מציע

מציע

אולי אילת זה אחלה אבל יש אופציות בחו"ל בלי הרבה כסף בכלל יחסית לאילת. עשינו עכשיו טיול מאורגן לרומניה וזה עלה לנו פחות או יותר כמו נופש באילת בתקופת החגים. פשוט טירוף המחירים של אילת, נפלו על השכל. עכשיו גם הזמנתי למשפחה טיול מאוגן לגאורגיה ובטומי עם ג'יפים והכל. את אילת אני אוהב אבל לא בכל מחיר. חג שמח!!!

הי

המון תודה לך על ההמלצה! אני מסכים איתך מאוד, אילת כבר מזמן הפכה מאוד לא שווה לתיירות, מאחר וניתן להשיג דילים זולים יותר לחופשה בחו״ל. אנחנו למשל יצאנו ממש עכשיו בחופשת הפסח להפלגת נופש מדהימה באירופה, והיתה לנו חוויה נפלאה. אם היינו מזמינים מלון באילת לכל המשפחה, ודאי היה יוצא לנו הרבה יותר. על גבי האוניה היו המון אטרקציות לכל הגילאים, כך שכולנו נהננו, והחופשה כולה היתה על בסיס הכל כלול, כך שנהננו גם מהמון פינוקים ואוכל טוב. 

היי,

מי פה היה לאחרונה במלון הטוב ביותר באילת מלון המלך שלמה?

אני רוצה ללכת לשם בקרוב.

הי אמיר

מלון המלך שלמה הוא בהחלט מלון טוב, אבל הלינה שם יקרה יחסית, במיוחד למשפחה. אנחנו אוהבים לרדת כל פעם לאילת וללון במלון ריביירה קלאב. המלון מאוד נקי ומסודר, ומשדר אווירה יוקרתית במחיר מצוין. השירות שלהם נפלא, ויש המון פעילויות גם למבוגרים וגם לילדים, כך שכולם יכולים להנות. ממליץ לך לנסות שם. 

בהצלחה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר