אם כן אשמח לדעת איך היה?

היה מצויין , נסעתי לסין

בקיץ 2012 נסענו לאוסטריה עם נוה אקדמיה, נהננו מהטיול,

שני דברים העיבו על הטיול: הראשון:  שהמדריך איתמר לב היה שחוק ועצבני וממש חסר סבלנות,

מכוון שזה היה טיול כוכב היו ימים שנסענו הרבה להגיע ליעד, היה נכון יותר להיות בשני בתי מלון,

לא ממליצה לנסוע עם המדריך איתמר לב, ביום שנותנים את הטיפ הוא הפיץ שהוא לא מקבל שכר ומשכורתו זה רק הטיפים...

לא מומלץ

לפני כשבועיים חזרנו מטיול מאורגן ליער השחור וצרפת כמובן עם חברת נוה אקדמיה

אני שמחה שנפלה בחלקי ההזדמנות לכתוב את חוויותי.............

זה היה טיול מאורגן ברמה הגבוהה ביותר הקבוצה היתה מעולה--מספר משתתפים קטן-המדריך עמי הפנר היה מקצועי ,סבלני ,סובלני,

נחמד ואמין-

המדריך עמד בכל הציפיות שלנו הפגין ידע רב,מקצועיות ,תמך ועזר בכל פנייה של הקבוצה ובכל נושא

אציין גם כי גם הטיפול המשרדי בהרשמה ובניירת בכלל היה מצוין(את השירות המשרדי קיבלנו משרון) emo_01.png

היה נושא אחד שהעכיר את האווירה בקרב חלק מהצוות והוא המלצת החברה לגובה מתן הטיפ .הצעתי להשאיראת גובה הטיפ לשיקול דעתו של המטייל.

ולסיום אני מעניקה צל"ש לחברת נווה אקדמיה על עמידתה בציפיות שלנו

גאולה ואהרון מורדוך

לפני כשבועיים חזרנו מטיול מאורגן ליער השחור וצרפת כמובן עם חברת נוה אקדמיה

אני שמחה שנפלה בחלקי ההזדמנות לכתוב את חוויותי.............

זה היה טיול מאורגן ברמה הגבוהה ביותר הקבוצה היתה מעולה--מספר משתתפים קטן-המדריך עמי הפנר היה מקצועי ,סבלני ,סובלני,

נחמד ואמין-

המדריך עמד בכל הציפיות שלנו הפגין ידע רב,מקצועיות ,תמך ועזר בכל פנייה של הקבוצה ובכל נושא

אציין גם כי גם הטיפול המשרדי בהרשמה ובניירת בכלל היה מצוין(את השירות המשרדי קיבלנו משרון) emo_01.png

היה נושא אחד שהעכיר את האווירה בקרב חלק מהצוות והוא המלצת החברה לגובה מתן הטיפ .הצעתי להשאיראת גובה הטיפ לשיקול דעתו של המטייל.

ולסיום אני מעניקה צל"ש לחברת נווה אקדמיה על עמידתה בציפיות שלנו

גאולה ואהרון מורדוך

אין מה לדבר. טיולים עם עמי הפנר איתן ברוש חווי טיולים ברמגבוהה. הבעיה עם מדריכים אחרים של נווה אקדמיה שבגדול הורסים את הטיול ולצערי החברה לא מתייחסת ברצינות לתלונות המטיילים. אני אישית תכננתי לצאת לטיולים נוספים עם נווה אקדמיה כיום כמעט בטוח שלא אצא איתם. 

אתמול חזרנו מטיול בסלובניה קרואטיה .היה טיול מענייו מלא .ממליץ מאוד על טיול נקודת האור בטיול היא ללא ספק המדריך מאיר פולונסקי שטרח ועשה להצלחת הטיול ולמלא אותו בעיין .

לנוה אדמיה ממליץ בטיול כזה כוכב כפול הנסיעות ארוכות .

ממליץ בחום

אביטל שמואל

נסענו לפני שנה לספרד-לדרום איזור אנדלוסיה וכמובן שהיינו גם במדריד ובגיברלטר.היטול היה מעולה. ראינו המון מקומות. הדרכה מעולה של אליק בן בסט.אני נהניתי מכל רגע ומאד אהבתי.

ל  ronitalon. זה בהחלט בעיה של המדריך. גם אנחנו נסענו עם מדריך שברמה הכללית הרס לנו את הטיול. הטיול היה להודו. בעקבות כך הקבוצה החליטה לא לתת טיפ. וזו היתה החלטה גורפת. יכל להיות שהוא הפסיד את התשר,אנחנו הפסדנו את החלום שהבטיחה נווה אקדמיה. למותר לציין שזה הטיול היחידי שהתאכזבנו ממנו הן ברמת המדריך והן בתגובת נציג הלקוחות של החברה שהעדיפה לקהל את גרסתו ולא את טענותנו. בגלל תגובת החברה החלטנו לא לצאת איתם יותר. אודה שיש להם גם מדריכים לעילא. 

ערב טוב!  נסעתי עם חברה "נווה אקדמיה" ליער השחור מ-25.7.13 עד אתמול בערב, זו פעם שנייה שאני נוסעת עם החברה הזו, ואני רוצה להגיד שזו חברה מצויינת, נסעתי בעבר עם חברות אחרות - ונווה הקדמיה היא החברה הטובה ביותר מבין כל אלה שנסעתי אתם, גם המדריך שהיה לנו שם, עמי הפנר, היה מצויין מכל הבחינות, גם האנשים שהצטרפו לטיול היו נחמדים בניגוד (סליחה כן..) מהרבה קבוצות ישראליים שגם איתם נסעתי, רעשניים עצבנים וכד', משום מה בנווה אקדמיה האנשים מאוד סולידים, בדיוק מה שאני מחפשת בטיול מאורגן - ואני מקווה מאוד שזה ישאר כך - מפני שהרכב הקבוצה זה כבר עניין של הרבה מזל, אני מקוה גם שהפרסום פה לא יזיק ויגרום לכל מני ישראליים בעייתיים לנסוע עם נווה אקדמיה, אז בקיצור, אם ייצא לי שוב לנסוע לטיול מאורגן זה יהיה אך ורק עם נווה אקדמיה.

שלום חזרנו מטיול של 21 יום  מאלסקה והרי הרוקי המראות והטבע שמשתקף לאורך כל הטיול נהדר אין מילים בפי להגיד ולספר פשוט צריך לראות השייט  חוויה אבל המדריכה עדה לוי קצת עיפה ההסברים היו בסדר אבל איפה ההכנה לטיול מפות   נסענו  מרחקים ארוכים חלקנו ישנו לא היתה שום פעילות חברתית   לא היתה שום יוזמה מצד המדריכה  היינו קבוצה נהדרת ממושמעת אבל המדריכה לא תפקדה כראוי חבל    בנוסף בחוזה כתוב מלונות מדרגה ראשונה ותיירות טובה  אז מדוע באנקורצ'  ובגלניאלן קבלנו מלונות מדרגת תירות הכי נמוכה פשוט בושה לחברה ולא לדבר על האוטובוס משנות החמישים  התאכזבתי קשות מהמדריכה שאמרו לי שזכינו במדריכה הכי טובה    ומצורת ההתנהלות   לו חושבת שאסע עוד פעם עם החברה הנל' בטוח שתקבלו תגובות חריפות יותר להתראו מהמטיילת

טילנו הקיץ בסלובניה וקוראטיה, אי אפשר לא להנות בחבל ארץ זה, למרות שבילינו המון שעות בדרכים. ולעניות דעתי

יש מקום למלון נוסף.

המלון ששהינו בו היה  אסתטי ונעים , המדריך מאיר פולנסקי היה מקצועי  וניכר שהיה חשוב לו שנהנה בכל רגע.

ובכל זאת שתי הערות למארגנים. גודל הקבוצה הינו גורם משמעותי בהצלחת הטיול , הכל פשוט וזורם יותר

בקבוצה קטנה.

ועוד בקשה שלמיטב הבנתי יכולה לפתור בעיות רבות.  אנא הסדירו את כל  העיניינים הכספיים, כולל שבתות, טיולים

מיוחדים ואפילו טיפים למדריכים, מראש , לפני היציאה . אין זה  מתפקידו של המדריך להתעסק עם כספים

ולהחשבן עם האנשים על מה הובטח להם ןמה לא כלול, המדריך צריך לדאוג נטו לרווחת הקבוצה. דבר שיפתור חיכוכים מיותרים.

אני מעוניין לקבל חוות דעת על חברת נווה אקדמיה במנושא טיול להרי הרוקי+אלסקה

ראה הערה מאתam_s מתאריך 10/8/13 ותחליט. מניסיון המסלולים שלהם מאוד יפים. הם נופלים בחלק מהמדריכים שלהם. ובכך שאינם מודים שיש בעיה ומעדיפים לטמון ראשם בחול. אחרי הטיול אם יש לך בעיה זו בעיה שלך ולהם אין שום עניין בכך מבחינתם הכל מצויין. אתה הבעיה

ראה הערה מאתam_s מתאריך 10/8/13 ותחליט. מניסיון המסלולים שלהם מאוד יפים. הם נופלים בחלק מהמדריכים שלהם. ובכך שאינם מודים שיש בעיה ומעדיפים לטמון ראשם בחול. אחרי הטיול אם יש לך בעיה זו בעיה שלך ולהם אין שום עניין בכך מבחינתם הכל מצויין. אתה הבעיה

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר