09.07.06 | 18:51
מספר שאלות לפני שאני חוזרת ללמוד על טיול לדרום אפריקה
קיץ הבא אני מתכננת לטוס לדרום אפריקה (קניה) מה שהיה פחות או יותר חלום ילדות. יש לי כמה שאלות 1. כמה כרטיס טיסה עולה (באיזה חברה הכי זול לנסוע). 2. הבנתי שצריך לדאוג מראש להשכרת רכב כי יש אזורים שמסוכנים לטיולים רגליים. 3. אני מתעניינת מאד בטבע, רציתי לדעת באיזה חודש מתרחשת נדידת החיות והאם היא מתרחשת בקיץ (באזור חודש אוגוסט, עד אוקטובר). 4. כדי לעשות סיור בשבטים השונים אני צריכה לשכור מדריך מקומי או לשכור כבר משהו מראש בארץ. 5. ייתכן שחברה טובה תצטרף אלי אבל אם היא לא תצטרף אז כדי לנסוע לבד? הבנתי שיש אזורים שממש מסוכנים למטילים בודדים. 6. כמה טיסות פנים עולות. 7. האם יש סוכנוית טיולים באזור שאפשר להייעץ איתם. 8. בהערכה גסה כמה הטיול יעלה לי באופן כללי...אני מתכוונת לוותר בטיול על מותרות לגמרי ולהצטמצם מבחינת שהייה בבתי מלון ודברים כאלה. 9. עד כמה המרכז למטייל מסייע, למטייל מבחינת טיפים מידע וכ"ו. זהו אם יעלו לי עוד שאלות אני אשלח
19.04.17 | 17:25

הי לכולם,
לפני שבוע חזרנו אני ומשפחתי מנופש מושלם בטנזניה. למדינה מגוון רחב של אטרקציות לכל המשפחה, כך שכולם נהנו מאוד. אני רוצה להמליץ לכם על מקום נהדר בו תוכלו להזמין את כל הטיול, ולציין שאנחנו הזמנו מלון דרכם. פרטים בלינק: טנזניה וזנזיבר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר