המלטה של אוגרים

שלום, בכללל לא שמתי לב שהאוגרת בהריון (אוגרים סיבירים), ופתאום ראיתי שהם אוכלים את הגורים !!! למה? גם אחרי שהפרדתי את הזכר, נראה ששהנקבה לא ממש מטפלת בהם. מה עושים? תודה.

חבל!!!

גם לי היו אוגרים כאלה, וראיתי את האימא והאבא אוכלים את גוריהם , זה היה מזעזע ואיך שראינו אותם אוכלים הפרדנו בין האימא לאבא , אבל זה לא עזר לכן מאז אנחנו מפרידים בין הזכר לנקבה לפעם פעמיים ביום מפגישים בניהם. מסכנים האוגרים הקטנים אבל כרגע לא נראה לי שיש מצב כדי להציל אותם

הינה מאמר שמסביר

במאמר שאני שולח לך קישור יש בכלל הרבה הסבר על אוגרים גמדיים (סיביריים) ויש שם סעיף שלם על "קניבליזם" - כלומר שאימא אוכלת את גוריה. המאמר ב: http://www.pinat-hay.com/dh/dwarfham.htm

לא ליפני ארבה זמן נולדו לאוגרים שלי גורים והם אכלו את הגורים ואחשב האוגרת שלי באריון ואני רוצה לדעת איך היא לא תוכל את הגורים וגם כמה זמן לוכח לאוגרת סיבירית לאמלית תודהemo_07.png

הי אילנית,
תקופת הריון אצל אוגרים (סיבירים) היא כשלושה שבועות ולרב הם פוגעים / אוכלים את גוריהם כאשר נמצאים בתנאי הממשק שלהם בסטרס ולכן מומלץ להקפיד לפחות בשבועיים שלושה הראשונים לאחר ההמלטה שלא להעמיד את האם הצעירה בפני סיטואציות אשר עלולות להלחיץ אותה (רעשים / ריחות חדשים/ טילטולי הכלוב וכדומה)
בברכת רפואה שלמה וחג שמח,
ד"ר גלית רובין
מרכז וטרינרי - הכי בבית בגן יבנה

בברכת רפואה שלמה,

ד"ר גלית רובין - וטרינרית

מרכז רפואי וטרינרי - הכי בבית בגן יבנה

הי האוגרת שי בהריון מה לעשות כדי שהיא לא תאכל את הגורים?

הי האוגרת שלי בהריון מה לעשות כדי שהיא לא תאכל את הגורים?

הי רוית, לנסות למנוע ממנה ככל הניתן סטרס (לחץ), אם ניתן להפריד את הזכר ולספק תנאי מחיה נטולי סטרס, להשאיר במקום שקט, לספק תזונה ושתיה בכמות מספקת, לא לטלטל את הכלוב ולא "להציק"...
בברכת רפואה שלמה,
ד"ר גלית רובין
מרכז וטרינרי - הכי בבית בגן יבנה

בברכת רפואה שלמה,

ד"ר גלית רובין - וטרינרית

מרכז רפואי וטרינרי - הכי בבית בגן יבנה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וטרינריה
בחר