שלום לכולם

שלום לכולם

אני מאוד מתעניין בקעקוע של כוכב...אבל מישהו מוכן להסביר לי פעם אחת מה הכוכב מסמל?? ועוד שאלה... היום גמרתי עם הענייין של הצו ראשון ואני יודע שקעקוע לא מוריד פרופיל אבל אני מתכוון ללכת ליחידה קרבית מובחרת. אין מצב שהקעקוע משנה את הדעה עלייך בקבלה ליחידה כזאת או משהו בסגנון? תודה מראש

תשובה

ביררתי, אסור לעשות קעקוע בזמן הצבא, לפני מותר.. וזה לא מוריד פרופיל

תודה אבל...

אבל יש למישהו מושג מה המשמעות של הכוכב?

אתה עושה צחוק?

אם אתה לא יודע מה הכוכב מסמל בעינך אתה הולך לעשות קעקוע של דבר שאתה לא יודע מה הוא סתם בגלל שהוא יפה ו"מגניב" ??!??!? אתה סתם תצטער על זה לדעתי לדעתי כדאי לך מאוד לחכות כי לא נראה לי שאתה ממש בעיניין אם אתה שואל כזאת שאלה לכוכב יש הרבה משמעויות אבל אם אתה הולך לקעקע אותו על עצמך כדאי מאוד שתיהיה לו משמעות לפני החלטתך לעשותו הכוכב יכול לסמל: סתם משהו יפה,משהו שקרה לך,משהו שהוא מסמל עבורך זה סתם כמה דוגמאות אבל הכי חשוב לפני שאתה הולך לקעקע משהו על עצמך שתדע למה אתה מקעקע אותו מקווה שהבנת מה באתי להסביר לך יום טוב ובהצלחה בהמשך

היי liad - בקשה.

במצב רגיל היתי שולחת אימייל פרטי אבל אין לי זמן כרגע (תקופת בחינות). יש לי בקשה קטנה, לאחרונה אני שמה לב שאתה לא כותב צורה נחמדה לאנשים. לא כולם יודעים הכל ומי שמגיע לפורום לרוב לא יודע יותר מידי בתחום ומגיע לכאן כדי לקבל עזרה. כשאתה כותב תשובה צא מנקודת הנחה שהאדם שאליו אתה כותב הוא פשוט אדם תמים שמתעניין בנושא. בסופו של דבר חוסר נחמדות רק מובילה לבריחה של האדם מהפורום וזו לא המטרה שלנו.ץ המטרה היא לעזור לאנשים לראות את התחום בצורה יותר יפה ועמוקה כמו שאנחנו רואים ואוהבים אותו. מקווה להבנה, :) אפרת

תודה אבל...

אבל יש למישהו מושג מה המשמעות של הכוכב?

אז קודם כל...

אם תוסיף תמונה של מה שאתה מחפש - זה יהיה נחמד דבר שני, לא חסר מקורות מידע באינטרנט, אתה מוזמן לנסות ולחפש על משמעות הכוכב שאתה מתכוון לקעקע על הגוף שלך בהצלחה

היי liad - בקשה.

במצב רגיל היתי שולחת אימייל פרטי אבל אין לי זמן כרגע (תקופת בחינות). יש לי בקשה קטנה, לאחרונה אני שמה לב שאתה לא כותב צורה נחמדה לאנשים. לא כולם יודעים הכל ומי שמגיע לפורום לרוב לא יודע יותר מידי בתחום ומגיע לכאן כדי לקבל עזרה. כשאתה כותב תשובה צא מנקודת הנחה שהאדם שאליו אתה כותב הוא פשוט אדם תמים שמתעניין בנושא. בסופו של דבר חוסר נחמדות רק מובילה לבריחה של האדם מהפורום וזו לא המטרה שלנו.ץ המטרה היא לעזור לאנשים לראות את התחום בצורה יותר יפה ועמוקה כמו שאנחנו רואים ואוהבים אותו. מקווה להבנה, :) אפרת

ok מצטער פשוט...

התעצבנתי קצת זה הכל... פשוט חבל שהבנאדם יהרוס לעצמו תגוף סתם בגלל שהוא פזיז מדי והולך לעשות משהו בלי שהוא יסמל עבורו משהו אפילו סתם משהו...אבל לפחות שידע שזה סתם (מקווה שהבנת) בכל מקרה סליחה אם נפגעתם מהתגובה שלי

שלום לכולם

אני מאוד מתעניין בקעקוע של כוכב...אבל מישהו מוכן להסביר לי פעם אחת מה הכוכב מסמל?? ועוד שאלה... היום גמרתי עם הענייין של הצו ראשון ואני יודע שקעקוע לא מוריד פרופיל אבל אני מתכוון ללכת ליחידה קרבית מובחרת. אין מצב שהקעקוע משנה את הדעה עלייך בקבלה ליחידה כזאת או משהו בסגנון? תודה מראש

לגבי הפרוש של סמל הכוכב

יש הרבה כוכבים וכך גם יש הרבה פרושים לדו"ג: מגן הדוד - מסמל את היהדות ובתוך היהדות יש לו הרבה פרושים, גם הצבעים משפיעים מגן דוד אדום- מסמל רפואה וכ"ו... כוכב עם 5 קודקודים הפוך - מסמל את כת השטן ובתוך כת השטן יש לו פרשנויות רבות וכ"ו... לכן עליך לבדוק ולחפש ספציפית את הסמל אשר מצא חן בעייניך בדיוק ולברר את הפרוש שלו ומאוד רצוי שתעשה זאת לפני שתתקעקע שלא בדיעבד תגלא שקיעקעת כוכב שהפרוש שלו נוגד כל דבר שאתה מאמין בו וכדומה. בהצלחה בחיפוש.

יובל דין? :O

אממ יש כל מיני סוגי כוכבים, תביא תמונה. או משו וחוץ מזה מזה משנה לך מה הכוכב מסמל, הרי אתה כבר מתכנן לעשות אותו עוד לפני שאתה בכלל יודע מה הוא מסמל <אם הוא מסמל>, ככה שזה לא צריך לשנות לך. זה אמור לסמל בשבילך. ואם יש לזה פירוש כללי... זה כבר לא יודעת.

ok מצטער פשוט...

התעצבנתי קצת זה הכל... פשוט חבל שהבנאדם יהרוס לעצמו תגוף סתם בגלל שהוא פזיז מדי והולך לעשות משהו בלי שהוא יסמל עבורו משהו אפילו סתם משהו...אבל לפחות שידע שזה סתם (מקווה שהבנת) בכל מקרה סליחה אם נפגעתם מהתגובה שלי

ליעד...

אחי תקשיב אני קצת מכיר את העסק...אמנם אין לי קעקעים אבל אני מדבר עם אנשים( ויש לי ניסיון עם פירסינגים) ואני אתקן את עצמי ואגיד...לא התכוונתי לעשות קעקוע של כוכב לפני שאני אדע מה שהוא אומר פשוט ראיתי אנשים עם קעקוע כזה ומאוד נמשכתי אליו וזה חשוב בשבילי לדעת מה הוא מסמל אם בכלל?

כנס אחי

גם לי עדיין אין קעקועים אבל אני ממש מבין בנושא (הרבה בזכות הפורום הזה) אין כל בעייה אם אתה רוצה לקעקע כוכב בגלל שאתה נמשך לזה... אבל לפחות אתה תדע שקיעקעת אותו בגלל שאתה אוהב את הצורה שלו ואתה נמשך אליו ולא כמו הרבה אנשים שעושים קעקוע רק בגלל שזה מגניב מקווה שהבנת... ויום טוב

אחי....:)

אני באמת שונא אנשים שהולכים אחרי מה שכולם עושים(ונתקלתי בזה הרבה בתחום הפירסינגים) כמו מה שאתב רואה שקרה לפירסינגים בגבה ומתחת לשפה(ברח לי השם :)) קיצר זה מה שאני רוצה לשאול אני מאוד נמשך לכוכב אבל מה הוא מסמל אם בכלל?

שלום לכולם

כוכבים (:

אני לא ממש מומחית גדולה בנושא אבל לפעמים אנשים מקעקעים דברים שהם נמשכים אליהם ואין להם משמעות ספיציפית, אלא הם סתם מיוחדים מבחינה ויזואלית. לפני חודשיים בערך הייתה פה הודעה על סוג מסויים של כוכבים ואפרת ענתה על זה, אז מצורף לינק.. מקווה שזה יענה לך על חלק מהתהיות.. (: לירן

על כוכבים וכוכביות

טוב, אז ככה, ישנם סוגים שונים ומגוונים של כוכבים, לכל אחד ואחד פירוש משלו (ודרך משלו להגיד שלום). קראתי כאן את רוב התשובות בשרשור, ולפי דעתי אתה ממש חייב להתמקד בסוג הכוכב שמושך אותך- כי כוכב בפני עצמו הוא צורה גיאומטרית ללא פרשנות מיוחדת (זה בערך כמו לשאול: איזה משמעות יש למחומש או מתומן?). בניגוד למה שנאמר כאן, כוכב עם חמש פינות לא מסמל את כת השטן, זו טעות שאשמח להפריך אותה כאן: כוכב מחומש קשור בכלל לנושא הכישוף (וויקה wicca), כישוף לבן הנחשב לטוב וטהור משתמש בסוג זה של כוכב. זה שאנשים עושים את הקישור הבלתי נמנע לכת השטן ולכישוף שחור זה עצוב, אבל אני משערת שזה לא מן הנמנע. בנוסף, מגני דוד, כוכבי השמיים, כוכביות של טלפון, כוכבים עם שש או 18 פינות, עם שובל, בלי שובל- אתה צריך להחליט. אז, אני חושבת שהצעד הראשון והכי חשוב יהיה: מה המשמעות של כוכב עבורך? האם המשמעות היא של משהו גבוה ועלום שאתה רוצה להגיע אליו? משהו קסום שיש לו משמעות מיסטית עבורך? ואולי זה בכלל קשור לאסטרולוגיה אסטרונומיה או תורת הנסתר? ואולי בכלל תתחיל מלהסתכל על צורות שונות של כוכבים (פשוט תכניס לגוגל תמונות את ערך החיפוש "כוכב" או "star" וייצאו לך בערך מליון תמונות) וברגע שתראה משהו שיימצא חן בעיניך, אז על זה תתחיל לעשות את המחקר שלך לעומק? וסתם בשביל הכיף והפלפל, הוספתי קאנג'י של כוכב. שתדע שיש גם כוכבים לא קונבנציונאליים. its good to be back. נועס.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר