תצהיר חזק יותר מקבלות ??

אני בת 21 אם אמא שלי שנשואה לאבא שלי, תתבע אותו להחזיר כספים משותפים שגזל ממנה ושחייב לה כשניצל את תמימותה שהכל מתנהל ו"שמור" על שמו בקשר להוצאות וכספים שאין לה קבלות ובימקום הקבלות, אני בעצמי אעשה תצהיר אצל עו"ד ובו אצהיר שאבא ביזבז כספים והסתיר ממנה, האם תצהיר כזה יכול לשמש עדות כמו קבלה (אסמכתא) שבית משפט יסכים להכיר (להצהיר) בחוב שאבא חייב לה למרות שאין ראיות קבלות ? האם התצהיר שלי יכול לשמש כאסמכתא לתביעתה (בקשה שבימ"ש יצהיר שאבא חייב לאמא חוב כספי) הכספית של אימי נגד אבא שלי למרות שאין קבלות וראיות נוספות לחובות שהוא חייב ? לצורך הוכחת עילה לחוב כספי, האם משקל התצהיר של הבת טוב יותר ממשקל הקבלות והמסמכים? התצהיר חזק יותר מקבלות ??

תצהיר לא יותר חזק מכלום!!

תצהיר בבית משפט, זה כמו על נידף ברווח. כולם כאחד מפרים תצהירים חדשות לבקרים, ובית המשט לא עשה דבר וחצי דבר בנושא.

על התצהיר את תחקרי וגירסתך תעמוד למבחן

השאלה האם נכון וראוי שתעידי כנגד אביך. המטרה אינה מקדשת את כל האמצעים.

אן ערך לתצהיר כוזב

לא בבית משפט ולא בבית הדין הרבני נכון להיום מי שלא משקר מפסיד לצערי זה המשפט כואב אך אמיתי לחלוטין

על התצהיר את תחקרי וגירסתך תעמוד למבחן

השאלה האם נכון וראוי שתעידי כנגד אביך. המטרה אינה מקדשת את כל האמצעים.

התצהיר לא נבדק

ולתצהיר כוזב את משמעות כלל ועורכי הדין יודעים את זה מצויין על תצהיר כוזב לא נענשים ולא עושים בזה שום שימוש ותצהיר בכתב הגנה או בכתב תביעה הוא ליופי בלבד 95% מהתצהירים הם שיקריים או מחצית ממה שנכתב בהם הוא שיקרי וגם עורכי הדין יודעים על כך..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני משפחה וגירושין
בחר
בחר