רוצה חוות דעת מכל מי שיכל

אני רוצה לעשות קעקוע של שמש באזור הבטן. והשאלה: האם זה יהיה יפה ?

השאלה היא לא מה החברה כאן חושבים.... אלה איך אתה מרגיש עם זה?

לי רשום על הבטן בגדול ENGLAND .. ולא מעניין אותי מה אנשים אחרים חושבים על זה.

אני בכל מצב יעשה את הקעקוע הזה

אבל סתם רוצה לדעת לחוות דעת על זה, אסור ?

אפשר תמיד לשאול =) ... אבל אין לזה ממש תשובה

מה את רוצה שנומר לך... וואלה מגניב, ואחרי חודש תגידי שאת לא סובלת את זה. זה מה שאת חושבת לא מהחברה כאן חושבים... עם את סגורה על זה אז אני רק יכול לומר בהצלחה ותתחדשי =)

סתם לדעת אם לדעתכם זה יהיה יפה לעשות את השמש בבטן

אני בכל מצב יעשה את הקעקוע הזה

אבל סתם רוצה לדעת לחוות דעת על זה, אסור ?

היי לימור

ואם נגיד שזה יפה? אז מה? אני למשל באופן אישי לא משתגעת על הנושא, אבל זה לא מה שאמור לעניין אותך. אנחנו אנשים שזרים לך ומה שחשוב זו ההחלטה שלך. הכל גם תלוי בסגנון הקעקוע ובאיך שיראה הציור - למשל ראיתי עבודות יפהפיות של קעקועי שמש עם שילובי צבעים מדהימים ומאוד התרשמתי למרות שעלי לא הייתי עושה. אגב, לגבי אזור הבטן, חשבת על העובדה שזה אזור שנמתח בתקופת ההריון? כדאי לך לשקול את זה, כי הקעקוע עלול לההרס עקב מתיחת העור. הרבה הצלחה, לירן

סתם לדעת אם לדעתכם זה יהיה יפה לעשות את השמש בבטן

איפו בדיוק את רוצה את זה?

כי מסביב לטבור יכול להיות מאוד יפה

היי לימור

ואם נגיד שזה יפה? אז מה? אני למשל באופן אישי לא משתגעת על הנושא, אבל זה לא מה שאמור לעניין אותך. אנחנו אנשים שזרים לך ומה שחשוב זו ההחלטה שלך. הכל גם תלוי בסגנון הקעקוע ובאיך שיראה הציור - למשל ראיתי עבודות יפהפיות של קעקועי שמש עם שילובי צבעים מדהימים ומאוד התרשמתי למרות שעלי לא הייתי עושה. אגב, לגבי אזור הבטן, חשבת על העובדה שזה אזור שנמתח בתקופת ההריון? כדאי לך לשקול את זה, כי הקעקוע עלול לההרס עקב מתיחת העור. הרבה הצלחה, לירן

אז אני מודה

שלא חשבתי מה יהיה אחרי ההריון או ההריונות. תודה בכל מיקרה. אז איפה כדאי לי לעשות את השמש אם לא על הבטן ?

איפו בדיוק את רוצה את זה?

כי מסביב לטבור יכול להיות מאוד יפה

לא חשבתי מסביב לתבור אך זה רעיון לא רע

אז אני מודה

שלא חשבתי מה יהיה אחרי ההריון או ההריונות. תודה בכל מיקרה. אז איפה כדאי לי לעשות את השמש אם לא על הבטן ?

בכל מקום אחר

בגוף, שמוצא חן בעיניך. גם זו החלטה שאת צריכה להחליט לבד. סורי. את עדיין כמובן יכולה להחליט לעשות שם, אבל הבטן ללא ספק היא בהחלט אזור שנמתח קשות בזמן ההריון. כדאי לשקול את זה, אין מה לעשות...

תחשבי גם שהבטן לא תמיד נשארת שטוחה ויפה...בלי קשר להריון...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר