אייקון 2010 "מבעד למראה"

הגשת הצעות לאירועים עבור פסטיבל "אייקון 2010: מבעד למראה". האם יש נושא בתחום המדע-הבדיוני או הפנטסיה שתמיד רציתם לומר עליו משהו ולא ידעתם היכן ומתי לעשות זאת? האם חשוב לכם לשתף אחרים ברעיונות ותובנות שעלו בכם תוך כדי קריאה או צפייה בתוכן אהוב? פסטיבל אייקון 2010: מבעד למראה, האירוע הגדול בישראל לפעילויות לקהל חובבי המדע הבדיוני והפנטסיה מחפש אתכם. בימים אלה אנחנו נמצאים בעיצומו של תהליך איסוף התכנים לפסטיבל. צוות ההפקה ישמח לקבל את הצעותיכם לפעילויות שונות, ובכלל זה הרצאות, סדנאות, פאנלים ואירועים מיוחדים נוספים. האגודה למדע בדיוני ולפנטסיה מזמינה אתכם לבקר באתר האינטרנט החדש של פסטיבל אייקון, למלא את את הטופס ולהציע את הרעיון שלכם כאחד ממאות הפעילויות המתוכננות במהלך שלושת ימי הפסטיבל. את ההצעות ניתן להגיש עד ל-15 ביולי. הפסטיבל יתקיים בתאריכים 28-26 בספטמבר באשכול פיס שליד סינמטק תל אביב. פרטים מלאים באתר הפסטיבל: http://www.iconfestival.org.il. הזמנה לאודישנים לקראת הפקת מקור שתעלה בקרוב! הפקת המקור הקומית "אווטאר: כשף האוויר האחרון", תקיים יום אודישנים נוסף ביום חמישי, 1.7 בדיזנגוף סנטר, ליד חנות קומיקאזה. טרם לוהקו תפקידיהן של הדמויות: אנג, סאקה, קטארה, טופ, איירו, זוקו, אזולה וטאי לי. המעוניינים מתבקשים להכין מונולוג קומי ומונולוג דרמטי לבחינה וליצור קשר בטלפון: 052-3565509 או בדואל shir_shtinits@walla.co.il עם ההפקה על מנת להרשם לבחינה.

נלך. למה לא?! ואפילו נעשה לייק

השבוע נערכה החתונה של רוני דואני. כמובן שהיה מקסים, לפחות כמו בחתונה של רותם סלע. הכול נעשה בסגנון יוקרתי ומרשים. עוד בכניסה לאירוע הנוצץ של רוני, מחוץ לשער האולם, היו נגנים שבירכו את המגיעים. השקיעו הרבה גם בכל מה שקשור לאוכל כמובן, שווה היה לבוא רעבים לחתונה כי הביאו קייטרינג מנצח בכל קנה מידה. כל אחד מצא שם משהו לטעמו, גם למי שצמחוני. עוד דוגמא לפאר של החתונה הוא כל סידור הפרחים. השתמשו בשירות משלוחי פרחים והעניקו להורי החתן והכלה זר פרחים מרשים מאוד אותו הם הביאו לחתונה. מה שנשאר זה לאחל לזוג הטרי כול טוב בדירתם החדשה בלב שכונת אגמים. שזה שונה מאוד מהתקופה שבה גרה עם החבר לשעבר בשכירות בשכונת נווה צדק היבשה יחסית. כל טוב לזוג הצעיר. שלל ברכות!

נעשה גם דאבל לייק ונגיב בהתאם

עוד מעט מתחילה שנת הלימודים ואני אתחיל לחרוש בלי הפסקה באוניברסיטה במטרה להיות רופא שיניים לילדים, בשאיפה תוך כמה שנים אני אסיים ללמוד. מישהו אולי מכיר איפה יש בית קפה טוב בשכונת נווה צדק בתל אביב. השבוע עברתי לשם ממגדל העמק ואין לי מושג לאן נעלמים בלילה כל האנשים. ממה שאני מכיר משוטטות בשכונה, יש פה רק מסעדות דגים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדע בדיוני ופנטזיה - משחקי תפקידים חיים
בחר
בחר