התפטרות עקב הרעת תנאים

עבדתי במקום עבודה במשך שנתיים בחוזה העבודה שלי מופיע סעיף שניתן לעביר אותי עד 45 ק"מ וזה לא יחשב הרעת תנאים. לאחרונה החלו לבצע ישיבות ובעקבות התנגדויות למהלך הישיבות שהתבצעו בלילה לאחר שעות העובדה החילט מנהל כ"א לנייד כ-35 ק"מ מביתי כעונש לתגובתי. בעקבות פעולה זו התפטרית וזאת עקב הרעת תנאים(שעות של נסיעות על חשבני ובעית תחברה מאותו מקום בשעות הלילה) האם אני זיכוי לפיצוי פיטרוין עקב כך שזה נעשה מתוך עניין להענשה ולא לצורך אמיתי.

חבל ששאלת רק אחר מעשה...

כדי להתפטר בדין מפוטר בטענה של הרעה בתנאים עליך להתריע במעביד ולתת לו הזדמנות לתקן את דרכיו בכל מקרה, אם הסכמת לחתום על הסכם ובו מצויין כי הינך מסכים להעברתך למקום עבודה עד למרחק של 45 ק"מ קשה לי לומר כי הסכמה זו אינה תופסת, שכן חוזים יש לקיים - זה הכלל וזה הנוהג בבתי הדין לעבודה יחד עם זאת...תמיד יש סיכוי כי דווקא במקרה שלך תצליח להוכיח אחרת, מכאן שיש להכיר את המקרה והעובדות באופן פרטני ורק אז להחליט מה ואם חיה לזר-נוטקין, עו"ד lazarhaya@walla.com

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

אבל

אז למה יש ילדה אחת שעובדת איתי והיא גדולה ממני בכמה חודשים אולי והיא גם מתחת ל18... והיא מקבל 17.94 שקל לשעה????????????????? והיא עובדת 3 חודש ואני עובדת שבועיים.... אבל יותר פעמים ממנה היא עובדת אולי פעמיים בשבוע ואני עובדת אולי 5 6 פעמים.... אז איך זה שלה משלמים ככה??? היא גם מתחת ל18

המשך תגובה

לגבי תושבתיך לא הסכמתי למעבר ןלכן נאמר לי ע"י עו"ד לא להגיע למקום עבודה וזאת משום שאם אני יגיע משמה אני מקבל אלי את הדין לגבי החתימה של 45 ק"מ זה נעשה בעת קבלתי למקום בכל אופן לא שיערתי לעצמי שזה כלי להענשה להיפך חשבתי שבמסגרת תפקיד בכיר יותר אצטרך להגיע לסניפים אחרים או במגרה של סגירת סניף . בכל אופן ניתן להוכיח שמעבר נעשה לא בתום-לב וזאת מכיון שזהו הסניף הכי מרוחק והכונה היתה ידועה לכלום ואוכל להגיש תצהירים של אנשים שעבדו איתי. דבר שני ניגשתי לשימוע אצל רשם בבית הדין עם עו"ד שלי והם התמקדו במרחק ולא בנסיבות. עו"ד שניגשתי איתה לא מקצועית האם לפי דעתך אועל להעביר את התיק למשהו אחר יותר מקצועי וגלשת למשפט אני בהחלט לא מתנגד להעביר לך את התיק אם את מעונינת .

התפטרות עקב הרעת תנאים

עבדתי במקום עבודה במשך שנתיים בחוזה העבודה שלי מופיע סעיף שניתן לעביר אותי עד 45 ק"מ וזה לא יחשב הרעת תנאים. לאחרונה החלו לבצע ישיבות ובעקבות התנגדויות למהלך הישיבות שהתבצעו בלילה לאחר שעות העובדה החילט מנהל כ"א לנייד כ-35 ק"מ מביתי כעונש לתגובתי. בעקבות פעולה זו התפטרית וזאת עקב הרעת תנאים(שעות של נסיעות על חשבני ובעית תחברה מאותו מקום בשעות הלילה) האם אני זיכוי לפיצוי פיטרוין עקב כך שזה נעשה מתוך עניין להענשה ולא לצורך אמיתי.

החוק קובע שעובד אינו זכאי לוותר על זכויותיו. אתה זכאי לתשלום על נסיעות שנעשו במסגרת העבודב

המשך תגובה

לגבי תושבתיך לא הסכמתי למעבר ןלכן נאמר לי ע"י עו"ד לא להגיע למקום עבודה וזאת משום שאם אני יגיע משמה אני מקבל אלי את הדין לגבי החתימה של 45 ק"מ זה נעשה בעת קבלתי למקום בכל אופן לא שיערתי לעצמי שזה כלי להענשה להיפך חשבתי שבמסגרת תפקיד בכיר יותר אצטרך להגיע לסניפים אחרים או במגרה של סגירת סניף . בכל אופן ניתן להוכיח שמעבר נעשה לא בתום-לב וזאת מכיון שזהו הסניף הכי מרוחק והכונה היתה ידועה לכלום ואוכל להגיש תצהירים של אנשים שעבדו איתי. דבר שני ניגשתי לשימוע אצל רשם בבית הדין עם עו"ד שלי והם התמקדו במרחק ולא בנסיבות. עו"ד שניגשתי איתה לא מקצועית האם לפי דעתך אועל להעביר את התיק למשהו אחר יותר מקצועי וגלשת למשפט אני בהחלט לא מתנגד להעביר לך את התיק אם את מעונינת .

תשובה

אם עבדת מידיי חודש בחודשו ובמשך שנים בסניף X הרי שהעברתך לסניף מרוחק יהווה בתנאים מסויימים הרעה בתנאים, אפילו שכתוב בהסכם כי ניתן יהיה להעבירך עד למרחק של 45 ק"מ אני מאמינה כי עורכת הדין שלך עושה את המיטב כדי להגיע עבורך לפשרה הטובה ביותר, גם אם הדרך לא נראת לך. אוסיף, כי לעיתים התיק נמצא בשלבי "סיום" ולכן העברתו לעו"ד אחר יכול רק לעכב ולהרע את מצבך, השאלה היא איפה בדיוק אתם עומדים וכו' אני מציעה כי תפנה לעורכת הדין שלך ותבקש ממנה לפרט מהי הדרך העתידית שלכם מבחינת טקטיקה וכו' - כך תוכל להחליט מה ואיפה אתה עושה חיה לזר-נוטקין, עו"ד lazarhaya@walla.com

חיה לזר נוטקין, משרד עו"ד וגישור

פלאוט 10, פארק המדע, רחובות

טל' 08-9453604, פקס 08-9453605

תחומי עיסוק:

דיני עבודה I דיני משפחה ן גירושין ן צוואות וירושות | הסכם יחסי ממון |

http://hayalaw.com/

אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני עבודה