מה המקום הכי טוב להתקעקע בו בארץ?

אני רוצה מקעקע רציני ויצירתי ועם ראש פתוח שיהיה אומן לא סתם מישהו שמעתיק ציורים מכירים מישהו כזה?

כאן לא תקבל תשובה לשאלה הזו

ליד החומוסיה של שלמה בכרם התימנים...

וברצינות.. דבר ראשון , אתה באמת רוצה שמישהו שאתה לא מכיר ימליץ לך על מקעקע? אולי הוא מונע מאינטרסים זרים כי הוא החבר של המקעקע שרוצה לסדר לו אנשים להתאמן עליהם? אולי הוא המקעקע עצמו שמחפש עבודה? ואולי הוא סתם חסר טעם? דבר שני יש כל מיני שיקולים אישים בבחירת מקעקע - מה הסיגנון שלו למשל ואם הוא מתאים לשלך וזה דבר שרק אתה יודע דבר נוסף יש שיקולי סטרליות שצריך לקחת בחשבון... ולכן ההמלצה היא על הדברים הבאים: לראות קעקועים של איכותיים באתר של הקהילה כדי להבין איכות מה היא בכתובת http://www.ta-2s.com/ שם יש גם גלריה של מקעקעים ישראלים. לראות את השאלות הנפוצות ואת המאמרים שבהם מפורט איך ומה צריך להיות במקום שמכבד את עצמו , תוכל לראות את הקישורים לזה בחלק העליון של הדף - ליד ה "הוסף הודעה" ללכת לראות לבדוק ולהחליט אם הכלים שיש לך עכשו. או ללכת לחומוסיה של שלמה בכרם התימנים... אם יש עוד שאלות - אתה מוזמן לשאול אסף

המקעקע הכי טוב בארץ זה תומאס דניאל מאשדוד וכל השאר ניסיתי המון שאמרו עליהם טובים ויצאו לי עבודות רדודות מאד. רק אצל תומאס דניאל קיבלתי את מה שרציתי באמת מקעקע עם ניסיון עובד מהר טיל ועושה עבודה מדהימה נקייה ויציבה מאד. יש לי קעקוע של ק, שהוא רדוד ולא משהו בכלל ועבדו עלי שם המון שעות ושילמתי מחיר גבוהה ולא קיבלתי תמורה.. ניסיתי גם עוד המון מקעקעים שכתבתם עליהם  ועוד רבים וטובים אני לא מזלזל אבל זה ממש לא זה.!! תומאס דניאל זאת מילה אחרונה בעולם הקעקועים בארץ מניסיון על הבשר שלי. כמובן שכל אחד הולך לאיפה שהוא חושב שבעניו זאת הרמה הכי טובה כל אחד רואה אחרת את הדברים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר