טיולים מאורגנים בחו"ל -חוות דעת אישית

למי שנוסע בטיול מאורגן לחו"ל הייתי ממליץ לבדוק את כל התנאים כי בהתחלה יבטיחו לכם הכל וא"כ יזרקו אותכם אני לא מכיר את כל החברות אבל אני טסתי עם חברת גשר נסיעות לשומרי מסורת והיה פשוט זוועה הם מבטיחים אבל מתנהגים בצורה מגעילה וגם המדריך שהם שולחים מתנהג בצורה בוטה ולא איכפתית אני התאכזבתי ולכן אני מפרסם שאחרים לא יתאכזבו גם!!!!!! מי שרוצה סיפור מקרה שיפנה אלי ואני יספר לו הכל ..... יום טוב

מסכימה עם הדברים שלך

אני נסעתי עם חברת מגה פמילי וממש התאכזבנו מהטיול. מצרפת קובץ אותו שלחנו לחברה עם כל התלונות שלנו. החברה שלחה לנו מכתב עם תגובות שכל מה שכתבנו כלל לא קרה. ממליצה בחום לבדוק טוב טוב מי המדריך מה האקסטרות ומה המחיר כולל. לא ממליצה לסוע עם חברת מגה פמילי.
מכתב תלונה
(43 KiB) עדיין לא הורד

קראתי וזה פשוט אותו צער שהיה לנו

זלזלו בנו לאורך כל הטיול הבטיחו לנו סנדוויצים כל יום וקיבלנו במשך שבוע לחם מהארץ שכבר העלה עובש . הגענו למלון וקיבלנו חדרים עם ג'וקים ושערות על המיטות וזה מלון של 4 כוכבים!!!!!!! פעם אחת ניגשנו למדריך להתלונן והוא פשוט צרח עלינו והתבטא בצורה מגעילה אלה המדריכים שהם שולחים . כשפניתי אליהם לבקש תגובה הם מרחו אותי בסיפורים .והבטיו לפצות פעם הבאה , אמרתי להם אני עם גשר לא נוסע בחיים גם לא בחינם. אנשים תבדקו טוב לפני הטיול שאתם יוצאים אליו . נ.ב יש מישהי במשרד התיירות שניתן להלונן אצלה קוראים לה ג'ורדנה רוזמן וניתן להתלונן אצלה . אני בכל אופן לגשר לא מתקרב יותר .

טיולים מאורגנים בחו"ל -חוות דעת אישית

למי שנוסע בטיול מאורגן לחו"ל הייתי ממליץ לבדוק את כל התנאים כי בהתחלה יבטיחו לכם הכל וא"כ יזרקו אותכם אני לא מכיר את כל החברות אבל אני טסתי עם חברת גשר נסיעות לשומרי מסורת והיה פשוט זוועה הם מבטיחים אבל מתנהגים בצורה מגעילה וגם המדריך שהם שולחים מתנהג בצורה בוטה ולא איכפתית אני התאכזבתי ולכן אני מפרסם שאחרים לא יתאכזבו גם!!!!!! מי שרוצה סיפור מקרה שיפנה אלי ואני יספר לו הכל ..... יום טוב

ממליץ לך לראות משהו אחר www.tmasoret.com

מכיר את זה כנס לאתר שלי ואולי תתררשמו אחרת חתימה טובה שתהיה לכם שנה טובה ומבורכת צביקה-טיולים אורגנים לשומרי מסורת

אני מעונינת לטוס לאיטליה טיול מסורת ואני מתלבטת בקשר לשלוש חברות נסיעה :נתור ,סנטר נסיעות או גשר על מה אתם ממליצים לי??דחוףףף

אני מעונינת לטוס לאיטליה טיול מסורת ואני מתלבטת בקשר לשלוש חברות נסיעה :נתור ,סנטר נסיעות או גשר על מה אתם ממליצים לי??דחוףףף

טיול עומק לסין- טיולי "גשר" - אכזבה ענקית  -קראו עד הסוף - חשוב ביותר!!!

אני מעוניינת לשתף אתכם בחוסר היושר ,בלשון המעטה, של חברת הנסיעות "גשר". ביולי 2014 יצרתי קשר עם חברת הנסיעות "גשר " שנציגתם , מתוך כוונה כמובן לשווק את הטיול , גילתה נחמדות יתר אלי. כאשה יסודית המבררת פרטים עד הסוף, שאלתי אותה את כל השאלות האפשריות טרם יציאתי לטיול. קיבלתי את מפרט הטיול , בדקתי עלויות ואופן התשלום וכו'.

להפתעתי, יומיים לפני היציאה לטיול , במפגש קבוצה שהתקיים , קיבלתי את " סטירת הלחי" הראשונה מ"גשר". במפגש נאמר לנו כי הטיול ל"גווילין הקטנה" הוא בתשלום נוסף, כיוון שהוא מהווה יום חופשי. זעמתי מאוד. בפירוט הטיול שנשלח לי ואותו הצגתי בפני מדריך הקבוצה ,יום זה נכלל במחיר הכולל ולא נכתב במפרט ששלחו כי הוא כרוך בתשלום. כשפניתי לנציגה "הנחמדה" (עליה כתבתי קודם), לא התאפשר לי להסביר את תלונתי, דברי נקטעו על ידה בצורה מזלזלת , היא לא טרחה לשמוע את דברייי וניתקה את השיחה. היא שלחה אלי תגובה במייל , שרק מחציתו דברי אמת, והשאר דברים שקריים. יצאתי במפח נפש לטיול ובתחושה שרומיתי.

"סטירת הלחי " השנייה הייתה  שנאמר לנו ע"י הנציגה "הנחמדה" שהשהות בטשקנט ( חניית הביניים ) היא כשעתיים , למעשה השהות בשדה ארכה חמש שעות.

"סטירת הלחי" השלישית הייתה שאין שום קשר בין כותרת הטיול למה שהיה בשטח. טיול "סיני עומק" ( כהגדרת החברה ) שהובטח ל- 9 ימים , יכול היה להצטמצם ל- 3 ימים בלבד. הטיול התמקד בעיקרו בקניות בשווקים הסיניים. אני חיפשתי עומק של תרבות , אורח חיים , אתרים והיסטוריה בסין ולא קניות. הנציגה "הנחמדה" הייתה אמורה לעדכן אותנו שזה אופי הטיול , ואני הייתי מקבלת את ההחלטה אם ברצוני לנסוע לטיול כזה. אני לא מעוניינת להשקיע את מיטב כספי ולנסוע דרך ארוכה כדי לקנות קניות בשווקים של סין. כל הטיול הייתי בהרגשת אכזבה , מצב רוחי היה עכור על היחס המזלזל בי.

"סטירת הלחי" הרביעית הייתה שלא נאמר לי שחלוקת התשלום לתשלומים היא צמודת דולר. הובטח לי 3 תשלומים שווים. את השינוי גיליתי בפירוט הוויזה שלי.

כ-15 שנה אני נוסעת בטיולים מאורגנים . מכל הטיולים נהניתי. אני גמישה ולא מתלוננת .  אבל, בטיול זה באמת שזו כבר היתה רמאות  . אני מאוכזבת מ"גשר" ואיני מתכוונת לנסוע איתם יותר. יש חברות אחרות , שמגלות יחס הוגן , ישר ואמין עם ציבור הנוסעים שלהם. לא ממליצה לנסוע עם "גשר" ובוודאי לא לטיול "סיני עומק". אין בו שום עומק כלל וכלל.

רומניה לא כל כך קסומה עם חברת "כנפי משק " לרומניה  .

חברת "כנפי משק "הוציאה טיול בשם "רומניה הקסומה "עם מסלול מבטיח . הבטיחו שלאחר הנחיתה שהייתה בשלוש לפנות בוקר , נלך למנוחה במלון שלאחריה נתחיל בטיול . בפועל , לאחר הטיסה התחלנו בטיול . הבטיחו מלון בקונסטנצה , ובפועל קבלנו מלון המרוחק למעלה משישים ק"מ . מקום שהגענו אליו רק בגלל המלון . בכל פעם נסענו וחזרנו , בסה"כ מאות ק"מ לחינם .

מאוכזבים מהמלון  בעיירה נפטון  , לא היה מספיק אוכל בארוחת הערב (קבוצה אחת עזבה את  הארוחה מאחר שזאת לא הייתה ראויה ) .

האמבטיה הייתה מתחת לכל רמה . המלון ללא מעלית , ואנחנו נאלצנו להעלות מזוודות  לקומה שלישית . ומדובר באנשים לא צעירים !

בחלק מהאתרים לא בקרנו . ולמעשה את בוקרשט הכרנו דרך חלון האוטובוס . לא הגענו לאיזור העתיק ולא למדרחוב .

מאוכזבים !

לא ניסע יותר עם  חברת "כנפי משק "

חבל !!!

נסענו עם חב' רימון לטיול מאורגן. רוב הזמן בילינו באוטובוס. בערים שהגענו אליהן שהינו פרקי זמן קצרים מאוד. ראינו בניינם מבחוץ , לא נכנסנו לאתרים. הגענו מאוחר מידיי . לא היה יום שלא היה מפושל. שילמנו במיטב כספנו וחזרנו מתוכלים ומאוכזבים.  המדריך היה גרוע במיוחד. ראשו לא היה בטיול. בתי המלון ששהינו בהם היו מרוחקים מאוד מהעיר. חלקם בלתי ראויים בעליל.         

לא להתקרב להחברת רימון.

בתוך שרשור אכזבות אני רוצה דווקא לשים אור על חברה מקסימה שמוציאה טיולים קסומים אשר מתאימים לאלו שמחפשים משהו שונה ולא רגיל. טסנו לטיול לטנזניה והייתה לנו חוויה בלתי רגילה. ברור שהיעד קסום ועל כך אין עוררין, אך אנחנו לא היינו יכולים לעשות את הטיול אם הוא לא היה מאורגן ומסודר והחברה איתה יצאנו נתנה שירות מעל ומעבר. התכנון היה מדויק, המדריך היה נפלא וכמובן... טנזניה מופלאה. מומלץ בחום.

נסענו עם חברת כנפי משק לקפריסין דרך ארגון יד לבנים  בין התאריכים 19.3 עד 23.3  היחס המזלזל של העובדות היה מתחת לכל ביקורת . ההמתנה למענה טלפוני לעיתים הית כעבור 30 דקות ויותר . הארגון היה לקוי . המלווה שהיה מטעם כנפי משק לא היתייחס כלל לקבוצה . מתוך 5 ימים שהיינו בקפריסין בקושי היו טיולים .  ממליץ לא להיתקרב לחברה שמזלזלת בנוסעיה . אפילו אם יציעו לי לנסוע בחינם לא אסע איתם . בושה וחרפה !!!!!! 

שלום,

למי יש המלצות לטיול חו" לשמרי מסורת 

איזה חברה טובה.?

איזה יעד?

וכו'

הי 

מה שהעלת זו בהחלט חוויה אישית וסובייקטיבית. אני למשל חזרתי ממש לא מזמן מטיול מאורגן לסלובניה וקרואטיה עם כל המשפחה, ואני יכול לומר שחוץ מזה שאלו מדינות מדהימות ביופים, הטיול היה מאורגן פיקס, דאגו לנו לכל מה שהיינו צריכים, והיה פשוט נפלא וכיף. חשוב לבחור על פי המלצות ולא ללכת סתם לכל חברה. 

היי אם איזה חברה נסעת לטיול מאורגן לקרואטיה?

וואי האמת שלאחרונה יש כל כך הרבה יעדים שהם מיוחדים וכיפיים, מונטנגרו לדוגמא שיש שם נופים מהממים, איטליה מדהימה ויש את היער השחור שהוא בכלל יעד חם עכשיו. לפי דעתי הכי חשוב לבחור חברה בעלת ניסיון ועם מוניטין טוב, הייתי הולכת לברר עם נתור לדוגמא, יש להם ניסיון של שנים עם טיולים מאורגנים להרבה יעדים, שווה להתייעץ איתם

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר