15.10.13 | 10:44

ראה הערה מאתam_s מתאריך 10/8/13 ותחליט. מניסיון המסלולים שלהם מאוד יפים. הם נופלים בחלק מהמדריכים שלהם. ובכך שאינם מודים שיש בעיה ומעדיפים לטמון ראשם בחול. אחרי הטיול אם יש לך בעיה זו בעיה שלך ולהם אין שום עניין בכך מבחינתם הכל מצויין. אתה הבעיה

31.10.13 | 19:48

אני מעוניין לקבל חוות דעת על חברת נווה אקדמיה בנושא טיול הודו נאפל.

01.11.13 | 12:40

ותר. ותר. ותר. רק לא הודו נפאל

01.11.13 | 12:44

בטיול שלנו להודו נפאל המדריך היה גרוע. בתוכנית היה בהוליווד מסתבר שהם בכלל לא מסיירים שם. חלק מה תוכנית לא היינו בתירוצים שונים ומשונים של החברה. אני כותבת לגבי הודו בלבד. ווייטנאם קמבודיה וסין עם עמי הפנר היו טיולים מעולים

12.11.13 | 18:31

ב 5.11.2013 חזרתי מטיול של נוה אקדמיה לסין בדגש סצ'ואן ויונאן. המדריך היה עמי הפנר.

ביום הראשון בביג'ין  הובלנו לאופטיקאי לכמה שעות, למחרת ביקרנו גם במפעל שמייצר תרופות ומישחות

כל זה במקום התוכנית המקורית לבקר ב"עיר האסורה". עמי הודיע לנו שזאת נעשה ביום האחרון כשנגיע שוב לבייג'ין.

ביום האחרון  המקום נסגר בצורה בלתי צפויה. וכך את אחד המקומות המעניינים והחשובים בסין לא ראינו. מאכזב!!!

סדר העדיפויות של המדריך לא לטעמי!!!

01.12.13 | 11:37

גם אנחנו רוצים להצטרף ,ואכן חשוב מאוד מאוד המדריך הינו רוצים לקבל המלצה על מדריך לפני שאנו נרשמים.

24.08.14 | 20:27

הטיול שלי לאיסלנד בחברת "נווה אקדמייה" 8-23/07/2014

בחרתי לצאת לטיול לאיסלנד בחב' "נווה אקדמייה", שהיה ידוע לי שהיא חברה מהימנה ובעלת נסיון.

מפגש הקבוצה שהיה כשבוע לפני היציאה לטיול, היה מאוד חפוז וחסר תוכן כמעט לחלוטין לגבי מסלול הטיול. ואז התברר לי שהטיסה לאיסלנד "דרך יעד ביניים" היא בעצם דרך שני יעדי ביניים, בטיסות שכר, ללא ארוחות והמתנות בנות שלוש וארבע שעות בין טיסה לטיסה.

בשעה טובה הגענו למלון ב-ריקייאוויק, אז הסתבר שאת המזוודות אנו צריכים לשאת בעצמינו לקומה שלישית במדרגות, (יש לציין שממוצע הגילאים בקבוצה היה 60 ומעלה,,)

במלון לא הייתה מסעדה ולכן נאלצנו לחפש מקום לאכול כאשר בתשע בערב נסגרות המסעדות בסביבת המלון,

למחרת בבוקר הגיע האוטובוס שאמור ללוות אותנו לאורך הטיול, לפי פרסומי  "נווה אקדמייה" מותאם לתנאי השטח באיסלנד, לצערי-אינו מותאם לכמות מזוודות המטיילים, ולכן במקום לאחסן את המזוודות בתא המטען, הועלו המזוודות למושבים האחוריים באוטובוס, מעבר לגובה הנוסעים, כך שנוצר מצב של חוסר בטיחות מובהק וסכנה לנוסעים בשל מזוודות שאינן מייוצבות ועלולות לפגוע בנוסעים בעת עצירה או בכלל בתנאי שטח,

האוטובוס לא היה תקין מכמה בחינות-        

-נזילת אוויר באופן קבוע מהדלת ויש קשר הדוק בין זה לבלמים, התרענו על כך בפני המדריך מס' פעמים.

-תיבת ההילוכים של האוטובוס הייתה פגומה, ולכן מס' פעמים הייתה התדרדרות אחורנית בעלייה ולא באשמת הנהג,    

-החימום והקירור לא היו תקינים ולכן הוא נלקח למוסך במהלך הטיול,      

-אוטובוס שאינו תקין פוגם באיכות והנאה בטיול,

מסלול הטיול

המסלול לא היה מתוכנן כראוי, היו ימים שחזרנו על אותו מסלול נסיעה בין כ-400 ק"מ הלוך ושוב שלוש פעמים ע"מ לטייל/לצפות במקומות שהיו סמוכים אחד לשני, כל זה נבע מחוסר אירגון בתי מלון לאורך המסלול,

למדריך היה ידע רב ומקצועי בעיניין איסלנד מבחינת-היסטורייה, גיאולוגייה, תופעות-טבע וכיו"ב,

לסיום- אינני מבקש שום הטבה מחב' "נווה אקדמייה", למרות שהמחיר הייה גבוה מאוד, אך אני יודע שיותר לא אסע בחרה זו, ולא אמליץ עליה לחבריי.

בברכה

שמואל דנטס

052-9286523

05.05.15 | 16:30
אם כן אשמח לדעת איך היה?
16.05.15 | 13:31

היי,

באפריל האחרון חזרתי מטיול ביפן השונה והמיוחדת עם 'נוה אקדמיה' - המסלול היה טוב, המדריך בינוני מאוד (עם הרבה אגו אישי), לא התאמץ במיוחד, הקבוצה היתה גדולה מעבר למובטח (פעלו בתכסיסים - לא אמרו אמת), מסתבר, שגם המחירים היו שונים, ניגבו מחברי הקבוצה כאקט מסחרי-ריווחי-מוזר. ערבי פולקלור מקומי לא היו (רק ארוחה מסורתית), לא היה תיאום טוב בין מדריך הקבוצה הישראלי לבין המדריכה המקומית.

טסנו עם חב' התעופה של אוזבקיסטן דרך טשקנט - חב' טובה, אך בטיסתנו חזרה הביתה (טוקיו - נתב"ג), משום מה הביאנו המדריך לטרמינל בטוקיו כ- 4 שעות לפני ההמראה, כאשר הדלפקים של 'אוזבקיסטן אייר' נפתחים  ר ק   שעתיים לפני הטיסה. יצא שרבצנו בנמל התעופה בטוקיו שעתיים נוספות מיותרות במקום לקחת אותנו לסיורים,על הדרך, לעוד מס' אתרים בטוקיו עצמה.

פעם ראשונה ואחרונה שלי עם 'נוה אקדמיה'.

במשך השנתיים אחרונות (שקדמו לטיול שלי ליפן), טיילתי 4 פעמים עם ''פגסוס'' (1. לצפון פולין עם שלוש הבלטיות{ליטא, לטביה ואסטוניה} 2. אוסטרליה וניו-זילנד. 3. פורטוגל. 4 אלסקה והרוקים הקנדיים)- היה מצוין עד מעולה ! בשנים עברו טיילתי כ- 6 -7 טיולים עם ''רימון טיולים'' היה טוב מאוד !

אני לא ממליץ על 'נוה-אקדמיה' !

16.05.15 | 13:35

ב 5.11.2013 חזרתי מטיול של נוה אקדמיה לסין בדגש סצ'ואן ויונאן. המדריך היה עמי הפנר.

ביום הראשון בביג'ין  הובלנו לאופטיקאי לכמה שעות, למחרת ביקרנו גם במפעל שמייצר תרופות ומישחות

כל זה במקום התוכנית המקורית לבקר ב"עיר האסורה". עמי הודיע לנו שזאת נעשה ביום האחרון כשנגיע שוב לבייג'ין.

ביום האחרון  המקום נסגר בצורה בלתי צפויה. וכך את אחד המקומות המעניינים והחשובים בסין לא ראינו. מאכזב!!!

סדר העדיפויות של המדריך לא לטעמי!!!

16.05.15 | 13:37

לא יאומן - להיות בסין ולא לבקר ב''עיר האסורה'' ???  מ ח ד ל  רציני !!!

05.02.16 | 14:33

אני נסעתי למערב ארה״ב ועשינו שייט באוניה הגדולה מכולן - ״אואזיס אוף סייז״ היה יכול להיות חלומי איל לא היה מדריך כל כך גרוע. כחברה שמעסיקה מדריך כזה חבל על הכסף שאנחנו משלמים להם. ויותר מזה גם לא פיצו אותנו. יותר גרוע מזה לא יכול להיות.

22.02.16 | 11:08

מתעניינת  לנסוע עם נווה אקדמיה לטיול של הרביירה האיטלקית והצרפתית האם באמת זה הכל כלול?איך בתי המלון?אין ימים חופשיים?..מעולם לא נסעתי איתם, לכן אני מתלבטת. הם גם יותר יקרים. האם רק נוסעים ממש מבוגרים נוסעים? תודה

11.07.16 | 13:54

האמת, אירלנד מדהימה אבל נפלנו על מדריך מנווה אקדמיה מאוד לא מקצועי, שאחר לכל מקום .לא ידע טוב אנגלית ואיך לדבר עם נותני השרותים. הגענו למצב שכל חברי הקבוצה ביקשו להחליף את המדריך בתחילת הטיול. פנינו גם במייל לחברה בזמן הטיול ולא נעננו כלל. ממש היה חבל . המלונות היה טובים אך מאוד מרוחקים ובילינו המון שעות בדרך למלון. האיכל מצויין. הפאבים מדהימים שווה ליסוע לאירלנד 

26.07.16 | 10:56

נווה אקדמיה

חזרתי לאחרונה ממסלול הטיול 15 ימים לקווקז- גיאורגיה, אזרבייג'ן וארמניה של החברה עם האישה ואני ממליץ בחום רב.

מדריך נחמד מאוד ומקצוען שלא עוצר לרגע ומסלול מרתק לגמרי

אני עוד אחזור למסלולים נוספים בחברה emo_31.png

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4, 5, 6
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר