כמה שאלות עקרוניות.

הרקע: אני בהליכי גירושין (נשוי משנת 83) ואשתי מסרבת לחלוקה שוויונית של הרכוש המשותף. כרגע הויכוח הוא על הפנסיה שלה מצה"ל (לפי מיטב ידיעתי זה רכוש משותף) וענין נוסף - היא מעלימה ממני כספים ומונעת גישה למשאבים שאמורים להיות משותפים. היא חושבת שאני לא יודע. היא עושה כל דבר כדי שתהיה סחבת. הדיון בגירושין הוא ברבני. ברור שענין חלוקת רכוש וכספים עדיפה בבימ"ש אזרחי/משפחה. לשאלות: 1- האם ניתן לבקש (ולקבל) בבימ"ש, בנוסף לפירוק שותפות בנדל"ן (או בנפרד) - גם את חלקי בפנסיה, עוד לפני הגירושין, גם מה שכבר העלימה וגם מה שאני עתיד/אמור לקבל. 2- האם יש טעם לנסות ולבקש צו עיקול על פנסיה/חשבונות-בנק שלה ומה הסיכוי שהיא תוכל לבקש (כנקמה) עיקול על שלי (כל השכר שלי הולך לבית. שלה נשמר כמעט כולו לעצמה בלבד. אפילו לא לילדים). 3- מה ניתן לעשות נגד העלמת משאבים ומניעת גישה אליהם. בתודה. אביבי

תגובה.....

לפני הגשת התביעה עיקלתי ל x שלי את כל החסכונות כולל הפנסיה שלו ופירוק שותפות הבית.במקביל הוא עשה גם אותו הדבר.חשבון משכורת לא עיקלתי כי הוא חייב להמשיך את חייו. כל הוצאה שבוצעה מהחשבון שלו בחישוב של ההאקטואר הוא החזיר עם ריבית.החישוב נעשה מרגע הגשת התביעה בביה'מש.כך שאתה יכול ליהיות רגוע רק תשתדל שיהיו לך מסמכים שמתעדים את כל הסכומים שהוציאה מהחשבון. כמו כן נסה להגיע איתה להסכם ממון ולגמור את הפרשה בצורה יפה .והכי חשוב להתייעץ עם עו'ד.

אולי עורך הדין יכול לענות. מה ניתן לעשות נגד אשה חמדנית?

אשתי מקבלת פנסיה מצה"ל, את כל הכסף היא שומרת לעצמה, בקושי שמה משהו בבית. ממש חלק אפסי. אני כורע תחת עומס החובות והיא - חוגגת. פרנסת הילדים עלי כולל בי"ס, ביגוד, חשמל, ארנונה, קניות, בישול, כביסה, בקיצור - כמעט הכל. אבל ממשכורת זעומה אחת זה קשה. הפנסיה שלה גבוהה מהמשכורת שלי. היא מטיילת, מבלה, בבית כמעט שלא עושה כלום. אין מה לעשות? תודה אביבי

כמה שאלות עקרוניות.

הרקע: אני בהליכי גירושין (נשוי משנת 83) ואשתי מסרבת לחלוקה שוויונית של הרכוש המשותף. כרגע הויכוח הוא על הפנסיה שלה מצה"ל (לפי מיטב ידיעתי זה רכוש משותף) וענין נוסף - היא מעלימה ממני כספים ומונעת גישה למשאבים שאמורים להיות משותפים. היא חושבת שאני לא יודע. היא עושה כל דבר כדי שתהיה סחבת. הדיון בגירושין הוא ברבני. ברור שענין חלוקת רכוש וכספים עדיפה בבימ"ש אזרחי/משפחה. לשאלות: 1- האם ניתן לבקש (ולקבל) בבימ"ש, בנוסף לפירוק שותפות בנדל"ן (או בנפרד) - גם את חלקי בפנסיה, עוד לפני הגירושין, גם מה שכבר העלימה וגם מה שאני עתיד/אמור לקבל. 2- האם יש טעם לנסות ולבקש צו עיקול על פנסיה/חשבונות-בנק שלה ומה הסיכוי שהיא תוכל לבקש (כנקמה) עיקול על שלי (כל השכר שלי הולך לבית. שלה נשמר כמעט כולו לעצמה בלבד. אפילו לא לילדים). 3- מה ניתן לעשות נגד העלמת משאבים ומניעת גישה אליהם. בתודה. אביבי

המלצה

קרא אתר זה gishurim.co.il בהצלחה

את צירכה לבדוק טוב עם

עורך דין המתמחה בנושא
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר