אמממ, אני לא יודעת אם נכנסתי לפורום הנכון, אבל...

אוקיי, אני לא עונה פה על דברים, אבל רציתי לשאול משהו.... אם יש באמת קעקועים שנשארים זמן מוגל, יעני קעקועים אמיתיים, אבל אני לא מתכוונת לחינה או משהו כזה, אלא ממש הרבה זמן?! אשמח אם תענו לי.. נשיקות

קעקועים זמניים - יש חיה כזאת? :-)

שלום mor_ta וברוכה הבאה :-) והתשובה היא - לא! יש משהו שנקרא "קעקוע זמני" או "קעקוע ל- 3 שנים", וזהו למעשה קעקוע בו מחדירים לדרמיס (שכבת העור התחתונה) צבע שאמור להתנקות משם תוך 3-10 שנים. אמור, כי בדרך כלל מה שקורה זה שהקעקוע מתחיל לדהות הרבה לפני שעוברות 3 שנים, ולתקופה לא ידועה שיכולה לקחת גם יותר מ- 10 שנים, במהלכן המקועקע מסתובב עם כתם דהוי ומכוער על הגוף, שכל קשר בינו לבין הקעקוע המקורי מקרי בהחלט. כמו כן, רמת העבודה בקעקועים מהסוג הזה בדר"כ אינה גבוהה במיוחד, משום שלרוב עוסקות בו קוסמטיקאיות ולא מקעקעים מקצועיים. בקיצור - אין דבר כזה, לפחות לא במובן של "קעקוע שנראה מצויין למשך 3 שנים ואז מתפוגג ביום אחד בלי להשאיר סימן". אני אומרת - לעשות קעקוע אמיתי, או לא לעשות בכלל - גם בזה אין שום דבר רע, קעקועים זה בהחלט לא דבר שמתאים לכל אחד. נעמה.

הרי לך דוגמא...

של הקעקוע הראשון שעשיתי, "זמני" ל - 3 שנים, עברו כבר 11 שנים והוא עדיין קיים כמעט כמו בהתחלה. כמו שאמרה נעמה, העור אמור להדיף את הצבעים החוצה במשך הזמן מה שלא נראה על הקעקוע שלי. הוא בדיוק אותו הפרח ולא נראה שהוא יעלם מתישהו. אני גם לא רוצה אגב :-) והוא נעשה אצל קוסמטיקאית והן לא מומחיות בדבר האמיתי. ושוב, מילותיה של נעמה - או לעשות קעקוע אמיתי או לוותר. בילוי נעים, הדר

סוף סוף הצלחתי להכנס לפורום

כל סוף השבוע שעבר קראתי את השאלות הרבות בפורום וזה קצת פתח לי את העיניים לגבי הקעקוע שאני חושסת לעשות זמן רב... גרמתם לי לחשוב על דברים שבכלל לא העלתי על דעתי...כמו רמת המקעקע,רמת ביצוע עבודה,איפה כדאי לעשות איפה לא וכו'... יש לי שאלה... אני יודעת שאתם לא יכולים להמליץ על מקעקעים כאן...האם אוכל לשאול זאת דרך אימייל? ועוד משהו... לא כל כך קשור...ראיתי קעקוע של ניצול שואה על היד וזה גרם לי לחשוב על הנושא בכלל,אני לא יודעת אם לעשות,אבל הנושא עדיין מאוד מעניין אותי...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר