אז מה עושים ?!?

אז מה עושים ?!?

...................................................................................... אוקיי , אז תכלס חיפשתי , קראתי , הקלקתי וכו'... אבל מכל האינפורמציה הזו סך הכל הפכתי מבולבל עוד יותר (!). עד היום חשבתי שסך הכל - הולכים לאיזה מכון , מבלים כמה דקות מתחת למחט ויוצאים עם קעקוע. אבל עכשיו אני מפחד שהקעקוע יצא סוג ד'. :(~ אז הנה בקשתי - אני ירושלמי , מחפש מכון איכותי ושם של מקעקע טוב... השומרוני הטוב יבוא על שכרו (תכלס...לא אבל HELP). ......................................................................................

אוקיי , אז...

טוב , :(~ עכשיו אני קורא שלא ממליצים פה על מקומות אז אני יעשה פעולת אבולוציה קטנה לשאלתי - איפה אפשר למצוא רשימה של מכונים איכותיים ו\או מקעקעים מקצועיים ככה שלא ניפול על אחד שיכור מסומם ובלי בוהן ????????

כנס לגלריית הפורום...

שלום וברוך הבא :-)

לצערי אין אפשרות בידינו לתת לך רשימה של מכונים מקצועיים... הסיבה היא שאנחנו פשוט לא עורכים ביקורות מוסמכות, אנחנו לא משרד הבריאות ולא איגוד המקעקעים העולמי ואין לנו זכות שכזו. עם זאת - העניין הוא לא תורה מסיני. מה שאדם במצבך צריך לעשות הוא לקחת צעד אחרוה, ולפני שבכלל צוללים למים העמוקים עם קעקוע חדש אתה צריך לנסות להבין לאן אתה צולל. עולם הקעקועים הוא אומנות, והמקעקעים הרציניים נקראים אספנים. הסיבה לכך היא שממש כמו אספנים של ציורים לאספני הקעקועים הרציניים יש ידע והבנה בסוג האומנות הזה ובידע הזה הם משתמשים כשהם בוחרים את האומן שיטביע עליהם את חותמו. מה שאתה צריך לעשות הוא להתחיל להבין מה אומר המושג "קעקוע איכותי". הרבה אנשים לא מתעמקים בעובדה שיש כל כך הרבה רמות שונות של מקעקעים ובסוף גומרים עם קעקוע שהוא פשוט "סתם". כמה קווים עם כמה הצללות ביניהם - משהו לא מעניין, לא מיוחד, ורחוק מהמילה "אומנות". נכון שאתה ירושלמי, אבל המדינה לא גדולה במיוחד, ובחירת מקעקע שישאיר עליך סימן נצחי לפי מחיר מרחק או סתם לפי המלצות ללכת למקעקע ש"כולם" הולכים אליו זו טעות. קח את הזמן, הבן את האיכות, הבן את האומנות ואז תחשוב מה אתה רוצה מעצמך ואיך לעושת זאת. כדי להמחיש למה שווה להתאמץ אני מוסיפה להודעה שתי תמונות שעוסקות בקעקועים של כלבים (סתם דוגמה), הראשונה היא מה שקורה לרוב האנשים. קעקועים בינוניים, שהמקעקעים שעשו אותם לא אומנים רציניים או לא משקיעים בלקוחות שלהם. זה המצב ב-95% מהמכונים בארץ ובעולם וזה מה שרוב האנשים שלא מתאמצים בשביל הקעקוע שלהם יקבלו. התמונה השנייה מראה שלוש עבודות בליגה אחרת. אלו קעקועים שנעשו על ידי מקצוענים אמיתיים, כל אחת בסגנונה היא. התמונה הראשונה מימין של הכלב הצבעוני נעשתה על ידי מקעקע הונגרי בשם בוריס, השנייה של בריטני (שחור-אפור) על ידי מקעקע בשם בוב טיירל והאחרונה שהיא דווקא של חתול כל כך מגניב שלא הצלחתי להימנע ממנו, זו עבודה של מקעקע בשם Tony Ciavarro. כולם נמצאים ברשימת הלינקים באתר הקהילה לשנו, ותוכלל שטוף עיניך בעבודות הנפלאות שלהם. הלינק לאתר הקהילה: http://www.ta-2s.com בחלק התחתון של הדף נמצאות רשימות הלינקים שם תמצא בין השאר גם לינקים לאתרים של מקעקעים נפלאים מחו"K. עוד תוכל למצוא תיקי עבודות של מקעקעים ישראליים וכמובן את גלריית הקעקוע של משתתפי הפורום. מקווה שהבנת שזה שווה את המאמץ. אם תרצה לשאול להתייעץ או סתם לחלוק :-) אנחנו כאן! בהצלחה, אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר