טיול בר המצווה המאכזב מאוד עם חברת רימון והמדריך גיא צוקרמן

צאתי לטיול בר מצווה עם שני נכדים בתאריך 21/9/18 לצרפת בלגיה והולנד.מספר ימיםלפני הטיול החליפו לנו את המסלול,התכנון החדש היה בזיון כלפי המטיילים. ברוב רובו של הטיול היינו בנסיעה באוטובוס כ-7 שעותבכל פעם,וכשהגענו לאתר היינו בו כשעה וזאת בגלל רחוק בתי המלון.המדריך גאי צוקרמן לא תרם לעניין אלא להיפך, הוא כל הזמן האשים את רימון אבל לא טרח להקל עלינו, כאשר התלוננו ואמרנו שדברים לא נעשו בסדר הוא כעס ולא ניסה אפילו להקל עלינואו לתת לנו הסבר הגיוני לכל הטעיות שלו / רימון. הוא לא ידע לתכנן את מהלך היום, שכן טיולים שאמורים היו להיות באותו היום הוא אמר שכבר מאוחר להגיע אליהם והשעה הייתה בסך הכל 18:00 בערב,בשעה כזו מוקדמת להגיע למלון אחריי יום שלם של נסיעה באוטובוס ובזבוז של יום שלם וערב שלם בבית המלון זהו בזיון לשמו! ובאשר למקומות אותם לא ראינו העביר ליום של המחרת שהיה עמוס ממילא וכך בכל מקום היינו כשעה ולא הספקנו לראות ולהנות מהמקומות.חשוב לציין שבטיול בכלל ובטיול עם ילדים בפרט, לא ייתכן שלא תהיה עצירה לאוכל מהבוקר ועד הערב. יצאנו מהמלון בשעה 9:00 בבוקר והטיול שהיה אמור להיות יום קודם כמובן נדחה ליום זה ואז עזבנו את כפר הדייגים בשעה 13:00 ורק אז התחלנו את הטיו! ל שתוכנן ליום זה, לכן לא מיצינו שום מקום ולא היה לנו זמן לראות ולאכול! 
ביום בו ביקרנו ביורו דסני, גיא הוציא אותנו בשעה 18:00 בערב כי הבטיח שנלך לטייל בפריס ועילנו לאוטובוס. הוא לא טרח לבדוק דברים לפני, כמו למשל שטיול בערב מצריך לשלם לנהג תוספת תשלום שזה עולה כסף וכבר היינו על האוטוטבוס ובלית ברירה רובנו הסכמנו, אך מי שלא הסכים לשלם אמר לו "תחזרו במונית", אחריי כל זאת ואחריי כעשר דקות אמר עכשיו יש פקקים ולכן נחזור למלון כי הוא רצה לנוח. פשוט התנהלות לקוייה ולא אחראית למדריך ולחברת רימון שאתם כה מדגאים בה! ובשל כל ההתנהלות הזו הילדים שכל כך חיכו להגיע ליורו דיסני לא עלו אפילו ל-2 מתקנים מכיון שהוא לא טרח ללוות אותפם כקבוצה בפארק כמו כל חברה שמוציאה טיולי בר מצווה וזה מנסיון אישי שלי עם נכדיי האחרים אותם לקחתי עם חברת "מגה פמילי". באטובוס הבענו את כעסנו בפניו והוא אמר איפה כתוב שאני צריך לדאוג שתראו את הזיקוקים והתהלוכה בלילה?. בסיכמומו של יום הגענו למלון בשעה 19:00 בערב, מאוכזבים ומאוד כועסים גם אנחנו וגם הילדים שכל כך ציפו לזה! וזה רק התחלת הטיול. 
במשך הטיול כל מה שגיא צוקרמן המדריך אמר או הבטיח ממש לא יצא לפועל, הוא לא נתן מעצמו מאומה ובקושי רב עשה את המסלול, את בית אנה פרק גם לא ראינו אבל לדברב רימון אשמה ולא נדבר על זה שהכי חשוב שהוא לא מתאים להדריך טיולים עם ילדים.
ההרגשה הייתה שהילדים היו נוכחים במקרה בטיול, מכיון שטיול לקבוצת מבוגרים שונה מטיול לקבוצת ילדי בר מצווה עם משפחותיהם!
מניסיון של מספר טיולים של משפחות אני יכולה לומר שהוא לא טרח לךדאוג להעביר את הנסיעות המרובות באוטובוס באופן חוויתי ולא טרח ליצור גיבוש ביניהם ובינו לבינהם, הוא כל הזמן אמר שהוא לא צריך לעשות כלום כי הם מסתדרים לבד, שם רגל על רגל ונח לו במהלך כל הנסיעה, נזכיר שהנסיעות ארחו שעות על גבי שעות בשל מיקומי המלונות המרוחקים ממסלול הטיול והאטרקציות.
חשוב לי שוב לציין שאני יודעת, מכיון שאני נוסעת הרבה בטיולים מאורגנים והרבה עם רימון דבר כזה עוד לא היה, נסעתי לפני 4 שנים עים מגה פמלי ויש רק תשבחות והמדריך כול כולו היה למען הילדים ההפך הגמור מהטיול הזה שלכם. 
שלחנו אליכם תלונה קבוצתית אבל מצאתי לנכון לכתוב ולפרט יותר כי לי ולנכדיי אחרי ששלמנו את מיטב כספנו רימון וגיא צוקרמן המדריך קלקלו לנו את טיול הבר מצווה. בכל מדייה אפשרית אכתוב כדי שאחרים לא יחוו את עוגמת הנפש שעברנו בשמונה ימים.
ואציין שזה לא הטיול שהזמנתי כמה ימים לפני הטיול רימון שינתה וגם את המלונות אבל אבל שהתקשרתי ושאלתי ברימון אמרו לי שהטיול לא השתנה אבל שכחו לציין שהמלונות מרוחקים מאוד מהאטרקציות ויש פקקים ויש מדריך שהמטיילים והילדים לא חשובים לו ולא חשוב שמגעים בצהריים ומפסדים כול יום זמן.
סגנון הדיבור של גיא צוקרמן המדריך היה לא נעים ואף בוטה כאשר אמרנו לו דברים שלא מצאו חן בעיניו.
התחושה העקרית מהטיול היתה שזה היה טיול המשפחות הראשון שגאי צוקרמן הדריך, אחרת קשה להסביר טיול גרוע שכזה, את הארגון והתכנון הלקוי שלא מתאים לחברת רימון ובטח לא לטיול בר מצווה!!!! 
לסיכום, אומר שהטיול היה אכזה אחת גדולה!!!! 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל