סוף סוף!!!

סוף סוף!!!

צילמתי חלק מהקעקועים שלי, התמונות לא משהו אבל זה מה יש. א. בבקשה תעלו אותם לגלריה. ב. מה דעתכם? הקעקוע של רגל ימין נעשה ע"י רונן ביצ'צ'ו, של רגל שמאל ע"י יוני זילבר והגב ע"י אבי ונונו, שלושתם מפסיכו (רונן עכשיו עצמאי ויוני עובד בניו יורק). עוז. אני אעלה שניים בהודעה הזאת ועוד אחד בהודעה נוספת.
right-leg.gif
left-leg.gif

התמונה השלישית.

יופי של קעקועים

אהבתי במיוחד את העבודות של אבי ויוני. גם לי אגב יש קעקוע בקרסול שיוני עשה. וגם יש לי קעקוע של ירח (אבל נראה שונה לגמרי) בדיוק באותו מקום בגב כמוך (:

תודה, אפשר לראות?

לצערי...

עדיין עד היום אין לי תמונות של הקעקועים (למרות שעשיתי לפני 6 שנים את הקעקוע הראשון שלי). אני מתכננת לצלם אותם בקרוב ואני אשמח להעלות לכאן את התמונות (:

התמונה השלישית.

מאוהבת אנושות בירח שלך:)

הוא יפהפה וכך גם השאר מאוד מסקרן אותי- למה באגס באני? (יש לי ההרגשה שיש סיפור מעניין מאחורי זה:))

ספר לנו סיפור, ספר גם אגדות...

לא יודע אם הוא מעניין או לא אבל שיהיה. יש לי מחלה של שחיקת סחוס בשתי פיקות הברכיים שמאוד מעיקה עלי ולכן יום אחד החלטתי שבקטע של הפוך על הפוך אני רוצה לקעקע על הרגל הרודראנר (מיט-מיט) שמסמל את כל מה שאני לא יכול לעשות, התחלתי לחפש באינטרנט תמונות וכל מה שמצאתי לא נראה מספיק טוב, אבל אז מצאתי התמונה הזאת (רצ"ב) ופשוט נגנבתי ממנה ושכחתי לחלוטין מהרעיון המקורי וחוץ מזה, תמיד אהבתי את השנינות והציניות של באגס ותמיד רציתי להיות שנון כמוהו והחלטתי ללכת על זה ורונן עשה עבודה נפלאה שבחיים נראית אפילו יותר טוב מבתמונה שלא כל כך רואים בה את הפרטים ואנשים נגנבים ממנה ועד היום כשמלמדים חבר'ה חדשים בסטודיו לעשות סטנסילים, המודל שלהם הוא הקעקוע שלי. לגבי הירח, הוא מאיזה אתר ביפנית שיש בו ציורים מדהימים, לא הבנתי אף מילה אבל נדהמתי מהעבודות והחלטתי ללכת על זה (אני אעלה עוד ציור לדוגמא, אין לי את הכתובת של האתר). ולגבי הרגל השניה, זו עבודה מקורית של יוני שבמשך 4 שנים אנשים התחננו בפניו שהוא יקעקע אותה עליהם והוא לא הסכים ומשום מה הוא החליט שהיא מגיעה לי וגם היא בחיים נראית פי מיליון יותר טוב מבתמונה שמקרה הזה ממש לא עושה לה חסד. מקווה שלא שיעממתי. עוז.

רק אחרי שהעליתי שמתי לב ש...

בתחתית של התמונה מהאתר היפני מופיעה הכתובת, אחרי חיפושים גיליתי שהוא כבר לא קיים, אבל מצאתי את הכתובת החדשה (זה אתר מ-2000, הובטח שגם הוא יתעדכן), http://www.smokymonkeys.com/archive/2000/index.html. תכנסו, זה מדהים!

עוד משהו שלהם...

לא יודע אם הוא מעניין או לא אבל שיהיה. יש לי מחלה של שחיקת סחוס בשתי פיקות הברכיים שמאוד מעיקה עלי ולכן יום אחד החלטתי שבקטע של הפוך על הפוך אני רוצה לקעקע על הרגל הרודראנר (מיט-מיט) שמסמל את כל מה שאני לא יכול לעשות, התחלתי לחפש באינטרנט תמונות וכל מה שמצאתי לא נראה מספיק טוב, אבל אז מצאתי התמונה הזאת (רצ"ב) ופשוט נגנבתי ממנה ושכחתי לחלוטין מהרעיון המקורי וחוץ מזה, תמיד אהבתי את השנינות והציניות של באגס ותמיד רציתי להיות שנון כמוהו והחלטתי ללכת על זה ורונן עשה עבודה נפלאה שבחיים נראית אפילו יותר טוב מבתמונה שלא כל כך רואים בה את הפרטים ואנשים נגנבים ממנה ועד היום כשמלמדים חבר'ה חדשים בסטודיו לעשות סטנסילים, המודל שלהם הוא הקעקוע שלי. לגבי הירח, הוא מאיזה אתר ביפנית שיש בו ציורים מדהימים, לא הבנתי אף מילה אבל נדהמתי מהעבודות והחלטתי ללכת על זה (אני אעלה עוד ציור לדוגמא, אין לי את הכתובת של האתר). ולגבי הרגל השניה, זו עבודה מקורית של יוני שבמשך 4 שנים אנשים התחננו בפניו שהוא יקעקע אותה עליהם והוא לא הסכים ומשום מה הוא החליט שהיא מגיעה לי וגם היא בחיים נראית פי מיליון יותר טוב מבתמונה שמקרה הזה ממש לא עושה לה חסד. מקווה שלא שיעממתי. עוז.

הירח מדהים

חבל שאין לך את כתובת האתר....

דווקא יש.

תסתכלי על שאר ההודעות, צרפתי עוד שתי תמונות שלהם ואת הכתובת המעודכנת. ודרך אגב, תודה. עוז.

דווקא מעניין מאוד:) (אגב הירח ממש ג'ון לנון!:)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר