עבודה בתמיכה נפשית לאשה במשבר בביתה

יש לי שאלות לגבי עבודה שנעשית בבית המעסיק וסליחה על רוחב היריעה. לפני חצי שנה פוטרתי מעבודתי ובאותו זמן התבקשתי ע"י פסיכולוגית לתמוך נפשית במטופלת שהתאלמנה בדכאון (עברתי מס' הכשרות באימון וטיפול). המסגרת: 3 שעות אחהצ 7 ימים (כולל חג/שבת) בבית תושבת חוץ אמידה. נוצרו יחסי אמון, הצטיינתי וזכיתי לשבחים ממנה, רופאיה ומכריה. היא פחדה שאמצא ג'וב אחר וביקשה שאתחשב בה ולכן הבטחתי לתת  זמן סביר להתארגנות- לפחות  שבועיים ואולי יותר. הדגשתי שנאה דורש ומקיים ואני מצפה לאותו מטבע ולקבלת זכויותי כחוק. לציין שהעוזרת שלה עובדת 6 ימים, מקבלת משכורת במזומן ומלוא הזכויות בחוק ומעבר לכך. המעסיקה אמרה שתהיה לי עבודה אצלה לשנה וכשתצא מהמשבר, תיעזר בי בסידורים בירוקרטיים. הכנתי אותה לנסיעה  לחו"ל שממנה פחדה וב-18.11 נסעה לשבועיים והאריכה עד 4.12, מבלי לדסקס האם תשלם לי לתקופה זו והיא ידעה שאמתין לה. עמדתי בהבטחתי לשמור קשר בהיותה בחו"ל והיא דיווחה שנהנית ויצאה מהדכאון אך ידעתי שבשובה עשויה להיות נסיגה. בשובה ומשלא צלצלה, ב-6.12טלפנתי והיה עלי ממש ללחוץ לתשובה מה קורה עם עבודתי ואז הטילה פצצה ש"לא זקוקה לי יותר ונפגש לסגירת החוב ביננו " (חייבת שכ"ע על 10-11/12). אינני חושבת שבכוונתה לקפח זכויותי אך עלי להיות מוכנה... לציין שנדהמתי מכפיות הטובה והדרך השרירותית, אחרי שעשיתי כ"כ למענה בקשייה וכאילו דיבוריה וההבנות ביננו לא קיימות. לאור הנ"ל, זקוקה לעצתכם לגבי זכויותי.

* ראשית, האם נוצרו יחסי עבודה ביני לבינה? * האם הפיטורין תופסים והאם חוקיים? *חישוב תקופת עבודתי: התחלה ב-7/12 והסיום (?): האם לפי הודעת הפיטורין ב-6.12.12 או כשנסעה ב-18.11 והשהתה עבודתי  לשבועיים (לתומי חשבתי שזו חופשתי השנתית ונתחשבן אח"כ). * האם מעסיק שיוצא לחופשה יכול לומר לעובד אין כרגע עבודה, תחזור עוד שבועיים -  ולכפות חופשה מאונס ללא שכר? *מה זכויות העובד - איך צריך המעסיק לדאוג לו? * מה לגבי מעסיק שנוטל חופשה מס' פעמים בשנה?

* תשלום בגין עבודה בשבת ובחג: בשל מצבה האקוטי לא ביררתי אם מגיעה לי תוספת שעתית בגין שבת/חג (כמה?) * האם מותר לדרוש בדיעבד התוספת בשכר על השבתות במשכורות שקיבלתי ב7-8-9/12? *האם מגיע לי תשלום עבור ערב ראש השנה, ערב כיפור וכיפור שלא עבדתי ומה לגבי חגים אחרים? * במידה ותסרב האם חלה על זה הלנת שכר?

*הודעה מוקדמת– מה הנוהג ומה החוק (ידוע לי שיש נוהג מקובל לתת שבועיים גם כשהוותק פחות משנה)?  ובמקרה שלי - לאור דרישתה והבטחתי – לשבועיים+ אם אמצא ג'וב אחר ודרישתי להדדיות? האם ההסכמה נחשבת להסכם בע"פ ביננו *

*ימי חופשה – לתומי חשבתי שבזמן שהיא בחו"ל זו החופשה השנתית שלי בתשלום גם כן, דעתכם?
 *לגבי החישוב (חופשה והודעת פיטורין): במשק נהוג לעבוד 5 ימים+2 ימי מנוחה. מאידך עבדתי 7 ימים, בלי מנוחה. האם נכון לחשוב שאני אמורה לקבל 7/5 כלומר 1.4 ימים לכל יום חופשה שעובד רגיל מקבל? או שבועיים ו-4 ימים בשנה? *האם זה צריך להיות גם החישוב לגבי ימי ההודעה מראש? האם על אי מתן חופשה שנתית והודעה על פיטורין חלה הלנה? *האם מגיעים לעובד ימי מחלה לפי חוק? מה מגיע? (חליתי 3 ימים)* . באיזה בית דין יש לתבוע?  בית דין לעבודה? האם אפשר בתביעות קטנות? אופציה נוספת? למשל בפישור/בוררות

היי,

אמליץ לך להציץ כאן. משרד עורכי דין אריק שלו מתמחה בדיני עבודה ודין אזרחי עסקי. הייתה לי בעיה עם המעסיק שכן הוא הפר את חוזה העבודה שלי. לאחר חיפושים אחר עו"ד קיבלתי המלצה על עו"ד אריק שליו, הגעתי לייעוץ, היחס היה חם ואיכפתי. הבנתי כי אני בידיים טובות ואכן עו"ד אריק שלו לא איכזב. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה
בחר
בחר