טיול בויאטנם

הי חברים
אני רואה שיש כאן לא מעט גולשים אשר מתעניינים בטיול במזרח הרחוק, ומחפשים טיפים ועצות ממטיילים. אני חזרתי מטיול מאורגן לוייטנאם לפני כמה שבועות, ואני יכול לומר לכם שהיה כיף גדול! לא רק שהמקומות מהממים, הנופים מטריפים והתרבות מרתקת, אלא גם הטיול המאורגן היה מיוחד וכייפי. אחד המקומות שהכי נהנתי בהם היה אזור דלתת המקונג, שהוא מעין כפרים צפים על המים, ממליץ לא לפספס.
בהצלחה!

עם איזו חברת טיולים טיילת או שהיית בטיול פרטי?

בדקתי כמה סוכנויות בויאטנם קבלנו המלצה מחברים שחזרו משם על החברה Asiatica Travel. התקשורת איתם איתה מהירה הגיבו והתאימו את הטיול לפי טעמנו עם הידע שלהם יצאה טיול מדהים שכלל אוכל מעניין נופים עצרי נשימה תרבות מאוד יחודית והסטוריה מרתקת בטיול הינו שני זוגות החברה דאגה לנהג למדריך לטיסות הפנימיות לכנסיות לאתרים ולחלק גדול מהארוחות. הטיול היה מאורגן היטב תוך שימת לב לפרטים ,בחירה טובה של האתרים, מקומות הלינה והארוחות. נהננו מאד ממליצים גם לכם!!! אפשר לפנות אלי להמלצות והתאמה של הטיול

הבנתי שכדי לבקר שם צריך להוציא ויזה. איך אפשר להוציא ויזה לויאטנם כמה שיותר מהר?

שלום
אם בא לך יש קבוצה שיש בה דילים של מלונות וטיסות לכל מיני יעדים - מלונות ממש איכותיים של 4-5 כוכבים במחירים מציחיקים שאת לא תביני איך זה יכול להיות ...לקבוצה קוראים "הזמנת מלונות בקלות ובזול"

https://www.facebook.com/groups/313221129491591/

דבר נוסף זה שרציתי להמליץ לך על אתר טרוולאור  שהוא יותר זול מ-booking.com

אחרי בדיקות של מספר מלונות ומקומות לינה שהייתי בהם בעבר גיליתי שזה נכון .
בחלק מהמיקרים זה היה זול יותר ב50 שקלים ובחלק מהמיקרים אפילו ב300 שח

הכתובת שלו היא:
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר