10.04.12 | 15:02
אני חושב לעזוב את העבודה
שלום אני חושב לעזוב את העבודה אני עובד במפעל 5 שנים על תקן חוק סעיף 14'' נמאס לי מהעבודה הזאת...עבודה מאוד קשה... השאלה שלי זה אם אני מקבל את אותם תנאים אם אני עוזב מעצמי או שבעל הבית מפטר אותי? אם אני עוזב מעצמי אני מקבל פיצויים מלאים + מכתב פיטורין? *נ.ב שנתיים ראשונות עבדתי ללא קרן פנסיה וביטוח מנהלים וללא קופת פיצויים אני מפסיד את הכסף הזה? תודה רבה.
10.04.12 | 21:02

התפטרות לעומת פיטורים

סעיף 14 הוא תולדה של הסכם פרטי או הסכם קיבוצי שחל עליך כעובד ולכן התשווות טמונות בחוזה. רצוי לקרוא אותו או לפנות לעו"ד אם לא מצליחים להבין מה כתוב בו באופן עקרוני סעיף 14 אומר כי ככל שהמעביד הפריש את מה שהוא נדרש אין תשלום לפי שכר אחרון כפול שנות עבודתך גם במקרה של פיטורים לא תקבל את כפל שנות עבודתך בשכר האחרון, אם כי ברור כי על המעביד תהיה חובה להשלים לך עבור השנים שלא הפרישו לך שכן זוהי חובת המעביד בחוק ולא רק עפ"י החוזה ביניכם, ולא משנה מה כתוב בחוזה . . . בהצלחה וחג שמח חיה לזר נוטקין- משרד עו"ד רח' פלאוט 10, פארק המדע, רחובות www.hayalaw.com

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור


פלאוט 10, פארק המדע, רחובות


טל' 08-9453604, פקס 08-9453605


תחומי עיסוק:


דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |


http://hayalaw.com/


אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו


 

10.04.12 | 21:51

לעיונך קובץ

הסבר על זכיות של מפו
(136 KiB) עדיין לא הורד
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה
בחר
בחר