כמה עלי לשלם לעוזרת על חופשה והבראה אם היא עובדת אצצלי 4 שנים 6 שעות שבועיות מחולק לפעמיים בשבוע בשכר של 40 שקל לשעה?

תודה מראש.

כמה עלי לשלם לעוזרת על חופשה והבראה אם היא עובדת אצצלי 4 שנים 6 שעות שבועיות מחולק לפעמיים בשבוע בשכר של 40 שקל לשעה?

תודה מראש.

יש לי עוזרת שעובדת אצלי 25 שנים. 4 שעות פעם בשבוע כלומר 16 שעות בחודש .אני משלמת פנסיה עבורה

כמה ימי חופש וכמה ימי הבראה מגיעים לה? ומהו הסכום. היא מקבלת 200 ש"ח ליום עבודה כולל נסיעות (180 נטו)

נניח שהעובדת 16 שעות בחודש חלקי 43 שעות שעובד משרה מלאה עובד = 37% משרה

עובד ריל היה זכאי לאחר שנת עבודתו הראשונה ל5 ימי מחלה לפי תעריף עדכני ליום הבראה בשיעור של 371 ש"ח. משכך העובדת שלך תהיה זכאית ל5 ימים * 37% משרה = 1.85 ימי הבראה * 371 ש"ח = 686 ש"ח עבור דמי הבראה

לגבי ימי חופשה הרגע עניתי למישהי ונתתי לה את הנוסח לחישוב ימי חופשה לעוברת משק בית - בדקי בתשובותיי מהיום

בהצלחה !

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

שלום רב,

אשמח אם תעזרי גם לי:

אני מעסיק עוזרת בית מזה כשנתיים (לא ברציפות, עם הפסקות של מספר חודשים), בתדירות של 2.5 שעות אחת לשבועיים- שלושה (לרוב -שלושה).

1.האם בכלל מגיעים דמי הבראה (או רק מעל 5 שנים?)

2. לגבי חופשה- אם הבנתי נכון -הרי שאחוזי המשרה שלה (לפי 5 שעות לחודש, במקרה הטוב) הם רק 2.5% ואת זה יש לכפול ב-12?

תודה

מבקשת עזרה בחישוב דמי חופשה:

עוזרת עובדת 3 פעמים בשבוע, 5 שעות בכל פעם. החל משנת 2010. מקבלת שכר חדשי.

תודה

ראי את תשובתי האחרונה מהיום לעניין חישוב ימי חופשה לעוזרת משק בית

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

מבקשת עזרה בחישוב הבראה + ימי חופשה לעובדת במשק בית שעובדת שנתיים פעם בשבועים 4 שעות.תודה מראש

לילה טוב -אשמח לעזרה אני עובדת 16 שנה כעוזרת בית אחת לשבוע -200 ש"ח ליום כמה מגיע לי חופש והבראה תודה

לילה טוב -אשמח לעזרה אני עובדת 16 שנה כעוזרת בית אחת לשבוע -200 ש"ח ליום כמה מגיע לי חופש והבראה תודה

שלום רב.

אני עובדת כמנקה מדרגות.בשנה הראשונה עבדתי פעם בשבוע וקיבלתי 350 ש"ח בחודש.

בשנה השניה אני עובדת פעמיים בשבוע ואני מקבלת 450 ש"ח בחודש.

כמה מגיע לי דמי חופשה והבראה?

אודה לך על תשובתך בהקדם.

שלום,

גם אני בעניין חישוב דמי הבראה וחופשה לעוזרת בית.

הבנתי שראשית יש לחשב את אחוז המשרה, ומשם להמשיך. לצורך החישוב, אשמח לדעת כמה ימי חופשה, הבראה, וגובה הבראה ליום מגיעים לעוזרת בשנתה הראשונה, נכון ל 2015

תודה רבה

שלום רב . 

אני עובדת כעוזרת בית במשך 6 שנים .פעם בשבועיים 3 שעות ,לפי 50 ש"ח לשעה . אף פעם לא שילמו לי דמי הבראה ודמי חופשה . שאלתי היא : איך אני עושה את החישוב ? או כמה מגיע לי בסה"כ ? תודה מראש 

שלום, יש לי עוזרת שעובדת אצלי מעל 20 שנה, פעמיים בחודש כלומר 10 שעות חודשיות . אשמח לדעת מה הסכום שעלי לשלם

עבור חופשה וימי הבראה.

אשמח לעזרה בחישוב 

העוזרת שלי עובדת אצלי 16 שנים. כל שבוע 4 שעות מקבלת 60 שח ליום עבודה. כמה צריכה לקבל עבור חופשה? כמה עבור הבראה?

תודה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה
בחר
בחר