ירח דבש

ירח דבש

מי מהחברות כאן עומדת להתחתן בקרוב, או התחתנה ממש לא מזמן, ורוצה ירח דבש מהסרטים. אם בא לכם ירח דבש חלומי, להכיר תרבות אחרת, ליהנות מנופים עוצרי נשימה, מהרבה טבע וירוק, ומעולמות שלא הכרתם, והכל במחירים נוחים וזולים, אני ובעלי היינו בירח דבש בהרי הרוקי ואני חייבת לומר שהיה רומנטי ומאוד מוצלח. תוכלו לקרוא עוד פרטים על חופשה כזו כאן.

https://www.ayalageo.co.il/tour/Organizedtours/Tour/To/Canadian_Rockies_And_Alaska.aspx

הי!

תודה על ההמלצה. אני אישית הייתי בטיול באזור, ואני בהחלט מסכים שזה מקום אידאלי לירח דבש. למי מכם שאוהב לטוס לחו״ל ומחפש מזוודה איכותית ועמידה לאורך זמן שתעמוד במסע ובטלטלות, אני ממליץ על מזוודות שלזינגר. מדובר במזוודה מעולה, מהטובות בשוק, שמאפשרת להכניס בתוכה הרבה ציוד, והיא קלת משקל, כך שלא כל כך מהר תעברו את משקל המקסימום. בקישור נמצורף תוכלו למצוא עוד פרטים על המזוודה, ואף לרכוש אותה במחיר מצוין.

בקשר לחופשה רומנטית וירח דבש- כפרי נופש באירופה לגמרי עושים את העבודה! במיוחד בעונה המושלגת והקסומה הזו. חפשו את חברת "RCI", יש להם דילים משתלמים ביותר לכריסמס.emo_14.png

אם אתם טסים לירח דבש אז תעשו את זה כבר כמו שצריך

לקחת תקופה של לפחות חודש לדבר הזה, כי מכאן יוצאים לחיים של שיגרה בדר״כ

גם מי שלא יכול להוציא סכום כסף של חודש בחו״ל יכול להתסדר עם קניה של מט״ח בתשלומים

אם אתם טסים לירח דבש אז כדאי לנסוע לפריז ולהזמין מלונות בפריז ליד מגדל אייפל כי אין מקום רומנטי מזה.

איטליה שלי הוא אתר המלצות על איטליה

האחיינית שלי הייתה עכשיו בטיול מאורגן לטנזניה לכבוד ירח הדבש שלה והיא אמרה שזו הייתה חוויה מהסרטים, מושלם לאירוע זוגי כמו ירח דבש או טיסה לכבוד אירוסין. המליצה בטירוף

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר