פיצויי פיטורין לגנב

תפסתי עובדת שגנבה ( כסף ) האם מגיעים לה פיצויי פיטורין ודמי התראה מוקדמת . בפועל לא שלמתי לה וטענתי היא כזו :- אני לא פיטרתי אותה , נכון שאינני יכול להעסיק אותה אבל היא גרמה למצב זה בזאת שגנבה. מה דעתך ? והאם יש תקדים לכך שגנב מקבל פיצויי פיטורין ? תודה וברכה, דן כרמי

שלילת פיצויים לעובד ש"סרח"

מקבול לעגן בחוזי העבודה כי עובד שנמצא גונב / מפר חובת אמונים לעבודתו (לדוגמא עובד מהבית עם לקוחות של החברה9 וכו' לא יהיה זכאי לפיצויי פיטורין ולעיתים תישלל ממנו ההודעה המוקדמת בכל מקרה ואף אם אין לך חוזה ששולל מהעבודת ש"סרחה" פיצויים, תוכל להוציא לה מכתב ובו תטען את האמור לעיל. תבקש ממנה לחתום על קבלת המכתב. אני מציעה לך לנסות ולהחתים אותה על מסמך המאשר כי היא מודה יודעת שלפנים משורת הדין אתה מעניק לה את ימי ההודעה המוקדמת תוך שלילת פיצויה, שכן היא עשתה מעשה שלא ייעשה (אל תרשום גנבה כי אז היא לא תסכים לחתום) לדעתי זו פשרה טובה, כי רוב הסיכויים שהיא תתבע אותך (אם היא עובדת עבורך הרבה שנים)... חיה לזר-נוטקין, עו"ד lazarhaya@walla.com

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

עובד שסרח - האם הודה? אם לא יש לך בעיה מאחר ואינך בית משפט

התשובה של עורכת הדין לא מספקת. עליך לדעת כי רק בית משפט או הודאה חתומה על ידי העובד יכולים לתת בסיס לקביעה - עובד שסרח - האם הכסף הוחזר? ועוד מיני סוגיות. הפיטורים כשלעצמם מהווים עונש לא קל ושלילת הפצויים הינם עונש נוסף. מנסיוני אני יודע שלא פעם החליט בית הדין לעבודה על תשלום פיצויים במקביל לפיטורים. ושוב הכל בכפוף לנסיבות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה
בחר
בחר