הוצאת קרציות

הוצאת קרציות

מישהו יכול להמליץ לי על דרך להוציא קרציות? לפעמים אני מוצאת קרצייה על הנסיך שלי ובדרך כלל מישהו מאיתנו מזיז את הפרווה והאחר מנסה לשלוף אותה עם נייר טואלט. העניין הוא שנורא קשה לשלוף אותה כך, ולפעמים אף נתלשות לו מספר שערות, ולמרות שהוא לא זז ופוצה הגה אני בטוחה שזה קצת כואב לו. חשבתי להוציא לו עם פינצטה, אבל בדרך כזו הקרצייה יכולה להיחתך וחצי ממנה עדיין ישאר בגופו. אם למישהו יש שיטות אשמח לשמוע. תודה

השיטה הכי טובה

לטבול צמר גפן באלכוהול 95% או כוהל אחר חזק (אציטון) ולהניח על הקרציה למשך כדקה. אחר כך היא אמורה לצאת ממש בקלות . פשוט להוציא אותה.אגב אחרי שאת מוציאה לא כדאי לפוצץ, שימי עליה סלוטייפ וזרקי לפח. בהצלחה.

תודה רבה! אני אנסה זאת בפעם הבאה

הוצאת קרציות

מישהו יכול להמליץ לי על דרך להוציא קרציות? לפעמים אני מוצאת קרצייה על הנסיך שלי ובדרך כלל מישהו מאיתנו מזיז את הפרווה והאחר מנסה לשלוף אותה עם נייר טואלט. העניין הוא שנורא קשה לשלוף אותה כך, ולפעמים אף נתלשות לו מספר שערות, ולמרות שהוא לא זז ופוצה הגה אני בטוחה שזה קצת כואב לו. חשבתי להוציא לו עם פינצטה, אבל בדרך כזו הקרצייה יכולה להיחתך וחצי ממנה עדיין ישאר בגופו. אם למישהו יש שיטות אשמח לשמוע. תודה

קרציות

ליעוז שלום, שיטת האלכוהול אכן עובדת אך אני ממליצה לך בחום רב לרכוש קולר טוב נגד קרציות (קילטיקס לדוג' מצוין) - הקרציות מתות ונופלות לבד ! בהצלחה, דר' גלית רובין

בברכת רפואה שלמה,

ד"ר גלית רובין - וטרינרית

מרכז רפואי וטרינרי - הכי בבית בגן יבנה

איך להוציא קרציה על הרגל שלי בלי נזק דחוף

איך להוציא קרציה על הרגל שלי בלי נזק דחוף

להוציא את הקרציה ניתן באותה דרך שהומלצה כאן (ע"י צמר גפן טבול באלכוהול המאפשר שיחרור אחיזתה של הקרצית בעור),יחד עם זאתמומלץ לפנות לרופא משפחה לבדיקה,

בברכה

ד"ר גלית רובין

בברכת רפואה שלמה,

השיטה הכי טובה

לטבול צמר גפן באלכוהול 95% או כוהל אחר חזק (אציטון) ולהניח על הקרציה למשך כדקה. אחר כך היא אמורה לצאת ממש בקלות . פשוט להוציא אותה.אגב אחרי שאת מוציאה לא כדאי לפוצץ, שימי עליה סלוטייפ וזרקי לפח. בהצלחה.

השיטה הכי טובה

למה לא כדאי לפוצץ את הקרציה אחרי שהוצאתי אותה ?

למה לא כאדי לפוצץ את הקרציה ? 

אם אפשר בבקשה לענות זה , זה ממש דחוף לייי

קרציות נקבות מכילות בבטנן ביצים ולכן "פיצוץ" או מעיכת קרציות עלולה לגרום ליצירת "קן" חדש במקום ולכן עדיף להטביע אותן באקונומיקה או לשרוף אותן (סליחה, אני יודעת שזה נשמע אכזרי),
בברכה,
ד"ר גלית רובין

בברכת רפואה שלמה,

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וטרינריה
בחר
בחר