זה באמת חשוב בישבילי..מה זה אומר כשלמקעקע אין קעקועים משלו? מישהו...?

דיי תפסיקי!

זה ממש מרגיז שאת מציפה את הפורום ככה ועוד בהודעות ללא תוכן. זה לא צ'ט! כל כך חשוב לך אז תשאלי את המקעקע למה אין לו קעקועים ואיך הוא הגיע לקעקע אם זה נראה לך חשוד. וזה שאין לו קעקועים במקומות חשופים זה לא אומר שאין לו... ודבר אחרון, תהיי סבלנית!! חוסר הסבלנות שלך רק מוציא את החשק לענות לך..

בקשר להצפות..

לא התכוונתי להציף את הפורום או להפוך אותו לצ'ט כבר שאלתי ואין לו בכלל קעקועים,רציתי לברר אם זה אומר בכלל משהו כיוון שחשבתי לקעקע אצלו והסיבה ששאלתי את השאלה שוב היא כיוון שהתשובות שכתבתם לי פשוט לא הופיעו על המסך ולכן חזרתי על השאלה שוב

שלום אנה

הסיבה לכך שהתשובות לא הופיעו על המסך זה פשוט שאף אחד לא ענה. כמו שכבר ציינתי כאן בפורום לא מזמן הפורום מתנהל על מי מנוחות וזה אומר שלא תמיד מקבלים תשובה שתי דקות אחרי שהשאלה מופיעה. אני בתור מנהלת פורום שבאמת משתדלת לענות על כל השאלות באופן מקצועי ולא על רגל אחת מקווה שבאי הפורום יגלו כלפי כך הבנה ולא ילחיצו אותי. בכל מקרה, שאלת על מקעקעים שאינם מקועקעים. באופן טכני אם למקעקע אין קעקועים הדבר היחיד שזה אומר הוא שפשוט אין לו קעקועים. ישנם אנשים שזה באמת לא יפריע להם כלל וכלל - ומבחינה מקצועית כבר יצא לי להכיר מקעקעים נהדרים שאין להם קעקועים כלל ומקעקעים מחורבנים שיש להם כמויות של קעקועים יפיפיים. עם כל זאת, אני לא אתקעקע אצל מקעקע שאין לו קעקועים. הקעוקעים בשבילי הם סוג של ביטוי אישי דרך אמנות והם חלק מאוד אינטגרלי ממני. אני בהחלט לא ארצה לתת לאדם שאין לו הפינה הזאת בלב כלפי קעקועים להשאיר עלי כזה סוג של חותם. מקעקע הוא אומן וכאשר הוא עצמו חסר קעקועים זה קצת גורע בעיני ממידת ההבנה שלו כלפי חשיבות הקעקוע בשבילי וההרגשות שלי בזמן ההתקעקעות. זה הסיכום של הדעה שלי בנושא, כמובן שישנם כאלו שלא יסכימו איתי :) אפרת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר