מי המקעקע הכי טוב בישראל?

אני מחפש מישהוא שיעשה קעקוע של תמונה שיש לי ולא דוגמא מהאלבום שלו. התמונה היא של מישהוא חשוב לי מאד ולכן העבודה חייבת להיות טובה מאד ומדויקת מאד. אז מי המקעקע הכי טוב בישראל ? yossi@blondi.co.il

אני לא חושבת שיש כזה דבר

"מקעקע הכי טוב בארץ" כל מקעקע מתמחה בתחום אחר אם זה קעקועים אורינטליים,פרחים,חיות,תלת מימד,פורטרטים וכולי...אני לא מאמינה שיש מקעקע שמתמחה בכל התחומים ולכן עלייך לחפש מקעקע שמתאים לצייור הספציפי שאותו אתה רוצה לקעקע וזאת ע"י בדיקת תיקי העבודות של אותו המקעקע ורמת הביצוע וכמובן הסטריליה. אם נאמר ברצונך לקעקע פורטרט,תעבור על תיקי עבודות של מקעקעים שונים ותראה איזה ביצוע הכי אהבת ואיזה ביצוע נראה לך הטוב ביותר. ובנוסף,אסור להמליץ בפורום זה על מקעקעים! לילה-טוב, יסמין.

המקעקע הכי טוב בארץ זה תומאס דניאל מאשדוד וכל השאר ניסיתי המון שאמרו עליהם טובים ויצאו לי עבודות רדודות מאד. רק אצל תומאס דניאל קיבלתי את מה שרציתי באמת מקעקע עם ניסיון עובד מהר טיל ועושה עבודה מדהימה נקייה ויציבה מאד. יש לי קעקוע של ק, שהוא רדוד ולא משהו בכלל ועבדו עלי שם המון שעות ושילמתי מחיר גבוהה ולא קיבלתי תמורה.. ניסיתי גם עוד המון מקעקעים שכתבתם עליהם  ועוד רבים וטובים אני לא מזלזל אבל זה ממש לא זה.!! תומאס דניאל זאת מילה אחרונה בעולם הקעקועים בארץ מניסיון על הבשר שלי. כמובן שכל אחד הולך לאיפה שהוא חושב שבעניו זאת הרמה הכי טובה כל אחד רואה אחרת את הדברים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר