17.09.07 | 14:33
חופשה שנתית - חישוב
לא הבנתי איך לחשב את החופשה השנתית המגיעה לי. אני עובדת במשק בית פעם בשבוע 6 שעות בשכר של 35 ש"ח לשעה. הותק שלי הוא 2.4 שנים. תודה מראש ושנה טובה
18.09.07 | 23:09

חישוב ימי חופשה לעובדת משק בית

א. על מנת שיהיה לך קל לחשב את צריכה להכנס ל"שאלות נפוצות בפורום" או לאתר אינטרנט שלי ולחפש כמה ימי חופשה מגיעי לעובדת בעלת וותק כמו שלך ב. דבר שני הוא לבחון אם החישוב נעשה על חלק מהשנה בה עבדת רק בחלקה או שמא על כל התקופה ואז בשנה הקוגדמת עבדת באופן מלא אם עבדת כל השנה הרי החישוב לפי 200 יום כלומר, אם עבדת מעל 200 יום תהיה זכאי לקבל את מלוא ימי החופשה המופיעים החוק ( לדוגמא: 10 ימי חופשה למי שעובד 5 ימים בשבוע ו-12 יום למי שמועסק 12 ימים בשבוע, בשנה הראשונה) אם עבדת פחות מ-200 יום במהלך השנה תקבל לפי החישוב הבא: מס' ימי עבודתך בפועל כפול מס' הימים בחוק (כמפורט לעיל) חלקי 200 מנגד, אם עבדת רק ח-ל-ק מהשנה החישוב יהיה זהה אבל במקום 200 יש לחשב לפי 240 יש להכפיל את התוצאה של מס' ימי החופשה המגיעים לך בשווי יום חופשה, כאשר השווי הוא מספר שעות עבודתך ביום עבודה "רגיל" כפול שכרך לשעה בהצלחה בחישוב וגמר חתימה טובה חיה לזר נוטקין, עו"ד lazarhaya@walla.com

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה