טיול לאירופה באמצע-סוף נובמבר

שלום רב!

מעולם לא הייתי בחו"ל, אני בן 24 (יש חיה כזאת) ואני מעוניין לטוס להופעה של להקה שאני מאוד אוהב באמצע-סוף נובמבר לשנה זו.

יש לי אופציה לטוס או לוינה או לפראג ל-3 לילות,

השאלה שלי היא מה עדיף? מבחינת העלות של החבילה היעדים די זהים אך אני שואל יותר מבחינת תיירות (מה יש לעשות שם?) ומבחינת מזג אוויר שהבנתי שדי קר באירופה בתקופה זו.

תודה מראש,

איתמר.

לדעתי - פראג

לגבי מזג האויר - כן יהיה קר

לפני שנתיים הייתי בפראג באמצע נובמבר מזג האויר היה נפלא קר אבל בהיר ויפה רק יום אחד היה גשום

אם לבחור בין פראג לוינה - אז פראג עדיפה לדעתי. מזג האוויר דומה בשתיהן. אבל פראג יותר יפה ויותר עשירה מבחינת אטרקציות ותרבות. בעונה הזאת אתה יכול למצוא טיסות לפראג בפחות מ300$

אני ממליץ בחום על טיסה לרומא. בטוח שלא תתחרט...

כמובן ממליץ גם על סיור בנמל נאפולי.

אני הייתי עם בעלי בפראג פשוט מדהים שם יש שם את המסעדה הישראלית דיניז אם אני לא טועה

אוכל ישראלי ברמה גבוהה אתה מרגיש כמו בבית אל תפספס את המרק שלהם שמוגש כמו סיר בצורת לחם

מי שהיה מבין על מה אני מדברת לך על זה בכל הכח אני קיבלתי דיל ממש טוב מחברת מונה טורס

לא יודעת אם הם הכי זולים אבל אתה מוזמן לבדוק את המחירים  WWW.MONATOURS.CO.ILemo_01.png

אני ממליץ בחום על אתר ההזמנות של איסתא המחירים באתר הם המחירים האטרקטיבים פשוט להזמין דרכו ולא דרך המוקד כי אז המחירים יקרים בהרבה

http://www.issta.co.il/?utm_source=clickon&utm_medium=banner&utm_campaign=abroad&campid=4008&coID=7ARSPtW1U86j2dx_77sgDgjFFUxTt6u_Ts7ARSPtW1U86j2dxtS

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר