18.06.09 | 08:44
טיול למזרח
לכל מי שמתעתד לטייל בתאילנד . אני ממליץ בכל לב על המדריך ישראל יהושוע, ישראלי היושב קבע בצפון תאילנד שנים רבות, מעורה בחיים של המקומיים, מכיר כל אתר נחשב ,ואתרים לא מתויירים, ובעל קשרים מעולים . האיש חביב ונעים הליכות, יוצא מגדרו לשרת את אלה שהוא מלווה . אני אישית הצטרפתי אליו לשני טיולים נפרדים, האחד לויטנאם , (מהנוי , הלונג-ביי, ספא, ודרומה עד סייגון ) והשני לצפון תאילנד, (צ'אנג –ראי, משולש הזהב, פאי, פאנג, מה-הו-סונג) ועוד מקומות רבים ומגוונים. ההנאה היתה רבה מאד וזאת בזכותו של ישראל, שדואג לכל פרט ופרט והטיפול האישי שלו בכל אדם בקבוצה, ראוי לציון. ישראל גם בשלן אדיר, מכיר היטב את רזי המטבח של המזרח הרחוק ויודע להכין מאכלים טעימים ביותר. מי שמעוניין בפרטים נוספים, אפשר לפנות אלי לאריה amesh2@walla.co.il טל0508774932..או ישירות אל הבחורyasy53@gmail.com בטלפון 66871841642 ++.(בתאילנד) הטיולים הינם אישיים והמחיר נקבע לפי כמות האנשים וטיב הדרישות האישיות . משרדו נמצא צמוד לבית חב"ד בצאנג מאי
16.07.09 | 10:18

שאלה לי

בתור אחד שטייל בתאילנד.. שמעתי סיפורי אגדה שאסור לשתות מים מה ברזים שם... אני מניחה שזה נכון אבל מה אתה ממליץ לעשות? לקנות שם מים מינרלים זה בסדר? או להביא איתי? ובצחצוח שיניים זה תקין ישר מהברז??
06.03.17 | 02:45

אם כבר עושים טיול למזרח אז כדאי לחשוב גם על טיול מאורגן לוייטנאם, יש מסלולים מיוחדים עם הסברים בעברית ומטיילים בקבוצה והם מנפיקים ויזות וכניסה לאתרים ללא תורים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר