לדעת מה הפרוצדורה להתחיל בהליכי גירושין. נכון שזה נשמע הזוי אבל לצערי זו המציאות, הכי קשה לי בגלל ההורים שלי שיתאכזבו נורא ואני חוששת שזה ישבור אותם. אבל אין לי ברירה.אני סה"כ בת 26 ואיני מוכנה לסבול כך כל החיים.ואני לא יודעת אם הוא ישתנה,אין לי תקווה כבר. משבוע אחרי החתונה לא היה יום שלא בכיתי ואני לא מוכנה להמשיך ככה את חיי. עזרה דחוף!!!!!!!!!!!!!!! בבקשה!

לחתוך!!!

היי חמודה. אני פרודה כשנה וחצי וסיפור שלך נגע לליבי מאחר וחוויתי אותו דבר חייתי איתו הרבה שנים של עליות ומורדות וויתורים עד שזה הגיע לאלימות פיזית אל תוותרי כל עוד הברזל חם תכי בו בכל הכוח!!! אם תרצי עוד לשוחח אשמח לעזור לך בהצלחה!

פה תקבלי רק דעות לוחמניות

תראי את עומדת בפני מצב לא פשוט. אני מבין את המצוקה שלך כי אני נמצא במצוקה גם. אצלי זה אחרי המון בדיקות והתנסויות. המצבהלא פשוט הוא כי היו לך המון ציפיות ופתאום הוא מתנהג שונה. אם את אדם אמפולסיבי תחתחי ממנו מייד. אם אדם שתופס את החיים כלמידה אחת גדולה תדחי את ההחלטה שלך. אם זה אומר להתאורר קצת מחוץ לבית או לנסוע לחו"ל. בזמן שאת מתאוררת יהיה לך זמן לחשוב בצורה פחות אימפולסיבית. אני לא אומר לך להישאר איתו בכל מחיר !!! אני אומר שלפי התאור שלך בעלך ואת נכנסתם למצב של הישרדות ג'ונגל. כל אחד רוצה להשיג בכוח את מה שהוא ציפה מהנשואים האלה.נשואים זה משא ומתן לא ג'ונגל. תתחילי את במשא ומתן אפילואם את חושבת כבר שהוא חרא. תשאלי אותו למה הוא מתנהג כפי שהוא מתנהג?במקום שתגידי את שאת יודעת למה הוא מתנהג כך תשאלי אותו. זה התחלה של מו"מ. אם הוא לא אומר לך יש לך בעיה כי הוא לא משתף פעולה במשא ומתן. תנסי עוד פעם פעמיים לשאול בלי להגיב זאת אומרת להגיד את הצד שלך בסיפור.אם הוא לא עונה אז יכול להיות שיש לך גבר הישרדותי שהמצב ילך ויחמיר. אם הוא עונה אל תגיבי מייד. תראי החוסר תגובה מפרק את המצב האמפולסיבי שהגעתם אליו. תנסי לעשות איתו משא ומתן: מה את רוצה ממנו ומה את מוכנה לתת לו בתמורה. עצה אחרונה תוציאי את ההורים שלך ונקיפות המצפון שלך כלפיהם מחוץ לסיפור הזה. תראי הכי קל לעזוב אבל יכול להיות שאם לא תעשי משא ומתן ורק תעיפי אותו קיבינימט בנשואים הבאים שלך יקרה אותו דבר כי לא תלמדי מזה כלום בהצלחה

ועל כן מומלץ לנסות גישור ולא מיד הליכים משפטיים לוחמניים..........

גם לדעתי גישור הדרך הטובה והברורה ביותר נכון להיום

היי

אני גם כן רוצה להתגרש. אצלי הבעיה הכי גדולה היא תמיכה וחברות עם אדם במצב דומה. אני אשמח אם תכתבי לי alfa1492@walla.com

ואת לא מקללת?"ללכת קיבינימט" לא נחשבת אלימות מילולית?ועוד מעיזה לתת עיצות!

תגובה לנשואה טריה

ראשית כל לא להכנס להריון לפעמים חושבים שההריון יפתור את הבעיות וזה לא נכון אף אחד לא משתנה ואם אבאב שלו התיחס כך לאימו זה מה שהבחור מכיר והוא לא השתנה או לחילופין תלכו ליעוץ נישואין {בד"כ הם לא רוצים } והם יכולים לומאר בשניות אם יש סיכוי או אין שיהיה לך בהצלחה ותהיה חזקה

טוב שאת יודעת שצריך לצאת מהנישואין ומהר...

אצלי זה התחיל כך והתגלגל לאלימות פיזית ונפשית ממושכת... העיקר, לא להכנס להריון, זה לא פתרון כלל., אלא רק יחמיר. מהניסיון.

תעזבי אבל ..

מהר תעזבי אותו לפני שיהיו ילדים ואז המצב נעשה מסובל. ואל תאמיני לכל מילות החנופה שלו אני הייתי נאיבית וסבלתי שנים. אל תעשי את אותה טעות היום אני כבר לא איתו ויש לי שני ילדים .וזה לא נגמר לעולם כאשר יש ילדים באמצע. בהצלחה את עוד צעירה והחיים לפניך תהני מהם .

תגובה

אני באותו גיל שלך ולא נשואה אבל במצב דומה לשלך שילחי לי אייסייקיו או מסנצר ואני אנסה לעזור לך

בחירה גרועה

לדעתי בחירתך גרועה, הוא לא השתנה, את פקחת עיניים. הוא לא ישתנה, לפרוש בטרם יהיו ילדים ויפה שעה אחת קודם. את צריכה לחיות את חייך ולא של משפחתך.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר