מזונות והו'צלפ

אני נמצא באיחוד תיקים מוגבל באמצעים כמו כן אני פרוד מזה 5 שנים. נפסקו לי מזונות 3000 ש"ח ומתקבלים ע"י פרודתי מביטוח הלאומי אני מעולם לא שילמתי ונצבר חוב של כ180.000 ש"ח עד היום לא עבדתי ואני מקבל קיצבת הבטחת הכנסה ושאלתי היא אם אני מתחיל לעבוד ומקבל תלוש משכורת מה קורה? האם יעקלו לי את המשכורת? אין בכוונתי לשלם גם עכשיו את המזונות אני חי עם אישה וילד ואין באפשרותי לפרנס שתי משפחות ממשכורת של 4000 ש"ח

אם החוב משולם דרך הבטוח לאומי שלא תחשוב שאתה לא תשלם את זה

במוקדם או במאוחר. אלא אם תמשיך לקבל הבטחת הכנסה שבכספים אלו לא ניתן לחיות בתורה כתוב עני נחשב כמת. ובקצבה של בטוח לאומי אתה נחשב כמת. כך אחריות על הדרך שתבחר תכריז על פשיטת רגל, החוב ימחק לחלוטין התחל חיים חדשים עם משכורת ממוצעם עבוד שתי עבודות תהיה גבר ולא נמושה מסכנה.

בטח את אישה וקוראים לך רפאלה

לא זכור לי שבקשתי עצות ממך אז אנא שמור אותם לעצמך...

אני גבר שמפרנס בכבוד את ילדי ולא משתפן כמו נמושה

ומתעלם מגידולם של אותם ילדים. אם כך למה בכלל הבאתה ילדים לעולם. אם אתה לא יכול לפרנס אותם ואין בדיוק את מפרנס את הילדה מהנשיאים החדשים כנראה התחלפו היוצרות היא עובדת ומפרנסת ואתה מחלף תיתולים.

מזונות והו'צלפ

אני נמצא באיחוד תיקים מוגבל באמצעים כמו כן אני פרוד מזה 5 שנים. נפסקו לי מזונות 3000 ש"ח ומתקבלים ע"י פרודתי מביטוח הלאומי אני מעולם לא שילמתי ונצבר חוב של כ180.000 ש"ח עד היום לא עבדתי ואני מקבל קיצבת הבטחת הכנסה ושאלתי היא אם אני מתחיל לעבוד ומקבל תלוש משכורת מה קורה? האם יעקלו לי את המשכורת? אין בכוונתי לשלם גם עכשיו את המזונות אני חי עם אישה וילד ואין באפשרותי לפרנס שתי משפחות ממשכורת של 4000 ש"ח

מבקש תשובה לשאלה ששאלתי

אני גבר שמפרנס בכבוד את ילדי ולא משתפן כמו נמושה

ומתעלם מגידולם של אותם ילדים. אם כך למה בכלל הבאתה ילדים לעולם. אם אתה לא יכול לפרנס אותם ואין בדיוק את מפרנס את הילדה מהנשיאים החדשים כנראה התחלפו היוצרות היא עובדת ומפרנסת ואתה מחלף תיתולים.

בטוח לאומי בודאי ינצל ההזדמנות

ובצדק מבחינתו, על מנת להטיל עיקול על חלק משכרך למעט החלק הפטור מעיקול לפי חוק הגנת השכר

בכל מקרה כדאי שתגיש בקשה

להפחתת מזונות

גם רעיון פשיטת הרגל נראה לי

נכון, אם כי את חיובי המזונות שלא שולמו ע"י בטוח לאומי וחיובי המזונות העתידים זה לא יבטל.

האם גובה המזונות תלוי בגיל הילדים?

המזונות נפסקו כאשר הגדולה היתה בת שנתיים וחצי וכיום הן בנות 8 ן 7 האם זה משנה? אם יש אופציה להפחית בגובה המזונות מה סכום המזונות המינימום?

כן, עד גיל 15 הנתל על הבעל בלבד

מגיל 15 התנאים משתנים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר