עיוורון ואירוע מוחי לכלב

שלום,

יש לי כלב בוקסר בן 11, שהכל היה בסדר איתו, אכל, שתה, שיחק עד שלפני שבוע ימים בערך חלה הידרדרות בראיה שלו ושמתי לו לזה כאשר אני קורא לו הוא מסתכל לכיוון אחר לגמרי. הוטרינר בדק אותו וציין כי ייתכן וזה קורה בעקבות גילו. אך משום מה כל יום שעובר מצבו מדרדר יותר ויותר, הוא פתאום הפסיק לאכול ולשתות. הוא שותה רק כאשר אני נותן לו לשתות דרך מזרק. הוא במהלך היום הולך הליכה לא מוסברת ללא שום מטרה עד שמתעייף ושוכב, לרוב הוא נצמד לקירות כשהולך וכאשר הוא נשכב הוא מגיע למצב שאפילו את הראש הוא לא מרים וגם אם אנחנו מרימים אותו למיטה שלו הוא לא זז וככה כל היום מידי פעם הוא גם מסתובב קצת מתעייף וממשיך לשכב.בנוסף כאשר הוא נכנס למצב של שכיבה יש לו מן נעילה בלסת והוא לא פותח את הפה עד שהוא מתאושש מהמצב לבד וקם שוב מתחיל להסתובב מתעייף ושוכב. הוא כבר בקושי מגיב לליטופים שלנו, אם אנחנו קוראים לו הוא לא מתייחס. רציתי לדעת מה דעתך בנושא?

אלירן שלום, נשמע שהבוקסר שלך מאד חולה. אני ממליצה בחום להגיע לוטרינר ולבצע בדיקות דם מלאות בתור התחלה ולאחר בדיקה פיסית מקיפה לשקול צילומי רנטגן או אולטרסאונד עלמנת לאתר אתמקור הבעיה ולטפל בה באופן ספציפי,, בכל מקרה זה לא נשמע "זיקנה",
המון בריאות ובהצלחה,

ד"ר גלית רובין

מרכז וטרינרי - הכי בבית בגן יבנה

בברכת רפואה שלמה,

ד"ר גלית רובין - וטרינרית

מרכז רפואי וטרינרי - הכי בבית בגן יבנה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וטרינריה
בחר