צריכה מעט עידוד...

לאחרונה ירדתי הרבה במשקל ואני ממש ממש רוצה לעשות קעקוע (או אפילו יותר מאחד), רק שאני מרגישה שאין לי עדיין מספיק אומץ.... אני בת 25 ואני יודעת שבגילי המתקדם זה קצת מפגר לפחד מהכאב, אבל בכל זאת. אני ממש אשמח לקבל עידוד ותמיכה כי אני מאד רוצה לעשות את זה... ואם יש לכם המלצות כלשהן לכל עניין הקעקועים שיכולות לעזור לי, זה יהיה באמת אחלה. תודה רבה מראש לכולם.

היי! תמיכה:

תראי - אני יכולה להבין את הפחד שלך מהכאב, וקעקוע זה באמת לא דבר שלא מרגישים. אבל בטח עשית פעם שעווה ברגליים... גם זה כואב. ואם יש לך כח רצון והחזקת יפה בהורדה במשקל (למה לי זה לא מצליח??? נשארו לי חמש קילו מזכרת מהצבא) אז יש לך גם כח רצון לעמוד בקעקוע. את רוצה לעשות משהו גדול או משהו קטן? בכל מקרה, יש מלא אנשים שיש להם קעקועים ונכון שזה כואב קצת אבל עובדה שכולם מחזיקים מעמד יופי אז גם את תחזיקי מעמד. סובלים קצת ואז זה יופי. וחוץ מזה, לי לא כזה כאב ויש לי שני קעקועים לא קטנים ועד שניים פיציים. בקיצור: לדעתי זה לא כואב כמו שאת חושבת שזה כואב, וחוץ מזה - זה כואב רק כשעושים וזהו, ואז יש לך קעקוע יפה לכל החיים.

תמיכת טכנית

היי, אי אפשר להתעלם מזה. קעקועים זה דבר כואב! :) אבל זה הכאב הכי מגניב וכיפי שיש בעולם (אם יש כזה דבר) כי בסוף הכאב והתהליך נוצר הקעקוע. אני חושב שגיל 25 זה הגיל הכי מגניב לעשות קעקוע :P. כמו שאמרו ויגידו לך, זה כואב, לפעמים מאוד, לפעמים קצת, לפעמים ממש ממש ממש כואב אבל זה כאב של כמה שעות ואחרי זה זה עובר... זה גם מעין עניין של רוח כזה :) בהצלחה!!

לגבי הירידה במשקל ואז קעקוע... אני באותו מצב ...

אני לא יודע מה איתך ,ואיך ירדת,באיזו מהירות , אבל רוב האנשים נוטים לעלות חלק מהמשקל שהורידו או את כולו... ואני חושב, ויתקן אותי מישהו שמבין יותר ממני אם אני טועה, שעליה דרסטית יכולה לפגוע בקעקוע במיוחד בשבועות הראשונים, כי אז הקעקוע מחלים. שאלתי פעם בפורום על עליה וירידה של עשר קילו למשל וענו לי ושזה תלוי במיקום של הקעקוע, ומכיבן שאני שאלתי על השכם, אז ענו שזה ישפיע פחות, כמובן שזה תלוי במבנה של כל אחד. באמת שאני לא בא להזהיר או משהו, חח אני לא מבין מספיק בתחום בשביל להזהיר... פשוט סתם משהו שאני בעצמי חשבתי עליו ואני לוקח בחשבון לקראת הקעקוע שאני מתכנן לעשות... בהצלחה :) דרור

מצטער על הטעות בהודעה הקודמת- *מכיון

היי! תמיכה:

תראי - אני יכולה להבין את הפחד שלך מהכאב, וקעקוע זה באמת לא דבר שלא מרגישים. אבל בטח עשית פעם שעווה ברגליים... גם זה כואב. ואם יש לך כח רצון והחזקת יפה בהורדה במשקל (למה לי זה לא מצליח??? נשארו לי חמש קילו מזכרת מהצבא) אז יש לך גם כח רצון לעמוד בקעקוע. את רוצה לעשות משהו גדול או משהו קטן? בכל מקרה, יש מלא אנשים שיש להם קעקועים ונכון שזה כואב קצת אבל עובדה שכולם מחזיקים מעמד יופי אז גם את תחזיקי מעמד. סובלים קצת ואז זה יופי. וחוץ מזה, לי לא כזה כאב ויש לי שני קעקועים לא קטנים ועד שניים פיציים. בקיצור: לדעתי זה לא כואב כמו שאת חושבת שזה כואב, וחוץ מזה - זה כואב רק כשעושים וזהו, ואז יש לך קעקוע יפה לכל החיים.

קודם כל תודה רבה לכם...

אז ככה-הורדתי בינתיים בערך 13-14 קילו ואני עדיין צריכה וממשיכה (בתקווה) להוריד עוד. אני לא מורידה אותם בצורה דרסטית אלא תןך תזונה בריאה וכושר ואני ממש, אבל ממש לא מתכוונת להעלות אותם בחזרה (טוב, אולי פרט להריון מתישהו בעתיד), בטח שלא בצורה דרסטית. בכל מקרה חשבתי על מקומות שהעור לא נמתח כמו ליד הקרסול או בחלק האחורי של הכתף. חשבתי על קעקוע לא גדול, אבל גם לא פצפון... משהו שיראו... :-) תודה שעודדתם אותי-עכשיו אני רק צריכה למצוא אצל מי לעשות את הקעקוע. אם יש לכם המלצות למקום כלשהו (באיזור ר"ג-ת"א) אני מאוד מאוד אודה לכם!!!

שלום...

אני שמח שהורדת המשקל אצלך נעשתה בצורה איטית ומבוקרת לגבי רעיון לקעקוע - את תצטרכי להגיע לזה בעצמך, אנחנו אמנם יכולים לעזור אבל את זאת שצריכה לעשות את החושבים עם עצמך ולהחליט לאיזה כיוון את הולכת בנושא המלצות - בפורום זה לא נוכל להמליץ על מקעקעים בצורה ישירה מכמה סיבות. הראשונה היא שמכיוון שמדובר בפורום אינטרנטי די קשה להעריך האם האדם שמולך נותן לך המלצה כנה או שהוא בעצם עושה טובה למקעקע שהוא גם חבר/שכן/קרוב משפחה שלו. אין לנו יכולת להעריך האם ההמלצה באה מתוך אינטרס או הערכה אמיתית לאומנות של המקעקע המדובר. זה מוביל אותנו לנקודה הבעייתית השנייה. קעקוע זו אומנות, ומסיבה זו לכל אומן מקצועי ורציני יש את יש את הסגנון הייחודי שלו שבו הוא מתמחה. מסיבה זו מקעקע שמתמחה בסגנון מסוים יתאים הרבה פחות לעשיית קעקוע בסגנון אחר. העיקרון הוא שהסגנון האומנותי שבו המקעקע מתמחה הוא הסגנון האומנותי שהוא מבצע הכי טוב. יש אנשים שהם לקוחות קבועים של מקעקעים מסוימים, ללא קשר לסגנון הקעקועים שהם עושים. זו טעות אומנותית לעשות אצל אדם אחד קעקועים בסגנונות שונים מכיוון שזה ברור והגיוני שאדם אחד לא יכול להתמחות בכל. עוד בעיה היא שלצערנו, רוב האנשים פשוט לא מכירים מספיק לעומק את אומנות הקעקועים ולכן לא ממש יכולים להעריך האם מקעקע מסוים הוא טוב או רע וממליצים על מקעקעים כי הם "נחמדים" או "עושים מחיר". כדי לבחור מקעקע יש צורך להסתכל על תיק העבודות שלו בקפידה ולראות האם יש בו עבודות בסגנון שבו אנחנו רוצים לעשות והאם הן עשויות טוב. כדי לפתח סטנדרטים מומלץ לגשת ליותר ממכון אחד ולהסתכל על כמה וכמה תיקי עבודות, ואם אפשר גם אז כדאי להתרשם מתיקי עבודות של מקעקעים טובים מחו"ל כדי לראות מה מאפיין קעקוע טוב. לינקים לאתרים של מקעקעים מוצלחים מחו"ל אפשר למצוא באתר הגלריות בקטגורית הקישורים לאתרי מקעקעים: http://www.ta-2s.com באתר זה יש גם תיקי עבודות של מקעקעים ישראליים שהעלו אותם. בעיה טכנית נוספת היא נושא בסטריליזציה. לא אנחנו, וסביר להניח שגם אף אחד אחר בפורום, לא עורכים בדיקות פיקוח בריאות בכל המכונים בארץ. נניח שהיינו במכון לפני שנה והוא עבד כמו שצריך, האם אנו יכולים להמליץ על אותו המכון גם כעת למרות שאין לנו מושג אם התנאים שם נשמרו? לצערנו גם אישור משרד הבריאות לא מעיד על איכות המכון ולכן מומלץ בעניין זה לבדוק את המאמר הנקרא "כיצד לזהות סטודיו מקצועי?". עניין אחרון הוא האובייקטיביות. כפורום שעוסק בצורה מקצועית בתחום אין לנו את היכולת ואת הרצון להמליץ על מקעקעים. איננו מכירים את כל המקעקעים ולא בדקנו את תיקי העבודות של כל המקעקעים הקיימים בארץ ולכן להמליץ רק על אלו שאנחנו מכירים יהיה חסר הגינות כלפי המקעקעים המוצלחים שאיננו מכירים (נלקח מתוך השאלות הנפוצות) ובנוסף לכך את מוזמנת לעיין במאמרים

תודה על העצה!

יש לי רעיון לקעקוע, אני רק מקוה למצוא מקעקע טוב. אני חושבת שבאמת כדאי להתגבר על החשש כי גם אם זה יכאב, התוצאה תהיה יפה (לפחות בתקווה שכך...) ושוב תודה לכולם!!!

אז אחרי העידוד שלכם-הנה התוצאה...

תודה לכל מי שעודד אותי-זה באמת כאב הרבה הרבה פחות ממה שחשבתי... מצפה לשמוע את דעתכם על הקעקוע (מקווה שתאהבו)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר