שלום

שלום

ניסיתי לשלוח הודעה לפורום ונראה לי שבטעות שלחתי לאחד האנשים כאן... בכל מקרה אחזור על מה שכתבתי קודם. מאוד התעניינתי בקעקועים ואני חושבת זמן רב לעשות אחד...הפורום גם פתח לי עיניים בקשר לכל מיני דברים,כמו רמת המקעקע,רמת העבודה,דהייה,כאב,איפה כדאי ולא כדאי לעשות וכו'... אני יודעת שאינכן יכולות להמליץ דרך הפורום על מקעקעים,אוכל לשאול זאת דרך המייל? לפני כמה זמן ראיתי קעקוע של ניצול שואה,מה שגרם לי לחשוב על הנושא בכלל,זה גרם לי משום מה לדחיה מקעקועים,אבל הנושא עדיין מסקרן...אשמח אם תענו לי...

שלום אנה וברוכה הבאה

אני אתחיל בלומר שאני מאוד מאוד עייפה כרגע, ואני אחרי הרבה שעות של ישיבה מול ספרים. הסיבה שאני בכל זאת עונה היא בגלל שקצת הטריד אותי לראות הודעות חוזרות בפורום. האמיני לי שבכל פעם שאני נכנסת לפורום ויש לי זמן אני עונה- וכך גם נעמה המנהלת השנייה. עם זאת, מענה שאינו מקצועי הוא דבר שאני לא מתכוונת לתת ולכן אני לוקחת את הזמן ומשקיעה בכל תשובה, וזו גם הסיבה שבניגוד לפורומים אחרים או לצ'אטים, בפורום זה לעיתים יש צורך לחכות לתשובה מקצועית. אני ממש לא אוהבת לעבוד תחת לחץ וככה הפורום הזה מתנהל - באיזי. אני מקווה שאת מבינה את הגישה ואת הסיבה לה - אני באמת שמחה שאת איתנו עכשיו ואני מקווה שבנוסף לכל מה שהשגת עד עכשיו נוכל להוסיף עוד לידע החדש שלך בתחום :-) בכל מקרה, לשאלתך. אני אומר דבר מאוד פשוט: כמו שאני לא ממליצה בפורום כך אני גם לא ממליצה במייל או בטלפון וגם לא לחברים. קעקוע זה דבר מאוד אישי ואין שום סיבה שאני אקח אחריות או אתערב בבחירות של אדם אחר - בעיקר כאשר הדגעה שלי עלולה להיחשב לסוג של סמכותית או "מבינה". אני גם מאמינה שאדם שבאמת מבין מהי אומנות גוף לעולם לא ימליץ לאדם אחר - המקסימום שאפשר לעשות בצורה מקצועית ויפה זה לתת לינק לתיק עבודות של מקעקע זה או אחר. המלצות "על ריק" זה דבר שרק אדם שאינו מבין בתחום יעשה - ומאדם כזה מי בכלל רוצה המלצה :-). אני מצרפת לינק להודעה ישנה יותר שכתבתי בדיוק באותו הנושא שמסבירה קצת יותר בהרחבה על הסיבות לנוהג. הרבה בהצלחה ואנחנו כאן לכל שאלה ותהייה :-) אפרת

אני יודעת שהייתי חסרת סובלנות ותודה על התשובה..... :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר