שלום,יש לי שאלה

שלום,יש לי שאלה

כשמציירים סקיצה של קעקוע בסטודיו עצמו,האם המחיר של הקעקוע כולל את ציור הסקיצה? או שכל בכל סטודיו חוקים משלו? תודה

נראה לי כול סטודיו והחוקים שלו

איפו שאני עושה הוא בכלל לא מתחשבן על הנושא הזה, ואני מכיר מקומות שכן.

עיצוב אישי של קעקוע :-)

היי Ania, אני מצטערת על העיכוב בתגובה, כאמור קצת לחוץ כאן לאחרונה :-) באופן כללי אפשר לומר שכל סטודיו אכן מחליט על דרך הפעולה שלו בכל הקשור לתשלום עבור עיצוב אישי. עם זאת, יש כמה קווי יסוד מסויימים ומשותפים לרוב המקומות. בדרך כלל, כאשר מדובר על עיצוב אישי של קעקוע קטן שלא לוקח למקעקע יותר מידי זמן לבצע רוב הסיכויים שהוא יגבה אקסטרה עבור העיצוב. הסיבה היא מאוד הגיונית, הרי ברגע שהמקעקע עובד מעט על הקעקוע אבל הרבה יותר זמן על העיצוב (או אפילו אם זה אותו הזמן, נניח שעה לעיצוב ואז שעה לעשייה), הרי שכמות זמן גדולה יחסית הושקעה בעיצוב ולכן הגיוני שהמקעקע יגבה גם על העיצוב. כאשר מדובר בקעקועים גדולים המותאמים אישית לגוף הלקוח ומורכבים יותר התשלום למקעקע יכול להיות לפי שעה ואז לא תהיה תוספת על העיצוב, זה פחות נפוץ בארץ. מצב אפשרי שני הוא מצב בו התשלום נקבע באופן כללי על כל העבודה כולה - ואז המקעקע קובע את התשלום לפי ההערכה הכללי תשלו לעבודה. ברוב המקומות בארץ מתמחרים בדרך כלל בלי לקחת סכום רציני עודף על זמן העיצוב המדוייק אלא פשוט נותנים את המחיר בהתאם להשקעת המקעקע בעיצוב באופן כללי. זה לאו דווקא משהו שעושים במודע אבל ההגיון אומר שאם אדם בא ולדוגמה מבקש קעקוע של זאב מחוברת הדוגמאות של החנות או מבקש מהמקעקע עיצוב מיוחד על פי רצונו האישי - יהיה הבדל במחיר. חשבת על רעיון מסויים? בהצלחה :-) אפרת

תודה על התשובות :)

כן,כבר הלכתי לסטודיו ועיצבתי שם את הקעקוע. הדוגמא היא בצורת פרח.זה יהיה על הגב. מקווה ששום דבר לא ישתבש כי התור כבר נקבע לעוד שבוע וחצי. זה אמור להיות הקעקוע הראשון שלי,אני כבר חושבת עליו בערך שנה. אם וכאשר יהיו תמונות בוודאי שאראה אותן כאן. חג שמח!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר