18.08.11 | 16:40
בירור על נווה אקדמיה ועל פגאסוס - לגבי ספרד, וגאורגיה
אנחנו רוצים להצטרף לטיול מאורגן לצפון ספרד - פירינאים ואולי גם דרום צרפת. בדקתי וראיתי שיש טיול לנווה אקדמיה. אשמח לשמוע חוות דעת על החברה, האיכות של המדריכים, מספר מטיילים, ואם מישהו עשה ממש טיול זה - איך היה ומי היה המדריך. ראיתי שגם לרימון יש משהו כזה, היה לנו נסיון אחד מוצלח איתם. אבל כמובן שזה תלוי מדריך. שוב אם מישהו עשה איתם את המסלול אשמח לשמוע . (הטיול של נווה אקדמיה כולל גם את צרפת, וברימון לא וגם התאריך שלהם יותר טוב לי.) בנוסף ראיתי טיול של פגאסוס לגאורגיה ארמניה שאני מתלבטת עליו, ושוב - זקוקה לחוות דעת הן על החברה, ועל המדריכים ועל המסלול הספציפי. רכאיתי גם אצל נתור משהו , אבל אני חושבת שהם קלאסה פחות טובה, אז אני נוטה לוותר. קראתי ביקורת אחת טובה ואחת גרועה על פגאסוס. אשמח לקבל עוד חוות דעת עדכניות. וגם לגבי נווה אקדמיה. חשוב לנו כמה שפחות אופציונלי, זה ניתן לראות במפרט של החברה, חשוב איכות מדריכים וידע, וחשוב שהקבוצות לא תהיינה מפלצתיות, רצוי לא מעל 35 אז אם מישהו נסע עם אחת החברות לאיזורים אלו , ויש לו מה לספר לטוב או לרע, בתקווה שזה לא "מושתל" מטעם, אנא שתפו אותנו. אני חייבת להחליט ממש בקרוב, ועזרתכם חשובה
22.08.11 | 11:23

טיול בספרד

עלמה, פני לחברת נסיעות ובקשי מהם חוות דעת על טיולים מאורגנים בחו"ל, אני הייתי בטיול עם חברים בספרד והיה מדהים, טיול קצר של 4 ימים הספקנו לטייל כמעט בכל מקום אפשרי, לא חייב טיול מאורגן לדעתי זה דיי מגביל לחכות לכולם וכו'.... מה שזכור לי בטיול האחרון שהיה מחסור בנייר בשירותים ניידים, אז אל תשכחי לשים נייר בתיק, פרט שולי אבל חשוב במצבים מסוימים!
22.08.11 | 14:21

שלום שרון

אתה מתכוון לקבל בעצם תיווך מישראל לחברות טיולים מאורגנים בחו"ל, נניח להגיע לספרד , ולהצטרף לטיול נניח לפירינאים , בסקים ודרום צרפת... לזה התכוונת? ולוודא שיש מקום ושאוספים אותך כשאתה מגיע, גם אם יש עיכוב או משהו... ואיך תדע אם החברה טובה, ואיך הטיול? וכמה אנשים בקבוצה? יש לך הרבה פחות מידע... דרך איזו חברה אתה אירגנת את זה? תסביר קצת מה עשית, ומה קיבלת?
29.08.11 | 17:54

בירור על נווה אקדמיה ועל פגאסוס - לגבי ספרד, וגאורגיה

אנחנו רוצים להצטרף לטיול מאורגן לצפון ספרד - פירינאים ואולי גם דרום צרפת. בדקתי וראיתי שיש טיול לנווה אקדמיה. אשמח לשמוע חוות דעת על החברה, האיכות של המדריכים, מספר מטיילים, ואם מישהו עשה ממש טיול זה - איך היה ומי היה המדריך. ראיתי שגם לרימון יש משהו כזה, היה לנו נסיון אחד מוצלח איתם. אבל כמובן שזה תלוי מדריך. שוב אם מישהו עשה איתם את המסלול אשמח לשמוע . (הטיול של נווה אקדמיה כולל גם את צרפת, וברימון לא וגם התאריך שלהם יותר טוב לי.) בנוסף ראיתי טיול של פגאסוס לגאורגיה ארמניה שאני מתלבטת עליו, ושוב - זקוקה לחוות דעת הן על החברה, ועל המדריכים ועל המסלול הספציפי. רכאיתי גם אצל נתור משהו , אבל אני חושבת שהם קלאסה פחות טובה, אז אני נוטה לוותר. קראתי ביקורת אחת טובה ואחת גרועה על פגאסוס. אשמח לקבל עוד חוות דעת עדכניות. וגם לגבי נווה אקדמיה. חשוב לנו כמה שפחות אופציונלי, זה ניתן לראות במפרט של החברה, חשוב איכות מדריכים וידע, וחשוב שהקבוצות לא תהיינה מפלצתיות, רצוי לא מעל 35 אז אם מישהו נסע עם אחת החברות לאיזורים אלו , ויש לו מה לספר לטוב או לרע, בתקווה שזה לא "מושתל" מטעם, אנא שתפו אותנו. אני חייבת להחליט ממש בקרוב, ועזרתכם חשובה

פגסוס בדרום אירופה

הבנתי שהיה לך טיול מהנה עם רימון.לצערי הרב, לי לא היה כזה מזל עם רימון, בעיקר בגלל המדריכה !!! אני לא "מטעם" אבל במלון בפורטו שבפורטוגל פגשנו בקבוצה ישראלית שעמדה לסיים את הטיול עם חברת פגסוס והמדריך איציק לוין(אם אני זוכרת נכונה את שמו).הם אמרו שהוא מעולה וכך גם לגבי הטיול שבו הטיסות היו ישירות לליסבון(ולא כמו אצלנו באמצעות מעבר מיותר, מסורבל, מגביל ומבזבז דרך בריסל).כמו-כן התברר לי שבחברת פגסוס כל הטיולים הם ללא הוצאות אופציונליות והמדריכים הם מדריכי הבית שלא נזקקים לעשות מניפולציות וקומבינות שמקלקלים את הטיול.בפעם הבאה אנסה לטייל איתם.
29.08.11 | 19:46

בסוף גיליתי את "איילה גאוגרפי" - לא הכרתי אותם בכלל... שוב - מי שהתנסה מוזמן לספר

וכנראה שאלך על טיול מקיף לגאורגיה איתם. גם קיבלתי המלצה חמה ממישהו שכבר עשה את אותו מסלול איתם. הכל כלול, מדריכים ברמה גבוהה מאד, וקבוצות ממש קטנות. והמסלול שלהם ייחודי ומקיף במיוחד. נותר רק להתפלל שהטיול ייצא ויירשמו מספיק. אני מאד מוגבלת בתארכים שאני יכולה לנסוע. עם רימון עשיתי את סלובניה קרואטיה עם המדריך טומי שרון, יוצא מן הכלל... רחב אופקים, דובר שפות רבות , נחמד, מחזיק חזק את הקבוצה, ממש מדריך לעניין. בנוסף הוא יליד יוגוסלביה, וממש מתמצא שם היטב, וגם בשפות. אבל הוא מדריך איתם בכל העולם.
08.07.13 | 16:49

היי,

קיץ שעבר עשיתי טיול מאורגן לארמניה, וממש נהנתי, ממליצה בחום, צרפתי לינק לתמונות מהטיול.

22.07.14 | 21:48

אנחנו רוצים לטייל בחודש אוקטובר שבועיים לסין.בבקשה תמליצו לנו על חברה אמינה-נווה אקדמיה או פגסוס או חברה אחרת.

07.01.16 | 18:18

אנחנו רוצים לצאת לשוייץ ואוסטריה עם חברת נווה אקדמיה יש למישהו המלצות תודה

05.02.17 | 11:53

אני נסעתי כבר חמש פעמים עם נוה אקדמיה ולא מחליפה אותם!

ממליצה בחום!!!

הייתי בסקנדיבניה, ויאטנם קמבודיה, ספרד והפירנאים, יפן ודרום קוריאה וסין...

השנה אני מתכננת לסוע לאיסלנד ולפולין :-)

10.03.17 | 16:42

מבקש המלצות על מקיף חוף אל חוף לארה"ב

16.03.17 | 17:05

שלום לך , נסענו לפני כ5 שנים עם חברת נווה אקדמיה לקרואטיה סלובניה. הארגון היה ממש בסדר. גם המדריך (אני לא בטוחה שעדיין עובד איתם) דאגו כמו שצריך לאוכל וכמובן לביקור בכל אחד מהאתרים שהבטיחו. הקבוצה שלנו לא הייתה גדולה , כ 20 איש .

יש לנו ביקורת חיובית על חברה זו. בחירה מוצלחת וטיול נעים

כל טוב, מקסימה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר