טיול בהולנד

היי! נשמח לקבל את עזרתכם... חזרנו מטיול של 10 ימים בהולנד לפני חודשיים. נסענו דרך חברת נסיעות שלא נזכיר את שמה (בשבילם עדיף, היו לנו לא מעט בעיות איתם). לקחנו חבילה של רכב, מלון וטיסה. לפני כשבועיים, קיבלנו חיוב בויזה על סך 1000 ש"ח (!!!!!!) מבאדג'ט (למרות ששילמנו לחברת הנסיעות גם על הרכב). מבירור שערכה חברת הנסיעות- הם טוענים שקיבלנו 4 קנסות על מהירות (שלחו לנו את החשבוניות ו"עובדים" על שליחת הדו"חות בפועל). שאלתנו- האם יתכן שבהולנד יש אכיפה כזאת??? האם זה קרה גם לאחרים..? אנחנו לא חושבים שעברנו את המהירות המותרת... והאם יש איזה שהיא דרך לערער על העניין? נשמח לכל עצה וסיוע! הרבה תודה!

אכן מפליא

במקומכם היתי מתעקשת לקבל את הדו"חות, שכן אין שום אפשרות לגבות את הכסף ללא הקנס עצמו. לכשעצמו 4 קנסות ב10 ימים נשמע מוגזם בכל קנה מידה, כך שחשוב לבדוק שהקנסות הוצאו אכן במקומות בהם ביקרתם ובתאריכים המדוייקים בהם ביקרתם שם. במידה וחברת ההשכרה דאגה כבר לגבות את הכסף מכם זה אומר שהם קיבלו את הדו"חות (אחרת איך ידעו כמה לגבות), לפיכך לא אמורה להיות להם בעיה להעביר אליכם העתקים תוך פרק זמן סביר של נניח שבוע. זכותכם להגיד להם שבמידה ותוך שבוע ההעתקים לא מגיעים אליכם, אתם תובעים אותם בתביעות קטנות על הונאה ועוגמת נפש, ותוסיפו עוד כמה סעיפים שנראים לכם מתאימים. בהצלחה.
מנהל הפורום
250+

אוקי...

זה נשמע ממש מוזר ולא שיגרתי ואין צורך בשם החברה. א.הקנס חייב להגיע אלייך לא מהסוכן אלא מבאג'ט,מה זה הקשקוש הזה שמספרים לך שם?! אל תבקש אלא דרוש את הקנסות ,לי זה נשמע לא אמין יותר מידי,כזה מהר הגיעו הקנסות מהמשטרה לבאג'ט וגם החיוב כבר בוצע?!?!תוך כמה ימים בלבד?!?!-לא נראה לי. ב.קנסות מהירות-לא נראה לי בכלל שבטיול כזה קצר הספקת לקבל כמה דוחות על אותו הסעיף ועל ידי מצלמה ולא שוטר,נסעת 1809 באותו הכביש?! ושוב אם אכן הדוחות הגיעו ממצלמה אז כל כך מהר הגיעו לבאגיט? --- בקיצור ישנן הרבה שאלות מוזרות אך אתה אל תהיה אדיש ודרוש מידית את הדוחות מהסוכן ומבאגיט עצמה! כתוב מכתב תלונה חריף לחברת נסיעות ודרוש טיפול והבהרה! שיהיה בהצלחה ונסה להיזכר במה שהיה טוב בטיול ולא רק ברע. בהצלחה! אורן קל נופש
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר