כמה הסברים על כנס עולם מערכה בנושא מלחמת הכוכבים

היי, אני יודע שהודעה שפרסמתי אתמול הייתה קצת לא מובנת,אז אסביר הכל.ואם למישהו יש שאלה או שהוא לא הבין משהו,שבבקשה ישלח לי אי-מייל או RE: פה למטה. טוב,בוא נתחיל.אני,בשיתוף עם מזכירות מושב ניר ישראל,יזמנו את הרעיון של קיום כנס עולם מערכה בנושא סטאר וורז.נתקלתי המון פעמים באינטרנט בבקשות להמצאת עולם מערכה סטאר וורז עברי,וכרגע בעולם יש כמה וכמה,אך כולם באנגלית.מצידי-לא יכולתי לסבול את זה.עבדתי במשך כמה חודשים על המדריך המלא שיחולק למנצחים בכנס,וסיימתי אותו לפני שבוע בערך.אי לכך,החלטתי שלפני שאני שולח את המדריך לחברות הוצאה לאור,אפרסם אותו בקרב חובבי סטאר וורז,די-אנד-די או שתיהם ביחד.עכשיו נעבור לפרטים המדויקים. סדר יום: -נפגשים ב11:00 (מחופשים) בבית-העם שבמושב ניר ישראל. -מ11:00 עד 11:15 אני אדבר קצת ואסביר מה עומד לקרות ומה יש במדריך. -מ11:15 עד' 14:45 משחקים בהרפתקאות עם המנחים (תכף אפרט על המדריכים). -מ14:45 עד 16:00 צפייה בסרט star wars:the clone wars (מלחמת הכוכבים:מלחמת המשובטים) באנגלית עם תרגום לעברית+כיבוד קל (פופקורן,חטיפים,משקאות קלים וממתקים). המנחים: בעניין המנחים,כבר טיפלתי בעניין.המנחים הם מנחים מקצועיים שעובדים בתחום כבר שש שנים,ומקיימים קורס די-אנד-די שבועי במושב כוכב מיכאל שובל הסמוך לניר ישראל.הם בעלי עבר בהמון סגנונות (הנשגבים,מבוכים ודרקונים 2.5,מבוכים ודרקונים 2,מבוכים ודרקונים 4,ואפילו די-אנד-די אווטאר).הם מקצועיים מאוד,ולאחר שיחה מעמיקה איתם ובחינה של היכולת שלהם הבנתי שהם מתאימים להנחיית הכנס.בנוסף,אני עצמי אנחה קבוצה אחת. עלות: טכנית,עלות כניסה לאדם מתחת לגיל 10 היא 10 שקל,ומעל לגיל 10 20 שקל (תכף אכתוב גם על הגילאים).אבל-אם רוצים לבוא,רצוי מאוד ואף חובה אם אתה גר רחוק ממושב ניר ישראל לשריין לעצמך כרטיס באמצעות שליחת הטופס המצורף למטה לדוא"ל dor4593@walla.com. גילאים: אישית,אני מזמין את כולם.תסעדו ותרווחו.אבל בגלל שאני בן 11,לא יהיה נעים אם אצטרך להדריך בני 18.לכן הכנס הוא מגיל 7-13.לילדים מתחת לגיל 10 חייבים להגיע עם מבוגר,שלא יצטרך לשלם על הכניסה.אבל,אם אתם באים אם הורה,כתבו בטופס בסעיף הערות שמגיע הורה,ואת שמו ושם משפחתו,האימייל שלו (אם יש) ומספר הטלפון שלו. קבלת פרסים: בתום ההרפתקאות,בזמן הצפייה בסרט,יעבירו המדריכים לי את סכום הנק"פ של כל שחקן.חמשת השחקנים שנשארו עם ניקוד הנק"פ הגבוה ביותר יזכו בעותק מלא של המדריך שלי.כל השאר,בסיום הכנס,יקבלו שקית ובה חרב אור מפלסטיק,דיסק ובו תמונות וסרטונים הקשורים לstar wars ולעולם המערכה שלי,לדיסק צרוב של הסרט "מלחמת הכוכבים:מלחמת המשובטים",ולתיקייה ובה ארבעה קומיקסים משובחים ביותר של סטאר וורז. הכל מובן? תודה,ו- may the force will be with you...! דור חיימוביץ' ומזכירות מושב ניר ישראל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - משחקי תפקידים חיים