יש לי חברה חדש :)

לפני כמה ימים שאלתי פה כמה שאלות... בסוף הלכתי אתמול לעשות קעקוע. הייתי סגורה על זה שאני עושה "פיס" (סמל השלום) אבל ברגע האחרון (כשהוא כבר התחיל להעתיק אותו) הוצאתי מהתיק תמונה של פייה שהייתה לי וביקשתי שיעשה לי אותה. אז נכון שאני לא מקורית כי לכולם יש פיות, אבל אני מאושרת :). רמות האנדרנלין ההיסטריות שעברו לי בגוף בכל התהליך היו לא נורמליות לחלוטין ולא יכולתי להוריד את החיוך מהפנים שעות אחרי זה. חזרתי הביתה עם זה וההורים שלי היו בשוק כי הם לא התנגדו רק בגלל שהם לא האמינו... בכל מקרה, אני בשבוע חופש (מהצבא) וזו הייתה אחלה דרך להתחיל אותו :)

מזל טוב!!!!!!! :-)

בהחלט דרך יפה להתחיל את החופשה. אין לך מה לחשוב פעמיים בנושא הנדושות של דוגמה - אם זה מה שאת אוהבת וזה מה שעושה לך טוב, ואם את מרגישה שעם זה את שלמה אז אין שום דבר שצריך להציק לך. אני אשמח מאוד לראות תמונה של הקעקוע החדש ולשמוע קצת יותר פרטים על העשייה שלו, כמה זמן לקח, כאב? מה שאת יכולה לספר יהיה מעולה :-) תתחדשי, אפרת

תודה !...

הקעקוע לקח בסביבות ה-25 דקות, ולגבי הכאב היה הרבה פחות נורא ממה שחשבתי, כמו שאמרו לי שיהיה (ולמרות זאת המקעקע אמר שעשיתי מזה מסע כומתה) :) מה שכן קראתי כאן שלא אמור לרדת דם או כמעט ולא אמור לרדת דם, ודווקא ירד לי מלא דם... שוב פעם, זה לא היה נורא, אבל מלחיץ, במיוחד כי קראתי שלא. ותמונה יש לי אבל היא קצת כהה אז אני מקווה שתבינו...

מזל טוב!!!

אני די שמח שבחרת בסוף בפיה ולא בסמל השלום. לגבי הדימום, אמרת "המון", אני לא יודע כמה זה היה אבל אם זה נראה לך וגם למקעקע חריג, אולי כדאי לעבור בדיקות קרישה, אבא של חבר שלי גילה את זה רק בגיל 50 ומשהו ואחותה של אשתי גילתה בצבא, זה מסוכן ושווה לבדוק, אני מאחל לך שזה כלום. שוב, מזל טוב. עוז.

תודה !...

הקעקוע לקח בסביבות ה-25 דקות, ולגבי הכאב היה הרבה פחות נורא ממה שחשבתי, כמו שאמרו לי שיהיה (ולמרות זאת המקעקע אמר שעשיתי מזה מסע כומתה) :) מה שכן קראתי כאן שלא אמור לרדת דם או כמעט ולא אמור לרדת דם, ודווקא ירד לי מלא דם... שוב פעם, זה לא היה נורא, אבל מלחיץ, במיוחד כי קראתי שלא. ותמונה יש לי אבל היא קצת כהה אז אני מקווה שתבינו...

תתחדשי! (: אגב, מי המקעקע?

תודה... שון טאטו בסנטר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר