אני יודעת שזאת שאלה מפגרת אבל אני חייבת לשאול

אני רוצה לעשות קעקוע בכתף ואני מאוד בישניית.. אימא שלי אמרה שכשהיא עשתה היא הייתה עם חזייה.. וזה די מפריע לי... אני יודעת שזה מטומטם אבל מה לעשות ככה אני.. הוא יוכל לעשות לי אם אני אהיה עם גופייה?... או שזה הכרחי להתפשט?... התפדחתי לשאול אבל עדיף מללכת עם ספק... תודה לכל מי שעוזר

הצעה...

אם את אכן רוצה לעשות בכתף אני מציעה לך ללכת עם גופיה בעלת כתפיות דקות. ככה המקעקע יוכל להוריד רק את הכתפיות ואת תישארי עם הגופיה והחזיה (topless) בהצלחה..

זה מה שאני עשיתי:)

אני יודעת שזאת שאלה מפגרת אבל אני חייבת לשאול

אני רוצה לעשות קעקוע בכתף ואני מאוד בישניית.. אימא שלי אמרה שכשהיא עשתה היא הייתה עם חזייה.. וזה די מפריע לי... אני יודעת שזה מטומטם אבל מה לעשות ככה אני.. הוא יוכל לעשות לי אם אני אהיה עם גופייה?... או שזה הכרחי להתפשט?... התפדחתי לשאול אבל עדיף מללכת עם ספק... תודה לכל מי שעוזר

תלשבי חולצת סטריפלס

עוד הצעה

בקעקוע הראשון באתי עם גופייה וזה לא ממש עזר לי ונאלצתי להיות כמו אימא שלך. בקעקוע השני כבר למדתי ובאתי עם סטרפלס וזה היה ממש ממש נוח להיות איתו כמעט שלוש שעות רצופות. תמיד את יכולה לקנות סטרפלס (מזעזע במיוחד בצבעים מחרידים כמוני), אני שונאת סטרפלס, אז קניתי את הכי זול, וגם ככה הוא התמלא צבע מהקעקוע אבל לא ממש היה איכפת לי, אחרי זה זרקתי אותו לאיזו פינה אפלה בארון... לפחות עד הקעקוע הבא.... (: לירן נ.ב: ואגב, כמו שנרשם כמה שורות למטה - אין כזה דבר שאלה טיפשית...

הייי :)

אני לא מבין מה הקטע!? זה כמו שאת הולכת לים ועושה קעקוע חינה מה את מתביישת? לא ניראה לי! אל דאגה גם זה יעבור :)

הצעה שלי

רציתי להוסיף על כל ההצעות הטובות שנתנו לך כבר עוד עיצה קטנה והיא ישנן בארץ מס' מקעקעות מעולות אני בטוחה שתרגישי איתן בנוח.

תודה לכולם על העצות

ואני יודעת שכל הקטע מפגר אבל מה לעשות...?... אני אמצא כבר פיתרון "לבעיה" שוב תודה לכולם על העזרה וההקשבה סיון

תלבשי גופייה יהיה פסדר

תשובה :-)

הרעיון הוא שהמקעקע יוכל לעבוד בצורה חופשית על האזור בו הולך להיות הקעקוע. אם הקעקוע העתידי שלך לא נמצא במקום אינטימי וגם לא צמוד אליו אז אין סיבה לכך שתורידי בגדים. מספיק שתדאגי שהאזור של הקעקוע יהיה חשוף ואת זה אפשר לעשות כמו שכבר הוצע עם חולצת סטרפלס או גופיה שמורידים כתפייה אחת שלה. לצערי היו, ועדיין יש, מקריםשל מקעקעים שמנצלים את המעמד כדי לגרום לבחורה להוריד יותר ביגוד משהיא צריכה. לצערי אף אחת מהסובלות מההטרדה הזו לא טרחה להתעמת עם המקעקע המטריד בשום צורה. חשוב להפעיל שיקול דעת ולראות האם המקעקע מחפש לעצמו "נוף" או שבאמת אין ברירה, ובסופו לדבר שלא ימכרו לאף אחד סיפורים - המקעקע צריך לראות חשוף אצ האזור שהוא עובד עליו ועד קצת מהצדדים. כמובן שאם מדובר בדוגמה גדולה שצריך להדביק בצורה זורמת זה יכול להיות טיפה שונה והמקעקע יצטרך לראות יותר איך היא תשב ביחס לגוף - אבל שוב: חובה להפעיל שיקול דעת! זו גם אחת הסיבות לכך שאני דוגלת בקעקועים מגיל 18 או בליווי הורה. ברוכה הבאה ונשמח לראות תמונות של הקעקוע אחרי העשייה :-) אפרת

אה שאלה בקשר לגיל..

חלק מהמקעקעים אומרים שאפשר לעשות קעקוע בלי אישור הורים מגיל 16, ויש כאלה שאומרים מגיל 18. מה הגיל החוקי לעשות? אני כעיקרון שעשיתי לא שאלתי כי גם יש לי 16, וגם אישור הורים.. אז לא היה כבר מה לבקש. האם זה 16 עם אישור הורים ו18 בלי? או מתחת ל16 עם אישור הורים\ ומעל 16 לבד?

היי מור - שאלת גיל....

כעיקרון החוק במדינתו קובע שמגיל 16 אפשר לעשות קעקוע ללא אישור אפוטרופוס חוקי. אין חוק כתוב שאומר שמתחת לגיל 18 חייבים להביא אישור הורים, אבל זה מה שמתקיים בסטודיואים מקצועיים. סטודיו שיודע מהי משמעות הקעקועים והתמידיות שלהם לא יגע בקטין ללא אישור אפוטרופוס חוקי. את הנוסח של החוק היבש והלא מוצלח אפשר למצוא בחלק של ה"קבצים" של הפורום (מעל הפורום בפס הצהוב). בכל מקרה, כאמור, סטודיו/מקעקע/ת מקצועיים לא יקעקעו קטין מתחת לגיל 18 ללא אישור הורים, זה החוק הלא כתוב ומשותף למדינות מערביות רבות ולמקעקעים מקצועיים. :-) אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר