מישהו יכול לענות?

היי אנה

אשמח לענות לך על השאלה - אמנם לא תשובה מקצועית כמו של אפרת או נעמה אבל אני אנסה. אני לא ממליצה לך לסמוך על מישהו שאת לא מכירה ( במייל או פנים מול פנים ) בגלל שאת לא יכולה לדעת מה המניעים שלו לתשובה שתקבלי . יכול להיות שהוא אח/חבר/... של מקעקע מסוים והוא ישמח להפנות אליו אנשים למרות שהמקעקע הוא לא מקעקע טוב , או אולי האדם עצמו לא מבין שום דבר על קעקועים ואפילו אם הוא כן מבין גדול את לא יכולה לדעת שהמקעקע שהוא המליץ לך עליו והיה טוב בשבילו יהיה גם טוב בשבילך ( אולי סגנון הקעקוע שאת תירצי לא יהיה סגנון שהמקעקע יהיה טוב בו ) הכי טוב זה לקרוא את ההנחיות הרשומות בפורום על מציאת מקעקע מקצועי ובעצמך לחפש לך מקעקע שיהיה מקצועי ויתאים לך ככה תהיה בטוחה שאת בידיים טובות . אני מקווה שאת תסכימי איתי ותיבדקי טוב טוב בעצמך את המקעקע אליו תלכי כדי שלא תסכני את עצמך . יעל נ.ב - איזה קעקוע ראית על ניצול שואה ולמה זה גרם לך לשנות את דעתך בקשר לקעקועים בכלל ?

שלום...אגב, זה אומר משהו כשלמקעקע עצמו אין קעקועים? דעתכם....ודעתך

ראיתי את המספר על הזרוע... פשוט חשבתי שהבן אדם בטח היה מעדיף שהקעקוע לא יהיה על היד כל החיים שלו והנה אני רוצה לעשות אחד... זה פשוט עשה לי מין הרגשה לא טובה כזו,כאילו הם היו מעדיפים להפטר ממנו ואני כמו שאמרתי רוצה אחד..

מממממ..........

לא יודעת , אני לא חושבת שזה אומר משהו . למרות שהיתי מוצאת את זה קצת מוזר רק בגלל שכל מקעקע שאי פעם ראיתי היה לו די הרבה קעקועים . בקשר לניצולי שואה אני מבינה את הסלידה שלהם מהקעקוע שעל זרועם אבל אני לא יודעת אם זה סלידה ממה שיש להם על הזרוע או מקעקועים בכלל ...וגם אני לא בטוחה שהם היו רוצים להיפטר ממנו כי זה הוכחה למה שקרה ומה שקרה אסור לשכוח ואי אפשר למחוק . אבל מה אני מבינה .... אומנם סבתי היא ניצולת שואה אבל אין לה קעקוע על הזרוע כך שאני יכולה רק לנחש מה אלה שהיו במחנות ריכוז באמת מרגישים .

דעתי

נראת לי שאלה תמוהה במקצת... (השואה) אני מניחה שאותך לא עקרו מביתך לקחו לך את כל החפצים, ריכזו אותך במשהו שהוא תירוץ לבית עם עוד 20 משפחות, הרעיבו אותך, השמידו את כל משפחתך ומיספרו אותך כמו בהמה עם מספר שלא יורד... כמו שהבנת אין קשר לקעקועים שלנו לבין המספרים שלהם. סיטואציות שונות לחלוטין. אני מאמינה שמה שמפריע להם במספר זה לא שיש להם קעקוע. אלא הזכרונות שעולים מזה והמשמעות של זה בשבילם, והעובדה שהם לא בחרו בזה. את לעומת זאת עושה קעקוע ממניעים אחרים ואת רוצה אותו! השאלה שאת צריכה לשאול את עצמך היא שבהנחה ויש לך סבא סבתא ניצולי שואה, איך הם יגיבו לקעקוע שלך.. ואת זו שצריכה להיות רגישה לנושא. אגב סבא וסבתא שלי ניצולי שואה ומאוד אוהבים את הקעקועים שלי... יום טוב..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר