נסעתם בעבר לטיול עם חברת נווה אקדמיה?

אם כן אשמח לדעת איך היה?

נווה אקדמיה

נסענו בשנה שעברה עם החברה לרווירה הצרפתית. טיול נהדר עם מדריך טוב וללא ימים חופשיים וללא אקסטרות הבעייה היחידה שהם מוציאים טיולים עם קבוצה מלאה (כ-45 איש)

תודה !

אני מקווה שיהיה איתם בסדר

אם כן אשמח לדעת איך היה?

נוה אקדמיה - טיול בסקנדינביה

חזרנו מטיול לסקנדינביה. בנסיעה באוטובוס המדריך מסביר "שם אתם רואים...." - איפה זה שם ? משמאל מימין למעלה למטה? ועד שמבינים באיזה כוון - האוטבוס כבר עבר את האתר. ניכר בברור שהרבה פעמים הוא ממש לא בקי במה שרואים (היו מקרים שהמטיילים תיקנו אותו). היו מקרים רבים שהובאנו למלון בשעות אחר הצהרים המוקדמות (16-17) ולא ניתנה אלטרנטיבה. לא תמיד יש סיורי ערב.רק לידיעה - בסקנדינביה השקיעה בשעות הלילה המאוחרות וניתן לנצל את שעות האור לסיורים נוספים. המלונות מרוחקים מן העיר ולעיתים ללא אתרי בילוי, בקור או נוף. מה שמחייב להצטרף לסיורי הערב המאורגנים על-ידם בתשלום נוסף. חלק ממה שמובטח בסיורי היום - מבוצע בסיורי הלילה שבתשלום נוסף. יש מקרים שחלק מהאתרים שהובטחו בתשלום נוסף - לא הגיעו לכלל בצוע בגלל "חוסר זמן" שלמעשה נובע מחוסר תכנון נכון.

תגובה לקוטל נווה אקדמיה

שלום רב, שמי אסתר, ויצא לי לצאת לטיולים בחו"ל עם הרבה חברות בשוק. וכמובן עם נווה אקדמיה. נכון, לא הכל מושלם, אולם הדברים שנכתבו אינם נכונים בעליל. ואני תוהה מהם המניעים שעומדים מאחורי כתיבת התגובה. נווה אקדמיה לא מוכרת אשליה- היא אינה משקיעה בשיווק ובברושורים יפים אלא באיכות הטיול. מצטערת על הבוטות הדברים היו צריכים להיאמר. למתככנים טיול בחו"ל חברת נוהה אקדמיה ממולצת ! אסתר.

תגובה לזלמן

נסעתי עם נוה אקדמיה לסקנדינביה - באמת היה מסלול שלא מצאתי אצל אף חברה. ראיתי קרחונים ופיורדים שאין לשום חברה שסקרתי, והמדריך היה מצויין. תבקשו את יאיר נשגב.

טיילנו גם אנחנו עם נוה אקדמיה

נסענו עם נוה אקדמיה למספר טיולים: סלובניה, איטליה,ויאטנם ודרום אמריקה. זו חברה שעושה טיולים ברמה מאוד גבוהה. תמיד מה שמבטיחים הם מקיימים. המלצנו להרבה חברים שלנו וגם הם היו מאוד מרוצים.

נווה אקדמיה

כנוסעים ותיקים ובעלי ניסיון בטיולים מאורגנים בחו"ל ברצוננו להעביר את חוות דעתנו על חברת "נווה אקדמיה". נסענו עם החברה לויאטנם וקמבודיה לאחר שבדקנו מסלולים והצעות של חברות שונותו ובדיעבד נוכחנו שבחירתנו הייתה נכונה.החברה עמדה בכל הבטחותיה ואף מעבר לכך הגדילה ונתנה צ'ופרים בכל הזדמנות (ללא בקשתנו), המלונות היו טובים מאד,המסלול היה מצוין, הזמן נוצל כראוי כיאה לחברה אמינה. המדריך עמי הפנר תיפקד באופן מושלם מכל הבחינות, הוא בעל ידע רב,התיחסותו ותשומת לבו האישית לכל מטייל היתה מעולה, אהבתו למקצוע בלטה לאורך כל הטיול. בחרנו לנסוע ולטייל ב"נווה אקדמיה" לאור המלצות שקבלנו מחברים רבים וגם אנו ממשיכים וממליצים בחום לסוע בחברה זו.

נווה האקדמיה

שלום אנחנו מתכננים לצאת איתם בינואר חויאטנם קמבודיה הדבר היחיד שמפחיד אותנו הוא מספר האנשים הגבוה בקבוצה כמה אנשים היו בטיול שלכם - איך היה אשמח לקבל תשובה בהקדם מזל

ויאטנם וקמבודיה

תרשו לי לציין שזו הפעם השלישית שאני נוסעת עם נוה אקדמיה וכל אחד מהטיולים הוא "פגז". בכולם נתקלתי במקצוענות מירבית בתכנון הטיול, ולכן אני ממליצה מכל הלב לכל מי שמתכנן טיול על הטיולים של וה אקדמיה (וכל זאת לאחר השוואה לחברות גדולות ומשובחות בארץ). ובאשר אלי, אם האלוהים יהיה נחמד אלי ויעניק לי בהמשך בריאות אין ספק שאמשיך לטייל עם נוה אקדמיה.

טיול לקמבודיה ולוויטנאם

גם אנחנו נסענו עם נווה אקדמיה ועם עמי הפנר. המדריך דאג לכבד אותנו בצ'ופרים של אוכל במשך רוב הטיול, והוא ידען של ממש, ובזכותו הבנתי את הטיול הקודם שלי בתאילנד. אבל ניכר היה שהוא מותש וקצר רוח למטיילים עצמם וההתייחסות שלו לא תמיד הייתה נעימה כו"כ. בסוף הטיול הסביר לנו עמי שכל הצ'ופרים שקיבלנו היו לשם עשיית נפשות לחברת נווה אקדמיה כדי שנספר על כך לחברינו וגם הם יירשמו לטיולים של החברה. אז הנה אנחנו מספרים...

אם כן אשמח לדעת איך היה?

לגבי טיסות נווה אקדמיה [אוגוסט 2008 טיול לשוויץ]

בקיץ 2008 נסענו לשוויץ עם נווה אקדמיה, חזרנו מהטיול מאוכזבים ומרומים. הובטח לנו מדריך מנוסה ובעל ידע ובסופו של דבר הייתה לנו מדריכה שלא הייתה בקיאה בארץ אליה נסענו והיה חוסר ארגון משווע, חצי הפנסיון עבורו שילמנו בכסף מלא היה תרמית. כל ערב הסיעו אותנו למסעדה כמו בית תמחוי ונאלצנו לאכול בה מידי ערב נוסף לזה היחס של עובדי המסעדה היה משפיל ומעליב. פנינו לאנשים האחראים בנווה אקדמיה ונעננו שעכשיו הינם עסוקים בתכנון טיולים ובמהלך השנה לאחר בירורים יענו לתביעתנו. אנו מזהירים אתכם לא להתקרב לחברה וכמובן לא ליסוע בטיולים מאורגנים איתה.

טיסות עם נוה אקדמיה

אנחנו נסענו עם החברה הנ"ל ביוני 2008 לאיטליה חבל טוסקנה וכמעט מילה במילה יכולים לחזור על טענות של גב' ניצה לגבי טיסתה לשוויץ. הנסיעות בין המלון ליעד הטיול היו ארוכות מאד, ברגע שהינו מגיעים ליעד, המדריכה - מירי פריד - הייתה אומרת כמה מילים ובזה מסיימת את תפקידה, אפשר להגיד שכל הזמן היה לנו זמן חופשי. לעומת זאת כאשר נסענו משדה תעופה לבית מלון, היא לפחות חצי שעה דיברה על עצמה. תגידו לי, את מי זה מענין איך היא הכירה את בעלה, ואיך היא התחתנה וכו' וכו' וכו'??? ובמיוחד כאשר אנחנו נמצאים באיטליה? שילמנו עבור "מדריך מנוסה" וקיבלנו מלווה. בקיצור - אכזבה מלאה.

נווה אקדמיה

כנוסעים ותיקים ובעלי ניסיון בטיולים מאורגנים בחו"ל ברצוננו להעביר את חוות דעתנו על חברת "נווה אקדמיה". נסענו עם החברה לויאטנם וקמבודיה לאחר שבדקנו מסלולים והצעות של חברות שונותו ובדיעבד נוכחנו שבחירתנו הייתה נכונה.החברה עמדה בכל הבטחותיה ואף מעבר לכך הגדילה ונתנה צ'ופרים בכל הזדמנות (ללא בקשתנו), המלונות היו טובים מאד,המסלול היה מצוין, הזמן נוצל כראוי כיאה לחברה אמינה. המדריך עמי הפנר תיפקד באופן מושלם מכל הבחינות, הוא בעל ידע רב,התיחסותו ותשומת לבו האישית לכל מטייל היתה מעולה, אהבתו למקצוע בלטה לאורך כל הטיול. בחרנו לנסוע ולטייל ב"נווה אקדמיה" לאור המלצות שקבלנו מחברים רבים וגם אנו ממשיכים וממליצים בחום לסוע בחברה זו.

דרום אמריקה

לפני כחודש חזרנו מטיול מאורגן לדרום אמריקה - פרו, ברזיל וארגנטינה עם נוה אקדמיה. אפתח ואומר שבזכות חברה זו הגשמנו חלום, ממנו טרם התעוררנו ונהנינו מכל רגע. האירגון היה מעולה: הטיסות הרבות, המעברים ממקום למקום, קבלות הפנים בכל אתר ואתר, כל זה התבצע על הצד הטוב ביותר. התיכנון היה מצוין! קשה היום להאמין שהספקנו לראות כל כך הרבה, במשך זמן קצר יחסית, על פני שטח כל כך גדול. השייט על האמאזונאס היה חלום שבאמת לא נשכח לעולם..והמדריך שלנו היה הרבה מעבר למה שניתן לצפות ממדריך מלווה. על כל אלה, אנו מבקשים להביע את תודתנו והוקרתנו. אנו נשמח להמליץ על נווה אקדמיה כעל חברה רצינית ואמינה.

דרום אמריקה

לפני כחודש חזרנו מטיול מאורגן לדרום אמריקה - פרו, ברזיל וארגנטינה עם נוה אקדמיה. אפתח ואומר שבזכות חברה זו הגשמנו חלום, ממנו טרם התעוררנו ונהנינו מכל רגע. האירגון היה מעולה: הטיסות הרבות, המעברים ממקום למקום, קבלות הפנים בכל אתר ואתר, כל זה התבצע על הצד הטוב ביותר. התיכנון היה מצוין! קשה היום להאמין שהספקנו לראות כל כך הרבה, במשך זמן קצר יחסית, על פני שטח כל כך גדול. השייט על האמאזונאס היה חלום שבאמת לא נשכח לעולם..והמדריך שלנו היה הרבה מעבר למה שניתן לצפות ממדריך מלווה. על כל אלה, אנו מבקשים להביע את תודתנו והוקרתנו. אנו נשמח להמליץ על נווה אקדמיה כעל חברה רצינית ואמינה.
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר