05.08.05 | 21:08
רימון/נתור טיולים מאורגנים
האם מישהו נסע עם נתור או רימון בטיול מאורגן??? איך היה? איך היו המלונות ?המדריכים? האנשים? תודה מראש שבת שלום טל
06.08.05 | 10:16

רימון או נתור?

אני הייתי בטיול מאורגן עם רימון וזו הייתה האכזבה הגדולה שלי. לעומת זאת אין כמו הטיולים של דיזינהויז (היינו איתם כבר 5 פעמים בחו"ל) דיזינהויז יקרים יותר אך שווים הרבה יותר
23.08.05 | 20:19

טיול עם רימון

מניסיוני בטיולים מאורגנים,הטיול עם חברת רימון הגרוע ביותר,בעיקר בגלל המדריכה,טיול אמריקה וקנדה.
24.08.05 | 04:18

האם מישהו נסע עם נתור או רימון בטיול מאורגן??? איך היה? איך היו המלונות ?המדריכים? האנשים? תודה מראש שבת שלום טל

מנתור - התאכזבתי מאוד ! ב"רימון" נהנתי

מאוד במספר טיולים שהשתתפתי במהלך שבע השנים האחרונות ! מסלולים אני בחרתי, מדריכים טובים עד מעולים קיבלנו, מטיילים לקבוצה נרשמים ברחבי הארץ...ואפילו פיתחנו חברויות נעימות ומתמשכות (אמנם כמעט תמיד יהיה איזה "ליצן החצר", אך לא צריך להתייחס ולפעמים זה מביא אפילו בידור וצחוקים ). בהנאה רבה !
24.08.05 | 04:21

רימון או נתור?

אני הייתי בטיול מאורגן עם רימון וזו הייתה האכזבה הגדולה שלי. לעומת זאת אין כמו הטיולים של דיזינהויז (היינו איתם כבר 5 פעמים בחו"ל) דיזינהויז יקרים יותר אך שווים הרבה יותר

המסלולים של דיזנהויז מקוצרים יותר...נוסעים

יותר, רואים וחשים פחות את השטח.....
24.08.05 | 04:34

טיול עם רימון

מניסיוני בטיולים מאורגנים,הטיול עם חברת רימון הגרוע ביותר,בעיקר בגלל המדריכה,טיול אמריקה וקנדה.

נהננו מאוד -נסענו, אשתי, אני וחברים עם "רימון"

1. לבריטניה הגדולה (אנגליה, ולס, סקוטלנד ואירלנד ). 2. לאיטליה ושוויץ. 3. צרפת מקיף - פרובאנס, דורדון, בריטני, נורמנדי, פאריס ועוד... 4. לאוסטריה, הונגריה וצ'כיה 5. לתאילנד והונג קונג היה פשוט מעולה - המסלולים נהדרים, המדריכים מצוינים, וחברי הקבוצה טובים. בימים אלה - אני נוסע עם "רימון" לסין ! בטיול לקנדה וארה"ב עם "נתור" המדריך ואנשי הקבוצה היו ממש מאכזבים / גרועים - הרגשתי שמיטב כספי בוזבז ! שיקול שלך !
24.08.05 | 19:36

טיולים מאורגנים

מקום עבודתי שבו עובדים אלפי עובדים ברחבי הארץ מציע טיולים רבים לעובדים של תברות כמו נתור, דיזנהויז ופגסוס ,וזאת רק על סמך שביעות רצונם הטוב, והמשוב החיובי בתום הטיול. אני אישית טיילתי עם חברת דיזנהויז מספר טיולים מוצלחים מאוד ובינהם טיולים:מיני איטליה שוויץ וגרמניה, ספרד- מקיף.
24.08.05 | 20:12

תגובה ל sr "רימון"

אני שמח שנהנת בטיולי אירופה עם חברת "רימון" אולם למזלך הטוב לא נםעת איתם לאר"הב וקנדה מה שלצערי אני נפלתי.
25.08.05 | 13:25

מני-זה העניין, דיזנהויז טיולי מיני-מקצרים

ויקרנים. השוואה לאחר בדיקה - 1. טיול לסין והונג קונג 18 יום, דיזנהויז יקרים יותר בכ- 200 דולר. 2. טיול לתאילנד, דיזנהויז יקרים יותר בכ- 200 - 300 דולר ומסלולי הטיול שלהם לא מאתגרים יותר מרימון ואחרים. 3. סין כולל סצ'ואן וחבל יונאן, דיזנהויז יקרים יותר בכ- 250 דולר. יתכן שלך ולעובדים ישנה הנחה גדולה ( 20 - 50 % )- זה עניין אחר. ת ב ל ה !
25.08.05 | 13:34

תגובה ל sr "רימון"

אני שמח שנהנת בטיולי אירופה עם חברת "רימון" אולם למזלך הטוב לא נםעת איתם לאר"הב וקנדה מה שלצערי אני נפלתי.

מני-נפלתי עם נתור בטיול לקנדה וארה"ב !

מסלול נהדר - המדריך והאנשים..."על הפנים" ! משפחתי, אני,חבריי וידידיי - לא עוד נתור. נהננו מאוד עם "רימון" במספר טיולים באירופה ובמזרח הרחוק - המסלול, המדריך (מלווה הקבוצה) מעולים... וגם האנשים היו טובים ואף נוצרו כמה חברויות...מתמשכות. כל אחד וטעמו הוא !
25.08.05 | 19:22

טיולים מאורגנים

מניסיוני לא להתמקד בהבדלים כספיים קטנים ושוליים בין החברות. אני שלמתי קצת יותר זול כספית עם רימון ושילמתי ביוקר בטיול. מקום עבודה גדול שבו אני עובד עומד לנגד עייניו התרשמויות ושביעות רצון העובדים ולא הפרש במחיר הטיול,ולכן ההצעות הם לטובת מגזר גדול של עובדים ומתמקד בחברות כמו דיזנהויז. לצערי הפעם חרגתי ממנהגי ועל כך אני מצטער. ל
28.08.05 | 13:28

טיול עם רימון

מה שם המדריכה מרימון

כדאי למסור זאת שנימנע מלנסוע איתה.
01.09.05 | 14:48

רואים שזוהי לא תשובה של אדם פרטי אלא חברה

"מיטב כספי" כולל כל כך הרבה טיולים זה בטוח תשובה של "המתחמק " של רימון כדאי לחשוב פעמיים !!!!
05.09.05 | 13:54

רימון

נסעתי פעמיים ומאד נהנייתי. המדריכים טובים מאד וגם בתי המלון. יש הרגשה שאכפת לחברה מהנוסע. שלא כמו בחברה המתחרה אני מתכוננת לנסוע עם רימון לתאילנד בקרוב.
05.09.05 | 13:57

תגובה ל sr "רימון"

נהנייתי

נסעתי עם רימון לקנדה. עם המדריך איציק וזו הייתה חווית חיי.
עבור לעמוד
1, 2, 3, 4, 5, 6
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
טיולים בחו"ל
בחר
בחר