06.12.11 | 19:08
מכתב פיטורין
שלום, אני 3 חודשים לאחר חופשת לידה, ואין באפשרותי לחזור למקום עבודתי, כי אין לי איפה להשאיר תינוקת.מה אני עושה במקרה כזה?אני הבנתי שאם אני מגישה למעסיק מכתב התפתרות,מגיע לי ממנו פיצויים, אבל אני לא אוכל לקבל דמי אבטלה. האם זה נכון? ומה אני אמורה לעשות במקרה שלי. תודה
07.12.11 | 12:37

יש להגיש למעביד מכתב של הודעה מוקדמת לשם

טיפול בילדה שלך אנני יודע כמה זמן את עובדת אבל אם את עובדת מעל שנה בכשר חודשי יש לתת 30 יום הודעה מוקדמת ותקבלי את הזכיות שלך בקרן פנסיה ובדקי לפני כן אם אין חוסר של כספים כולל פיצויים של חופשת לידה לעיונך מדריך למפוטר בקובץ לגבי אבטלה אין מה לעשות 3 חודשים לא תקבלי אבטלה אבל להרשם יש להרשם אחרי שתתפטרי
מדריך למפוטר
(116 KiB) עדיין לא הורד
13.12.11 | 08:10

חידוד נושא התפטרות לצורך טיפול בילד

ראשית כל מזל טוב שנית, מי שמתפטר בדין מפוטר ולא משנה אם זה בשל הרעה מוחשית או לצורך טיפול בילד וכולי יהיה זכאי לקבל דמי אבטלה בלבד שהוא עמד בתקופת האכשרה שדורש המל"ל - המוסד לביטוח לאומי. במקרה זה תקבלי את התשלום של דמי האבטלה באיחור של 3 חודשים כי את "התפטרת ומגיע לך עונש". מצד שני הזכאות עצמה לא תיפגע ותהי זכאית לקבל את כל הימים כאילו פוטרת כמו כן כדי שתקום לך זכאות לפיצויי פיטורים יש צורך לצבור מעל 12 חודשי עבודה כולל תק' חופשת הלידה עליך לתת הודעה מוקדמת כמפורט בינך לבין המעסיק בכתב ובמידה ואין פירוט כזה בהסכם ביניכם אז עפ"י החוק - ראי ב"שאלות נפוצות" בפורום חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד www.hayalaw.com * דיני עבודה * דיני משפחה וירושה *

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה